Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Stiklų keitimas automobiliams: ekspertai paneigia 5 paplitusius mitus

Specialistai teigia, kad priekinis automobilio stiklas gali būti gyvybiškai svarbus avarijos atveju, todėl puiki jo būklė – kiekvieno vairuotojo siekiamybė.
Nuotraukos

2022.06.16.

Specialistai teigia, kad priekinis automobilio stiklas gali būti gyvybiškai svarbus avarijos atveju, todėl puiki jo būklė – kiekvieno vairuotojo siekiamybė. Deja, pasitaiko, kad stiklas nukenčia net ir taikant didžiausias atsargumo priemones: kartais skilimui užtenka vos vieno į stiklą atsitrenkusio akmenuko...

Įmonės autostiklai.eu specialistai dalinasi svarbia informacija apie stiklo keitimo darbus ir paneigia labiausiai paplitusius mitus apie šią paslaugą.  

Mitas nr. 1 kokybiški priekiniai stiklai praktiškai nedūžta

Šiuolaikinių automobilių priekiniai stiklai dažniausiai gaminami iš itin patvaraus, laminuoto trisluoksnio stiklo, dar vadinamo apsauginiu stiklu. Gana paplitusi nuomonę, kad šio tipo stiklai yra itin atsparūs pažeidimams ir į langą atsitrenkęs smulkus akmenukas ar kita nedidelė problema tokių stiklų tikrai nepažeis.

Deja, dažnai tokia informacija pasirodo esanti klaidinga. Tokie stiklai pažeidžiami ir taip pat reikalauja remonto. Esminis skirtumas nuo senesnio modelio automobilių stiklų yra tas, kad įvykus dužimui, laminuotas stiklas nepažirs į smulkias aštrias šukes ir nesužalos vairuotojo bei keleivių.

Mitas nr. 2 visi stiklo pažeidimai yra iš esmės vienodi

Pasitaiko, kad vairuotojai mano, esą kiekvienas įskilimas ar įdauža ant priekinio stiklo yra vienodas. Tai nėra tiesa. Skilimai gali būti skirstomi į atskiras kategorijas ir pasižymi tam tikrais skirtumais. Esminis iš jų – pažeidimo rimtumas ir skilimo plitimas automobilio stikle. Todėl pastebėjus net nedidelį įtrūkimą, nedelskite ir susisiekite su specialistais, kurie įvertins konkretų pažeidimą ir pritaikys geriausią pagalbą.

Mitas nr. 3 pažeistas priekinis stiklas visada reiškia, kad stiklą teks keisti

Kaip minėjome, kiekvienas stiklo pažeidimo atvejis yra individualus. Jeigu ant stiklo atsirado skilimas ar įdauža, tai dar nereiškia, kad stiklo keitimas yra neišvengiamas. Įmonės autostiklai.eu specialistai teikia stiklo remonto paslaugas: dalį pažeidimų įmanoma pataisyti, naudojant šiuolaikiškas remonto technologijas. Tai leidžia sutaupyti ir padeda išsaugoti priekinio, šoninio bei galinio automobilio stiklo tvirtumą.

Įvykus pažeidimui, susisiekite su specialistais ir jie parinks tinkamiausią pagalbos metodą. Svarbu kreiptis nedelsiant: laiku nesuteikus pagalbos, net ir nedidelis skilimas, dėl automobilio vibracijos, temperatūros pokyčių ir kitų veiksnių plečiasi, tad paprastas remontas gali nebepadėti.

Mitas nr. 4 pažeistą stiklą galiu suremontuoti savarankiškai

Internete iš tiesų nesunku rasti stiklo taisymo rinkinių, kuriais nesunku naudotis savarankiškai. Vis dėlto, tokie, iš pažiūros paprastesni ir pigesni sprendimai nepasiteisina. Tai nepadeda atkurti stiklo tvirtumo ir lemia didesnę riziką avarijos atveju. Visus stiklo remonto ir keitimo darbus rekomenduojama patikėti tik profesionalams, kurie darbui naudoja originalias detales ir turi ilgametę profesinę patirtį. Tokiu atveju galėsite būti ramūs dėl galutinio rezultato ir savo saugumo.

Mitas nr. 5 automobilių stiklų keitimas automobiliams yra labai brangus

Jei priekinis stiklas yra įskilęs ar kitaip pažeistas, nerimas dėl remonto kainos negali tapti kliūtimi pasirūpinti savo apsauga. Užtikriname, kad autostiklai.eu autoserviso komanda suteiks lanksčios kainos garantiją ir puikų kainos bei kokybės santykį. Taip pat, priklausomai nuo turimo automobilio draudimo ir konkrečios situacijos, stiklo keitimo išlaidos gali būti pilnai padengiamos, tad už jas mokėti iš savo kišenės netenka. Todėl, susidūrus su būtinybe remontuoti ar keisti stiklą, pasidomėkite savo draudimo sąlygomis.

Tikimės, kad klaidinantys mitai neatbaidys nuo profesionalios pagalbos. Susidūrus su stiklo pažeidimais, nedvejokite ir kreipkitės į „Autostiklai“ autoservisą. Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas Alytuje!