Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Pirmoji pažintis su Opel Insignia arba kelionė į Pažaislį

Automobilių gamintojas Opel savo naujovių pristatymui Lietuvoje pasirinko
Nuotraukos

Automobilių gamintojas Opel savo naujovių pristatymui Lietuvoje pasirinko labai įdomų ir jau pasiteisinusį formatą. Užuot nuobodžiai sėdėjus viename ar kitame oficialiame salone ir klausius įprastos informacijos apie tai, kaip rinkai pasiūlytas „naujausias ir moderniausias“ produktas, žurnalistai, po trumpo „įvado“ kviečiami iškart išbandyti automobilį ir radikaliai pakeisti aplinką.

 

Opel Astra Sport Tourer modelis buvo pristatytas netoli Anykščių esančiame ir antram gyvenimui prikeltame Burbiškio dvare, kartu surengiant ekskursiją ir po patį, įdomią istoriją turintį, dvarą.

Naujos kartos ir radikaliai pasikeitusi Opel Insignia įdomioji pristatymo dalis įvyko Kaune, ant dabartinių Kauno marių kranto įsikūrusiame Pažaislio vienuolyne.

Tiesa, pradinę, trumpą informaciją apie automobilį, kurį artimiausiu metu turėtume gauti ir ilgesniam pabandymui vieno iš Opel atstovų salone pateikė Orsolya Molnár, o jau vėliau, susipažinus su visomis naujovėmis teorijoje, dalį jį buvo galima išbandyti kelionėje į Pažaislį. Dalį, bet toli gražu ne visas, nes naujoji Insignia turi ką pasiūlyti ir čia aiškiai pastebimos tendencijos konkuruoti su Premium segmento atstovais.

Naujos kartos Insignia gali turėti ne tik elektra valdomas, vėdinamas priekines sėdynes, bet ir masažo funkciją vairuotojo „darbo vietoje“ bei šildomas galines sėdynes. Be įprastos adaptyvinės nuolatinio greičio palaikymo funkcijos Opel siūlo ir įspėjimo apie nematomą kliūtį šone sistemą ar įspėjimo persirikiuojant ir išvažiavimo iš eismo juostos kuri tvarkingai veikia ir neleidžia automobiliui netyčia palikti savo juostos.

Taip pat modelyje galima rasti tai, kas dar visai neseniai buvo prieinama tik Premium segmentui – priekinę kamerą su eismo ženklų atpažinimo funkcija, priekinio susidūrimo įspėjimą, avarinio stabdymo funkciją ir t.t.

Taip pat Opel labai džiaugiasi savo naujaisiais priekiniais žibintais, tačiau dieną jų privalumų patikrinti nepavyko, tad nekantriai lauksime antro susitikimo.

Maloniai nustebino ir Pažaislio vienuolynas, kuriame, kaip paaiškėjo, nemažai žurnalistų lankėsi pirmą kartą. Pristatymo svečius pasitikusi gidė papasakojo vienuolyno įkūrimo istoriją:

„Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis yra vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje. Šventovę Kauno pakraštyje, tuo metu atokiame miške, XVII a. vienuoliams kamalduliams pastatydino Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Žygimantas Pacas (1621–1684). Ansamblis suprojektuotas italų architekto Džiovani Batista Fredianio, išpuoštas Lombardijos skulptūros meistrų lipdiniais ir florentiečio tapytojo Mykolo Arkangelo Palonio freskomis. Ansamblio savitumą lemia unikalus architektūrinis sprendimas. Pirmą kartą Europoje panaudota įgaubta bažnyčios fasado plokštuma, gana retas šešiakampis planas, ašinė simetriška viso vienuolyno kompozicija.“

Taip pat ekskursijos metu gidė aprodė patį vienuolyną, leido užsukti į vienuolyno bažnyčią, aplankyti išlikusias senąsias koplyčias, nusileisti į kriptą ir rūsius bei prisiliesti prie kelių šimtmečių senumo Lietuvos istorijos.

Pristatymas buvo tarsi savotiška modernios šiandienos, kurią atstovavo naujausias Opel modelis ir istorinės praeities, kuria dvelkė Pažaislio vienuolyno patalpos, simbiozė. Abu komponentai – kelionės priemonė ir vieta, kur pagal kamaldulių, pirmųjų vienuolyno šeimininkų kanonus turėjo būti priglaudžiami visi keliautojai, puikiai papildė vienas kitą ir suteikė peno apmąstymams apie tai, kad net kelių šimtmečių senumo tradicijos, jeigu jas teisingai interpretuoti ir pritaikyti kiek pasikeitusiam laikmečiui, puikiai dera ir šiandien.

Tikėtina, kad ne vienas, pajutęs tą kelių šitmečių senumo ramybės ir svetingumo dvasią, dar bent kartą, bet į Pažaislį sugrįš. Galbūt net su ta pačia kelionės priemone – Opel Insignia.

 

Prim.lt