Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Plačiau apie šias trinkeles prim.lt skaitytojams pasakoja įmonės „MiroMax“ vadovas
Jeigu pastaraisiais metais domėjotės LED apšvietimu ir lankėtės salonuose, neabejotinai turėjote pastebėti, jog šalia įprastinių LED lempų atsirado kažkas, itin panašus į kaitrines lemputes.
Ko tik neišgirsime apie LED apšvietimą – mirga, labai jau prastai šviečia, kenkia akims, kainuoja kosminius pinigus, o dar ir perdega kaip greitai…
Tiek mokslininkai, tiek menininkai įkvėpimo dažnai semiasi iš gamtos. Nors apie tai retai kada susimąstome, bet ...
ĮMONĖS
LED švieslentės, ECO transportas, infroraudonųjų spindulių šildytuvai, saulės, vėjo energijos sprendimai.
Dūmų g. 3c
LT-11119 Vilnius
tel.: +370 700 30154
mob.: +370 647 48600
 
PASIŪLYMAI
Patirtis, ekologija ir ekonomika, kuriomis mes remiames naujų produktų kūrime, paskatino mus sukurti trinkeles, pagamintas iš perdirbimo metu gauto atstatyto plastiko, kuris sudaro net 50% “Eko line” serijos trinkelių sudėties.
Ryškūs ir kompaktiški LED laikrodžiai
Maksimaliai individualus, prie Jūsų duomenų sistemų pritaikomas sprendimas preciziškai tiksliam informacijos perdavimui lauko ir vidaus sąlygomis.
Kurkite originalų apšvietimą
Profesionali ir ilgaamžiška smulkių LED lempučių girlianda "LED Decolight", tinkama naudojimui lauko sąlygomis bei patalpų viduje.
Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugybės skirtingų lauko šviestuvų, kurie šviesa aprūpins Jūsų erdves ir atskirus objektus!
Energiją taupantis sienų apšvietimas
Rengiame individualių namų, butų, visuomeninių erdvių apšvietimo projektus
LUMO LED produktai atitinka CE ir RoHS standartus ir sertifikuota pagal Europos sąjungos direktyvas Nr. 2006/95/EC; 2004/108/EC; 2002/95/EC. Ši “Atitikties deklaracija” pažymi, kad LUMO šviestuvų naudojimas yra nepavojingas vartotojo sveikatai ir aplinkai.