Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria šunų savininkai rudenį ir kaip užbėgti joms už akių
Atėjus vasaros sezonui, veterinarijos klinikos sulaukia ne tik perkaitusių augintinių. Padidėja ir gyvybei pavojingų traumų bei alerginių reakcijų.
Šuniuko atsiradimas namuose - tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
Meilę augintiniui daugelis šeimininkų išreiškia maistu. Tačiau, jeigu tas maistas nesubalansuotas, noras šunį ar katę palepinti gali baigtis liūdnai – juos net suluošinti.
Straipsniai
Blogas šuns burnos kvapas atsiranda dėl burnoje, plaučiuose arba žarnyne esančių bakterijų
Šunų priežiūra namuose reikalinga, kad augintiniai augtų sveiki, žvalūs ir puikios išvaizdos
Šuniukas, kaip ir kūdikis, turi įvairiausių porekių, į kuriuos reikia atsižvelgti ir pasiruošti
Kaip nustatyti ar katė turi ausų erkučių?
Svarbiausia reikia atminti, kad tiksliai diagnozuoti ligas ir negalavimus gali tik kvalifikuoti savo srities specialistai
Pirmas kelias gyvenimo savaites šuniuko pagrindiniai užsiėmimai yra maitinimasis, šilumos palaikymas ir socialinių įgūdžių vystymasis. Dažniausiai tuo laiku šeimininkai tiesiog stebi, kaip šuniukų mama suteikia visą reikiamą rūpestį mažyliais.
Mokslininkai, atlikę eksperimentus su šunimis ir jų šeimininkais, tvirtina, kad keturkojai reaguoja į žmogaus kūno kalbą, skelbia livescience.com.
Kad ir kokio amžiaus ar veislės būtų Jūsų augintinis, jis lygiai taip pat kaip ir Jūs jaučia oro pokyčius. Net jei jis apdovanotas storu kailiu, saugančiu nuo žemos temperatūros, tai nereiškia kad nėra rizikos susirgti. Permainingais ir drėgnais orais padės drabužiai šunims.
Turbūt nėra tokio reiškinio, kuriam nedarytų įtakos mada. Mados vėjai įsisuka ir į šunų giminę...
Su savo augintiniu galite keliauti, kur panorėję, svarbu užtikrinti patogumą bei saugumą jam ir Jums.