Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Nuo ko priklauso televizoriaus kaina?

Vienas iš kriterijų besirenkant naują televizorių yra jo kaina. Nuo ko ji priklauso ir kiek kainuoja populiariausių gamintojų televizoriai?
Nuotraukos

2023.04.25.

Vienas iš kriterijų besirenkant naują televizorių yra jo kaina. Nuo ko ji priklauso ir kiek kainuoja populiariausių gamintojų televizoriai?

Kas lemia televizoriaus kainą?

Kainų diapazonas yra labai platus – pigiausi televizoriai kainuoja vos porą šimtų, o brangiausių kainos siekia po kelis tūkstančius eurų. Įtakos kainai turi nemažai veiksnių. Vienas iš jų – įstrižainė. Natūralu, kad didesnis televizorius kainuos daugiau nei tokių pačių parametrų mažą įstrižainę turintis.

Ekrano tipas – dar vienas kainai įtakos turintis aspektas. Seniau itin vertinti LCD, LED ekranus turintys prietaisai šiandien kainuoja pigiau, nei tokius pat parametrus turintys televizoriai su, pavyzdžiui, OLED ekranu.

Žinoma, kainą lems ir ekrano raiška, valdymo tipas bei kiti aspektai.


Kiek kainuoja žinomų gamintojų televizoriai?


Gamintojas taip pat gali lemti televizoriaus kainą. Dažnas pirkdamas dairosi žinomų gamintojų produkcijos, mat tai siejasi su kokybe bei patikimumu.

Televizorių sektoriuje itin populiarūs „Samsung“ gaminiai. Šio prekės ženklo televizorių kainos startuoja beveik nuo 300 eurų.

LG televizoriaus kaina prasideda maždaug nuo 200–300 eurų – tiek kainuos kuklaus modelio, bet puikios kokybės televizorius.

Nemažai populiarumo sulaukia ir „Sony“ televizoriai, kurių kainos rinkoje prasideda nuo 800 eurų.

Dar prie populiarių galime paminėti ir TCL televizorius, kurių kainos startuoja nuo poros šimtų eurų. Šis prekės ženklas siūlo platų nebrangių televizorių pasirinkimą.