Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Golfo populiarumas Lietuvoje išaugo tiek, kad norintieji dalyvauti varžosi dėl galimybės patekti į turnyrus

2019.09.10.

Lietuvoje golfas, kaip sportas ir laisvalaikio praleidimo būdas, užkariauja vis daugiau lietuvių širdžių. Pasidomėjus, kokia situacija verda golfo bendruomenės viduje, paaiškėja, kad žaidėjų skaičius stipriai auga, o į kai kuriuos turnyrus dalyvauti užsiregistruoja tiek norinčiųjų, kad net dešimtys jų lieka laukiančiųjų sąrašuose.

Taip nutiko ir rugsėjo 7 d. vykusiame, jau tradicija tapusiame 7-ąjame West Express golfo turnyre. Žaidėjams - tai vienas laukiamiausių metų golfo renginių, pritraukiantis kone didžiausią skaičių dalyvių. Turnyras gali talpinti 108 dalyvius, o laukiančiųjų sąraše kaskart lieka didelė dalis žaidėjų. Šis „West Express“ golfo turnyras yra reitinguojamas Lietuvos golfo federacijos, o tai reiškia, jog jis yra ypač reikšmingas sportininkams, mat žaisdami jie gauna svarbių reitingo taškų.

Kol kas aukščiausias lyderių pozicijas užima daugiausiai reitingo taškų surinkę sportininkai Gediminas Markevičius (20 m.) ir Gilė Bitė Starkutė (18 m.). Savo pozicijų jie neapleidžia jau kelerius metus iš eilės. Tai demonstruoja, jog golfas nepasiduoda prilipdytiems stereotipams ir įrodo, kad tai ne tik vyresnio amžiaus, bet ir jaunų, veržlių, perspektyvų žmonių sportas.

Tarp West Express golfo turnyro dalyvių buvo ir žymių asmenų - golfą aktyviai žaidžiantis Ispanijos ambasadorius Lietuvoje José Maríos Robleso Fragos bei olimpietis Virgilijus Alekna. Skelbiant turnyro nugalėtojus vėl triumfavo jaunimas - net du kartus skirtingose kategorijose apdovanoti septyniolikmetis Vilnius Belousovas ir dvylikametis Giedrius Mackelis. Pirmąsias vietas savo kategorijose taip pat iškovojo golfo žaidėjai  Ramūnas Janavičius, Neringa Mackelienė bei Tomas Talandis.

„Tokio lygio turnyrams reikia ruoštis atsakingai ir iš anksto. Golfo klubo agronomai rūpinasi, kad aikštynas būtų tinkamai paruoštas, kad vejos kokybė atitiktų pasaulinius reikalavimus, o dėl prizinių vietų varžytis susirinkę sportininkai jaustųsi ne ką prasčiau, nei žaisdami geriausiuose pasaulio aikštynuose“, - sako Europos Centro Golfo Klubo, kuriame ir vyko turnyras, direktorius Mindaugas Glinskis.

Didžiulio masto sporto renginys pritraukė ne tik gausų dalyvių būrį, bet ir daug stambių partnerių. „West Express" vadovas Raimondas Ušeckas džiaugiasi, kad pagrindiniu renginio partneriu tapo aviakompanija „airBaltic", geriausius turnyro žaidėjus apdovanoję verslo klasės skrydžio bilietais pasirinta kryptimi. Nugalėtojai galės išsirinkti daugiau nei iš 70 kelionės krypčių Europoje, Centrinėje Azijoje ar Vidurio Rytuose. West Express golfo turnyro dalyviai ir svečiai viso renginio metu taip pat galėjo apžiūrėti ir išbandyti naujausius Maserati automobilius. Pavargusiems nuo įtampos buvo suteikta galimybė pasimėgauti čia pat, golfo aplinkoje atliekamais profesionaliais masažais arba pailsėti įrengtose poilsio zonose.  Daugiau nei  20 renginio partnerių rūpinosi, kad virš 350 turnyro dalyvių ir svečių maloniai praleistų laiką: golfo klubo teritorijoje buvo galimybė susipažinti su lietuvių startuolių pramogomis ir produktais, įrengta pramogų zona vaikams, išskirtinė galimybė sudalyvauti virtualiose lenktynėse Maserati automobiliu.

„West Express" organizuojamas turnyras jau tapo gražia tradicija mūsų klientams ir partneriams. Šiemet svečius kvietėme į šeimos šventę golfo laukuose, kur jų laukė įvairios pramogos bei veiklos. Kaip ir kasmet – šiemet sulaukėme aktyvaus ne tik mūsų klientų, bet ir golfo klubo narių įsitraukimo į šventinės dienos programą. Rudenį skelbiame naujo verslo kelionių sezono pradžia, tad renginio metu turime puikią progą su klientais pasidalinti naujienomis, aptarti tolimesnio bendradarbiavimo klausimus neformalioje aplinkoje. Visuomet stengiamės klientams sukurti pridėtinę vertę, kviečiame į renginius bei įdomius susitikimus. „West Express" prioritetas – dėmesys kiekvienam klientui, tad tikime, kad šio renginio dėka bent dalis mūsų tikslo buvo pasiekta.” – sako Raimondas Ušeckas.

Nors orai vėsta ir ruduo vis labiau įsibėgėja, golfo sezonas žaidėjams dar toli gražu nesibaigia.  Žaidėjai dar turės progų pasivaržyti dėl pozicijų golfo reitingo lentelėje ir pademonstruoti geriausius rezultatus kituose turnyruose.