Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

LED švieslentė atviru kodu

Maksimaliai individualus, prie Jūsų duomenų sistemų pritaikomas sprendimas preciziškai tiksliam informacijos perdavimui lauko ir vidaus sąlygomis.
Kontaktiniai duomenys
Dūmų g. 3c
LT-11119 Vilnius
tel.: +370 700 30154
mob.: +370 647 48600
miromax@miromax.lt
www.miromax.lt, www.eco-led.lt
Nuotraukos

LED švieslentė atviru kodu

Informacija tarnauja Jums, kai ji tiksli ir nuolat atnaujinama. Mūsų LED švieslentė atviru kodu – tai maksimaliai individualus, prie Jūsų duomenų sistemų pritaikomas sprendimas preciziškai tiksliam informacijos perdavimui lauko ir vidaus sąlygomis. Diversifikuotas duomenų pateikimas švieslentėje, automatinis informacijos valdymas, galinga vidinė atmintis, individualus švieslentės formatas ir kiti funkcionalumai lemia tai, jog LED švieslentė yra PASIRINKIMAS NR.1 visoms įstaigoms (bankams, autobusų stotims, muitinėms ir t.t.), kurioms aktualu viešose erdvėse komunikuoti tikslią savalaikę tekstinę bei skaitinę informaciją.

 

 

Perkate ne daiktą, o funkciją

 

Įsigydami LED švieslentę, Jūs perkate ne vienkartinį daiktą, o daugiametę funkciją su galimybe bet kada keisti švieslentės duomenų turinį, formatą ir išdėstymą. Smulkių modulių principu sudaryta MiroMAX LED švieslentė atviru kodu Jus paverčia kiekvieno centimetro savininkais: Jums aktualios informacijos srautus galima transliuoti bet kurioje švieslentės pozicijoje. O integruota programinė įranga leidžia informaciją atnaujinti pagal nustatytą atnaujinimo intervalą arba transliuoti duomenis tiesiogiai. 

.

.

Jokio rankų darbo!

 

Kuo mažiau rankų darbo – tuo mažiau klaidų ir daugiau efektyvumo. LED švieslentė atviru kodu – tai būdas išlaisvinti savo darbuotojus iš varginančios informacijos srauto priežiūros grandinės, nes visa informacija paimama iš Jūsų duomenų sistemų automatiškai. Galinga vidinė atmintis užtikrina duomenų transliavimą net ir be švieslentės prijungimo prie kompiuterio. Unikali pagal Jūsų pageidavimus sukurta programinė įranga – tai tarsi virtualus Jūsų informacijos administratorius, dirbantis pagal Jūsų kompanijai patogiausią algoritmą.

 


 

.

Ryškumas, saugumas, atsakomybė už rezultatus

 

Jūsų švieslentės formatas ir veikimo principai priklauso nuo unikalių poreikių, kuriuos būtina tiksliai identifikuoti. MiroMAX inžinierių ir programuotojų komanda padės juos tinkamai nustatyti bei išvengti bet kokių nesusipratimų. Švieslentės ryškumą galėsite modifikuoti patys, reguliuodami šviesos intensyvumą automatiniu arba rankiniu būdu. LED švieslenčių atviru kodu storis neviršija 10 cm, o apsaugos laipsnis siekia IP67. Dėl šių parametrų švieslentė idealiai pritaikoma tiek išorės, tiek vidaus reikmėms.

 

Garantija? Būkite ramūs dėl ateities!

 

Įsigydami LED švieslentę atviru kodu, gaunate ne tik tvirtą 2 metų garantiją, pogarantinį aptarnavimą, bet ir šį tą daugiau: MiroMAX užtikrina, jog ir pasikeitus Jūsų poreikiams anksčiau įsigytas technologinis sprendimas bus lengvai pritaikytas ir optimizuotas. Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su tarptautinėje rinkoje pripažintomis CREE, NXP by Philips, Mean Well ar Texas Instruments kompanijomis užtikrina galimybę nuolat atnaujinti ir keisti švieslentės programinę įrangą bei funkcionalumus. Kad informacijos formatas, išdėstymas, tiesioginio transliavimo intervalas ir kiti funkcionalumai tarnautų Jums, prisitaikant Jūsų tikslų ir poreikių.

 

MIN Jūsų darbo, MAX rezultatas

 

MiroMAX ne tik pasirūpina individualiu technologiniu sprendimu Jūsų atviro kodo LED švieslentei, tačiau ir atlieka visus montavimo darbus. Nei viename bendradarbiavimo etape Jūs negaišite savo laiko, tačiau būsite tikri dėl precizinių rezultatų.
ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Grindinio šviestuvai - LED trinkelės apšvietimui
Kurkite originalų apšvietimą
Patirtis, ekologija ir ekonomika, kuriomis mes remiames naujų produktų kūrime, paskatino mus sukurti trinkeles, pagamintas iš perdirbimo metu gauto atstatyto plastiko, kuris sudaro net 50% “Eko line” serijos trinkelių sudėties.
Siūlome naujos kartos infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą
Maksimaliai individualus, prie Jūsų duomenų sistemų pritaikomas sprendimas preciziškai tiksliam informacijos perdavimui lauko ir vidaus sąlygomis.
Ryškūs ir kompaktiški LED laikrodžiai