Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Ar lietuviams tikrai reikia skolintis, norint įsigyti nuosavą būstą?
Pelargonija vis grįždavo ir tebegrįžta į mėgstamiausių dekoratyvinių augalų olimpą, nes paprasčiausiai yra viena iš gražiausių ir pusę metų žydinti kambarinė ir lauko gėlė.
Kai už lango žiema, ne vienas susimąstome apie šilumos šaltinius.
Įprastus langus galime uždengti kuo tik norime: užuolaidomis, žaliuzėmis, roletais, romanetėmis, bet ką pasirinkti ypač dideliems, vitrinų, balkonų ar terasų langams?
SPECIALUS PASIŪLYMAS
Atliekame žemės kasimo, inžinierinių komunikacijų – vandentiekio, kanalizacijos, ryšių kabelių, dujotiekio klojimo darbus
XXV-oji Tarptautinė statybų verslo paroda, vienijanti lyderius atsakingai ir darniai verslo plėtrai
VIDEO
REKOMENDUOJAME
Kviečiame registruotis į "Sertifikuoto pasyvaus namo vystytojo mokymus", kurie vyks parodos "Statyba. Inter deco. Sodas 2017" metu balandžio 6-7 dienomis.
Priklausomai nuo naudojimo pobūdžio ir poreikio tikslumui ar paviršiaus lygumui medienos gaminiai gali būti džiovinti, obliuoti bei kalibruoti.
„KAUNAS“ aukštos kokybės obliuoto tašo sodo namas su terasa, pagamintas iš Karelijos eglės. Ekologiškas namelis sumontuojamas per vieną-tris dienas.
5458.00 €
Modernus dizainas. Aktyvus vandens taupymas kiekvieno naudojimo metu! Apsauga nuo vandalų su automatiniu atjungimu. Vokiška kokybė.
Ruukki pristato naują stogo dangą Armorium
Betoninių tvorų bei plytelių gamyba bei įrengimas.
Teikiame medienos pjovimo ir džiovinimo paslaugas
Rheinzink® - rombai. Kvadratiniai ir smailūs rombai sudaro Rheinzink® mažųjų rombų grupę. Priešingai nei panašios išvaizdos plokštės arba skiedros, jie savo viršutinėje ir apatinėje pusėje turi, paprasto falco formos užlenkimus.
Pjautinė mediena tiekiama pagal išankstinius užsakymus
Šiuolaikiškuose namuose laiptai retai slepiasi uždaroje erdvėje — laiptinėje. Dabar jie matomi ir netgi tampa tikra namų interjero puošmena
Jūsų patogumui galime produkciją atvežti į jums patogią vietą
Apdailos, remonto darbai ..
Muilo akmuo arba Talkochloritas dėl savo unikalių savybių laikomas vienu geriausių akmenų pirties krosnelėms. Jis tankus ir sunkus, todėl sukaupia daug šilumos.
Kokybiški ir patvarūs plastikiniai langai – ilgaamžis, ekonomiškas sprendimas komfortui Jūsų namuose užtikrinti
Įvairaus dydžio šiltnamiai iš polikarbonato ir aliuminio
Vandens telkinio gylio matavimas
Gaminame plastikines lauko duris
Parenkant statybos produktus, būtina atminti, kad jie tarpusavyje turi derėti ne tik tehniniu, bet ir estetiniu požiūriu