Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Svaigioji Graikija! Vietos, kurias privalote aplankyti

Galima drąsiai sakyti, kad lietuviai yra pietų Europos mylėtojai. Nors šiuo metu yra atviros galimybės keliauti kur tik norite, tačiau daugelis vis dar renkasi pietų Europą
Nuotraukos

2018.04.25.

Galima drąsiai sakyti, kad lietuviai yra pietų Europos mylėtojai. Nors šiuo metu yra atviros galimybės keliauti kur tik norite, tačiau daugelis vis dar renkasi pietų Europą, kadangi pastaroji beveik niekada nenuliūdina savo oru, architektūra nuostabi, o žmonės visada šypsosi. Būtent tokia yra ir Graikija. Pigūs skrydžiai į Graikiją suteikią galimybę paatostogauti net ir tiems, kurie labai taupo.

O pamatyti Graikijoje tikrai yra ką. Apkritai, lankytinų vietų skaičius toks platus, kad tik susidarę detalų sąrašą sėkmingai aplankysite visas norimas vietas ir negaišite per daug laiko. O kad planavimas būtų paprastesnis – nurodome vietas Graikijoje, kurios vertos dėmesio.

Atėnai

Kaip ir daugelyje kitų šalių, taip ir Graikijoje sostinė sulaukia bene daugiausia dėmesio. Paprasčiausiai, sostinėje verda gyvenimas, o nuostabieji Atėnai labiausiai išsiskiria tuo, kad geba taip nuostabiai suderinti modernumą su klasika. Senoviniai pastatai, kurie gana neblogai išsilaikę, puikiai dera prie modernių pastatų, kurie garantuoja, kad atostogos bus nepamirštamos.

Kreta

Maža sala, priklausanti Graikijai, kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų iš viso pasaulio. Nors ir labai maža, tačiau labai nuostabi, galinti pasigirti nuostabia augmenija, puikiu oru ir tuo pačiu fantastiško grožio senovės pastatais. Nuostabieji Knoso rūmai bei vienuolynai, taip pat mečetės, kurias statė musulmonai bei milžiniška Dzeuso skulptūra, kuri buvo iškalta uolose. Svarbiausia, kad nors Kreta labai saugo savo archajiškumą – tuo pačiu ji teikia labai daug paslaugų turistams, kurie nori ilsėtis ir nesukti galvos dėl smulkmenų. Nuo prabangų viešbučių iki visapusiško maitinimo, kad žmogui nereikėtų dėl nieko nerimauti.

Tesalonikai

Tai dar vienas miestas, kuris pirmiausia labai džiugina savo gamta. Na, bene kaip ir visa Graikija. Tesalonikai yra kyšulys, kuris tarsi pirštas išsikišęs į jūrą. Tai antras pagal dydį Graikijos miestas ir tuo pačiu šalies kultūros sostinė. Joje puikiai ras ką veikti ir tie, kurie nori ilsėtis, ir tie, kurie nori susipažinti su vietinio gyvenimo tempu. Tesalonikai leis Jums paskanauti tradicinis Graikijos patiekalais, apsipirkti prabangiose prekybos vietose, pasidžiaugti naktiniu gyvenimu, galiausiai apsilankyti parodose bei muziejuose. Galima drąsiai sakyti, kad čia ras ką veikti kiekvienas.

Santorini

Net ir visą pasaulį aplankę turistai sutinka, kad Santorini yra magiška vieta, kurią aplankyti turėtų kiekvienas, kuris myli gamtą. Tai nuostabi sala, kuri paliks įspūdį visam gyvenimui. Salos krantai yra padengti nuostabiomis uolomis, kurios keičia spalvą saulei kylantis bei leidžiantis. Sakoma, kad jeigu čia stebėsite saulėlydį su mylimu žmogumi –  susirišite visam gyvenimui. Turbūt  aplinkui tvyro tokia magija ir tokia romantika, kurios neįmanoma pamiršti visą gyvenimą.

Korfu

Graikija turi labai daug salų ir dar viena nuostabi turistams pritaikyta sala yra Korfu. Tai vieta, kur per metus iškrenta daugiausia kritulių lyginant su visomis Graikijai priklausančiomis salomis. Visgi, tai neturėtų Jūsų atbaidyti, kadangi net ir didelis kritulių kiekis, kuris beje, dažniausiai liūdina ne sezono metu, nesugadins jums atostogų. Didelis privalumas, kad šioje saloje aktyviai puoselėjama žemdirbystė, tad tuo pačiu galėsite įsigyti ekologiškų vaisių bei daržovių, mėgautis ir vegetariškais patiekalais.

Kadangi Graikijoje yra labai daug lankytinų objektų, sunku pasakyti, kuriuos verta pamatyti pirmiausia. Aišku tik viena, kad nuostabioji Graikija turi ką pasiūlyti. Jums tereikia tai pasiimti.