Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Ketvirtadienio vakarą kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“ vyko geriausių Baltijos šalių architektų apdovanojimai „Sausa statyba architektūroje“.
Modernų namą jaunai šeimai projektavę „ATELJE 3D“ architektai Aurėja Šlančė ir Marius Šlančius privalėjo atsižvelgti ne tik į šeimininkų pageidavimus, bet ir solidų sklypo senbuvį – šimtametį ąžuolą.
Gyvenate nuosavame name arba esate įmonės, turinčios žaliąjį plotą, savininkas? Tikėtina, kad ne sykį skaitėte straipsnių, kuriuose dalijamasi patarimais, kaip prižiūrėti veją, kad ji ne tik gražiai atrodytų, bet ir puikiai augtų.
Orui atšilus, žmonės vis dažniau leidžia laisvalaikį namo kieme. Siekiant tinkamai pasiruošti vasaros sezonui lauke, verta pasidomėti ir įgyvendinti bent kelias jaukaus, efektyvaus terasos apšvietimo idėjas.
SPECIALUS PASIŪLYMAS
A ENERGETINĖ KLASĖ – tai sandarus, sveikas ir šiltas namas. Įrengiant pastato atitvarines konstrukcijas svarbu užtikrinti vientisą, orui nelaidų vidinį apvalkalą. Tinkamai parinktos ir įrengtos medžiagos užtikrins Jums pastato ilgaamžiškumą bei nepriekaištingą gyvenimo kokybę.
„Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemos tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams, nepriklausomai nuo to ar jie individualūs, ar visuomeniniai, dengti plienine stogo danga, čerpėmis, šiferiu, bitumine ar bet kuria kita stogo danga.
VIDEO
REKOMENDUOJAME
Lanksčios fasadinės plytelės, lankstus klinkeris „Izoflex“ – tai plytelės, imituojančios plytas, klinkerio plytelės ir fasadinius akmenis, naudojamos ir išorės, ir vidaus apdailai.
Darbo kokybė
Santechnikos prekės
Tai, kas prieš metus buvo siūloma tik įsigyjant brangesnius aukšcčiausios kategorijos „Classic NextGen“ produktus, šiandien tapo „Ruukki“ gaminiu standartu
Visi šio mėnesio pasiūlymai vienoje vietoje
Cub Cadet savaeigė vejapjovė LM3 CR46s dabar už specialią kainą ir paruošta darbui!
Langai iš REHAU profilio
Dirbame visame Vilniaus, Utenos, Alytaus apskričių regione
Glaisto, parketo, kampiniai šlifuokliai
„BONETI“ aukštos kokybės, patogus, obliuoto tašo sodo namas, pagamintas iš Karelijos eglės. Ekologiškas namelis sumontuojamas per vieną-tris dienas.
4771.00 €
Plastikiniai langai Kaune - tik nuo 153 € už 5 kamerų langus‎. Viskas įskaičiuota! Įsitikink pats
Drenažo kasimo darbai ...
Įvairių rūšių medienos, pjuvenų drėgmės matuokliai
Medžio šlifavimo mašinos, šlifuokliai, šlifavimo-poliravimo mašinos
Išskirtinis pasiūlymas maumedžio terasai Alytuje!
Kokybiški ir patvarūs plastikiniai langai – ilgaamžis, ekonomiškas sprendimas komfortui Jūsų namuose užtikrinti
Pavasarį meistrai laimi! Perkant už 19 eur. ir daugiau pristatymas nemokamas.
Betranšėjinės technologijos: Renovacija, mikrotuneliai...
Projektuojame ir gaminame elektroninius prietaisus bei atskirus mazgus