Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nauji vėjai ritualinėse apeigose keičia šarvojimo tradicijas, mirusiųjų pagerbimo įpročius, taip pat ir laidojimo kultūrą.
Siekdami padėti surasti mirusiųjų artimuosius, „Vilniaus laidojimo namai“ skelbia iniciatyvą „Surask artimą“.
Klientai vis dažniau pasidomi ekologiškumu, ilgas atsisveikinimo ceremonijas keičia trumpomis vakarienėmis, o besirenkančių kremavimą vis daugėja.
Nors tų žmonių jau seniai nebėra tarp mūsų, tačiau mes vis tiek apie juos galvojame, pasakojame apie juos istorijas, ir retsykiais nupučiame dulkes nuo jų nuotraukų.
Straipsniai
Saulėkaitoje esančius kapus specialistai rekomenduoja apsodinti šilokais, žemaūgiais gvazdikais, pavėsyje – žemaūgėmis melsvėmis, viendienėmis ir panašiais augalais
Jau daugiau kaip keturiasdešimt metų šiaulietis Kazys Bimba žinomas kaip skulptorius, tautodailininkas.
Šiaulių K. Donelaičio gatvės kapinėse įspūdingiausias yra poeto Jono Krikščiūno-Jovaro (1880 – 1967) kapas ...
Kremavimas Lietuvos Respublikoje vykdomas laikantis 2007 m. gruodžio 20 d. priimto LR Žmonių palaikų laidojimo įstatymo
Balandžio 5 d. popiežius Pranciškus priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimą iš Vilniaus arkivyskupo pareigų (pagal Kanonų teisės kodekso 401 kan. § 1) ir naujuoju Vilniaus arkivyskupu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą, perkeldamas jį iš Lietuvos kariuomenės ordinaro pareigų.
Šiaulietė etnologė Diana Martinaitienė teigia, kad mūsų protėvių požiūris į mirtį atsispindi laidojimo papročiuose, ir pasakoja apie juos.
Lietuvos nepriklausomybės diena yra proga apmąstyti mūsų tautos istoriją ir Dievo jai patikėtą misiją
Rūkantys vyrai ir moterys turi tris kartus didesnę ankstyvos mirties riziką
„Aš esu prisikėlimas ir gyvenimas. Kas tiki mane, - nors ir numirtų, bus gyvas. Ir kiekvienas, kuris gyvena ir tiki mane, neragaus mirties per amžius. Ar tai tiki?“. Jn 11, 17-27