Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ortopedinis - anatominis čiužinys PILATIS

FERRETI kolekcijos aukščiausio komfortinio lygio ortopedinis- anatominis čiužinys PILATIS
Kontaktiniai duomenys
Taikos pr. 125b
Kaunas
tel.: +370 645 65303
Nuotraukos

FERRETI kolekcijos aukščiausio komfortinio lygio ortopedinis- anatominis čiužinys PILATIS.

Originali oro laidumo ir kanalų sistema užtikrina nepriekaištingą oro cirkuliaciją, kuri pašaliną perteklinę šilumą ir drėgmę iš branduolio. Dėka šios sistemos automatinės termoreguliacijos mažėja žmogaus prakaitavimas.

PILATIS branduolio savybės

Originali sistema oro kanalų čiužinyje PILATIS pagerina oro cirkuliaciją visomis kryptimis. Tokiu būdu oras vaikšto viso branduolio perimetru. Tai sukuria nepalankią aplinką mikroorganizmams, dulkių erkutėms, sumažina žmogaus prakaitavimą ir visa tai pakelia šio čiužinio higieninius standartus į naujus lygmenis. Termoreguliacijos ir anatominių zonų sistema su nepriekaištingu nugaros palaikymu garantuoja organizmo regeneraciją miego metu.

PILATIS čiužinio branduolys pagamintas iš unikalaus poliuretano CELLFLEX, sukurto pačiai aukščiausiai ekskliuzyvinių čiužinių serijai. Ilgalaikis elastiškumas, puikus stabilumas ir aukštas taškinės deformacijos standartas užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą miego metu. Optimaliai atvira poliuretano lastelių struktūra garantuoja gerą oro laidumą ir drėgmės pasišalinimą iš čiužinio, kuriem dar padeda unikalus branduolio profiliavimas. Poliuretanas CELLFLEX pagamintas laikantis pačių griežčiausių kriterijų, garantuoja pačią aukščiausią kokybę.

PILATIS čiužinio užvalkalas

Užvalkalas išsiskiria elegantiškumu, švelnumu ir yra malonus liesti. Siūlai iš natūralaus šilko turi savyje baltyminę medžiagą, panašią į žmogaus odos sudėtį, todėl turi geresnį efektą jai. Tuo pačiu medžiaga atspari mikroorganizmams ir nesukelia jokios alergijos. Natūralus šilkas papildytas bambuko gijomis su antibakteriniu veikimu.

Užvalkalo vidinis užpildas HOLLOW-FILL yra ypač purus. Nestandartinis svoris šios medžiagos į kvadratinį metrą net 300g padidina bendrą čiužinio komfortą.

Vidinė medžiaga elastinas, aptempianti čiužinio branduolį pagerina čiužinio eksploataciją, lengviau užvilkti ir nuvilkti užvalkalą, palaiko formą ir saugo kraštus.

Tinkamas įvairių svorių kategorijų ir labai aukštas komforto lygis.

Čiužinio storis 23cm.

Garantija branduoliui 5 metai.

Kilmės šalis: Italija

200x80/90 - 1890 Lt
200x100 - 2180 Lt
200x120 - 2610 Lt
200x140 - 3140 Lt
200x160 - 3540 Lt
200x180 - 3740 Lt

Užsakomi įvairių matmenų, taip pat ir nestantartinių.
Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!!!

www.materasso.lt Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
FERRETI kolekcijos aukščiausio komfortinio lygio ortopedinis- anatominis čiužinys PILATIS