Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Puiki galimybė apsilankyti Suvalkuose vyksiančioje mugėje „Namai ir Sodai 2017“

Šių metų birželio mėnesį kaimyninėje Lenkijoje, Suvalkuose, vyks Tarptautinė statybos mugė „Namai ir Sodai 2017“.
Nuotraukos

2017.05.17

Šių metų birželio mėnesį kaimyninėje Lenkijoje, Suvalkuose, vyks Tarptautinė statybos mugė „Namai ir Sodai 2017“. Kaip ir ankstesniais metais, mugė vyks Suvalkų Kultūros rūmuose, esančiuose adresu Jana Pawła II g.5 ir šalia rūmų plytinčioje teritorijoje. Šiemet mugė numatyta birželio 10 – 11 dienoms.

Pasak turizmo agentūros „Želesa“ vadovo Leonido Fedorenkos, Lietuvos įmonių vadovai, verslininkai ar šiaip statybomis ir sodų priežiūra besidomintys asmenys mugėje visada yra laukiami, todėl Želesarengia specialią turistinę – pažintinę išvyką į šią parodą.

Be to, tai puiki proga atnaujinti savo sodybos arba sodo išvaizdą. Parodos lankytojai galės pasisemti įvairiausiu idėjų, sodo ir sodybos apželdinimui ar interjero atnaujinimui, o vėliau aptarti tai su artimaisiais, vartydami parodos metu gautus nemokamus katalgous.

„Namai ir Sodai 2017“ turėtų sudominti ir tuos, kurie planuoja arba pradėjo statytis namus ar vasarnamius, nes jos metu bus galima įsigyti kokybiškų statybinių medžiagų mažiausiomis Europoje kainomis.

„Želesos“ vadovo teigimu, praktika rodo, kad šioje mugėje lankytojai gali ne tik susipažinti su statybų ir žemės ūkio sektoriaus naujovėmis, bet ir užmegzti naudingas pažintis, sudaryti ilgalaikes verslo sutartis ar sutarti dėl patikusių prekių tiekimo į Lietuvą ar vietoje įsigyti prekių su didelėmis nuolaidomis.

Pasižvalgius po Lietuvos rinką galima rasti ne vieną gražų ilgalaikio lenkų ir lietuvių įmonių bendradarbiavimo pavyzdį, tad mugė „Namai ir Sodai“ yra puiki proga žengti tą pirmąjį žingsnį toms įmonėms, kurios dairosi potencialių partnerių užsienyje, tačiau savarankiškai vis neprisiruošia su jais susiekti ar pateikti savo pasiūlymų.

Statybinės bei prekybos įmonės gali ne tik aplankyti parodą, bet ir užsisakyti stendą savo produkcijos pristatymui. Dalyvaujančioms Lietuvos statybos bei prekybos įmonėms suteikiama  20 proc. nuolaida.

Dar vienas, neabejotinas, kelionės su „Želesa“ privalumas – kainos ir kokybės santykis. Dviejų dienų kelionė į kaimyninę šalį asmeniui kainuoja tik 50 eurų. Iš Klaipėdos kainuoja 60 eurų. Už šią sumą asmuo ne tik gauna dvi dienas galiojantį parodos bilietą, bet ir nuvežamas į Suvalkus (Vilniuje prasidedančios kelionės maršrutas eina per Kauną ir Alytų), bet ir apgyvendinamas jaukioje kaimo turizmo sodyboje, ryte gali pasimėgauti sočiais pusryčiais, nuvežamas į pačią mugę ir papildomai dalyvauja loterijoje, kurioje galima išlošti vertingų prizų.

Pasižvalgius po parodą, norintiems bus surengta ekskursija su gidu iš Lietuvos, kurios metu bus galima geriau susipažinti su Suvalkais ir jų istorija, o finaliniu kelionės akcentu bus apsipirkimas prekybos centruose PALZA ir TESCO.

Išvykimas pirmos grupės iš Vilniaus

Išvykimas iš  Vilniaus: 06.00 val. Vilniaus Geležinkelio stotis (Geležinkelio g. 16).

Išvykimas iš Kauno 07.20 val. (Savanorių pr. 404 B, degalinė „Statoil Murava 2“)

Išvykimas iš Marijampolės 08.15 val. (Kauno g. 130, „Statoil Fuel and Retail Lietuva“)

Grįžimas į Vilnių planuojamas birželio 11 d. apie 22.00 – 24.00 val.

 

Išvykimas antros grupės iš Klaipėdos

Išvykimas iš  Klaipėdos: 05.30 val. nuo Akropolio Klaipėdoje (iš Dubysos g. pusės) 

Išvykimas iš Kauno 08.15 val. (Savanorių pr. 404 B, degalinė „Statoil Murava 2“)

Išvykimas iš Marijampolės 09.15 val. (Kauno g. 130, „Statoil Fuel and Retail Lietuva“)

Grįžimas į Klaipėdą planuojamas birželio 11 d. apie 22.00 – 24.00 val.

Dėl didelio susidomėjimo vietų skaičius ribotas. Grupė komplektuojama iki gegužės 26 dienos.Nepraleiskite savo galimybės aplankyti įdomią ir turiningą parodą, kuri padės Jums į savo sodybą pažiūrėti kitu kampu ir džiugins Jus ilgus metus.

Vizų kelionei į kaimyninę šalį nereikia. Su savimi reikia turėti galiojanti pasą arba asmens tapatybės kortelę.  Rekomenduotinas būtų nebent užsienyje galiojantis sveikatos draudimas, kurį gali pasiūlyti ir kelionės organizatorius.

 Jeigu sudomino pasiūlymas, skambinkite arba rašykite, mielai atsakysiu į visus su paroda susijusius klausimus.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu:

Suvalkų Tarptautinės statybos mugės   atstovas Lietuvoje 

Tel. +370 600 07 211;

Tel. +370 650 93 322

Tel.+370 687 39 249

Su pagarba

Leonidas Fedorenko

- elektroniniu paštu – secular.business@gmail.com, halina@tadeuszirsunus.lt

   

Apie mugę

Mugės Suvalkuose organizatoriai siekia konkrečių tikslų – sudaryti gamykloms, su statybos sritimi susijusioms verslo ir paslaugų įmonėms, galimybę pristatyti savo pasiūlymus potencialiems klientams ne tik iš savo regiono, bet ir iš visos Lenkijos bei kaimyninių valstybių. Per šiuos metus tobulinamas Mugės formatas leidžia teikti įvairių verslo bendradarbiavimo formų pasiūlymus, tikslingai juos pristatant tikslinei gavėjų grupei.

 Išskyrus betarpiška dalyvavimą Mugėje, įmonės iš Lietuvos gali parengti savo veiklos pristatymą, kuris bus patalpintas 10 000 vnt. tiražo mugės kataloge. Katalogas ne tik bus dalinamas renginio metu, bet ir bus siūlomas kartu su regionine spauda.

Tiek mugės dalyvių, tiek ir lankytojų skaičius nuolat auga. Praėjusiais metais buvo sulaukta apie 400 vietos ir užsienio įmonių bei dešimčių tūkstančių lankytojų. Be pagrindinės ekspozicijos, mugės metu vyks ir tokie renginiai kaip Moto Expo bei Akademia Dobrych Wnętrz (Gerų Interjerų Akademija), naujovių pristatymai, bus skaitomos paskaitos statybų ir žemės ūkio rinkai aktualiomis temomis.

 

 Nuotraukos organizatorių