Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biožidiniai Ruby Fires/Xaralyn (Clear Fire System) – tai maksimalus komfortas ir saugumas bei minimalios kuro sąnaudos.

Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires
Kontaktiniai duomenys
Kareivių g.19-118
LT-09133 Vilnius
tel.: +370 686 01411
faks.: +370 5 2031517
ddaiva@dasfa.lt
www.dasfa.lt, www.penetron.lt
Nuotraukos

Biožidiniai Ruby Fires/Xaralyn (Clear Fire System) – tai maksimalus komfortas ir saugumas bei minimalios kuro sąnaudos. 

Ruby Fires/Xaralyn gamintojo biožidiniai atitinka LST EN 16647 standartą.

Ruby Fires biožidiniai išsiskiria iš kitų savo originaliais keraminiais įdėklais  (degikliais) RubyFires Ceramic Burner®. 

Ruby Fires keraminiai degikliai yra revoliucinis išradimas, nes jie taip stipriai skiriasi nuo kitų rinkoje parduodamų biožidinių. 

Originalus ir patentuotas Ruby Fires degiklis yra pagamintas iš keraminio porėto akmens, įmontuoto į metalinį rezervuarą. Įpylus į Ruby Fires keraminį degiklį skysto biožidinių kuro (bioetanolio), skystis iš lėto ir pilnai susigeria į keraminio akmens plytelę, tolygiai joje pasklinda. Tokiu būdu bioetanolis yra saugiai „užrakinamas" keraminėje plytelėje ir netgi pilnai apvertus keraminį degiklį neišsilieja nei lašas. Metalinė keraminio degiklio dėžutė turi viduje įmontuotą papildomą keraminį pluoštą, kuris skirtas sugerti bioetanolio perteklių. Bioetanolis iš lėto garuoja iš keraminės plytelės paviršiaus ir palaispniui dega, todėl vyksta lėtas degimo procesas, trunkantis aiškiai apibrėžtą laiką. 

Keraminė plytelė degiklio viduje nesudega, jos nereikia keisti - tai ilgaamžė keramika. Ruby Fires gamintojas užtikrina, kad naudodami tinkamą, švariai išvalytą 98% bioetanolį, šiais biožidiniais mėgausitės ilgus metus.

Ruby Fires biožidiniai - vienas saugiausių būdų grožėtis atvira liepsna. Keraminį degiklį lengva uždegti, dega tik bioetanolio garai, todėl liepsna yra aiški ir tolygi. Ruby Fires keraminiai degikliai yra gamintojo testuoti kaip saugiausi. 

Ruby Fires keraminiuose degikliuose bioetanolio sudeginama net 50% mažiau, nei kituose degikliuose. 

Ruby Fires biožidiniai yra kur kas labiau ekologiški nei malkiniai ar dujiniai židiniai. Keraminiai degikliai naudoja skystą biožidinių kurą, gaunamą iš augalų masės. 

Degimo procesas yra absoliučiai saugus ir švarus. Degant ypač švariam Ruby Fires gamintojo bioetanoliui CL100 neišsiskiria smalkės ir dūmai, todėl nereikalingas kaminas. Biožidinį galima įrengti bet kurioje patalpoje.

Biožidiniai puikiai tinka namuose, restoranuose, viešbučiuose - bet kur, kur norisi natūralios liepsnos jaukumo. Ruby Fires biožidinius ypač lengva įrengti bei perkelti į kitą vietą. Bioždiniai gali būti su išbaigta apdaila, taigi juos telieka pastatyti į norimą vietą. Atskiri keraminiai įdėklai suteikia galimybę patiems sukurti norimą dizainą.

Ruby Fires biožidinių privalumas - jie ne tik suteikia išskirtinumo dekoruojant interjerą, bet ir skleidžia malonią šilumą, suteikia jaukumo. 

Biožidiniai, priklausomai nuo jų talpos, išskiria apie 2 - 3,5 kW šilumos. Liepsna dega apie 3 - 4 valandas. Įprastai sunaudojama nuo 1 iki 2 litrų skysto biožidinių kuro.

Ruby Fires gamintojas rekomenduoja naudoti olandišką bioetanolį CL100, skirtą specialiai keraminiams degikliams. 

RubyFire skystas kuras (bioetanolis) yra itin švarus, du kartus išvalytas iki 98%, ekologiškas ir be kenksmingų priedų. CL100 yra bekvapis ir saugus naudoti, užtikrina aiškiai matomą, geltoną liepsną keraminiuose degikliuose. Nėra kvapo, dūmų, pelenų. Keraminiuose Ruby Fires degikliuose šio bioetanolio sudeginama net 50% mažiau, nei kituose degikliuose.

Ruby Fires siūlo išbaigtus sprendimus:

- Pastatomi ant grindų biožidiniai su apdaila ir šilumos izoliacija

- Pakabinami ant sienos biožidiniai su apdaila ir šilumos izoliacija

- Nešiojami mažos talpos biožidiniai, taip pat ir pastatomi ant stalo  

 

Ruby Fires sprendimai, reikalaujantys papildomos apdailos:

- Keraminiai biožidinių įdėklai su metaline kasete ir šilumos izoliacija

- Keraminiai biožidinių įdėklai 


Ruby Fires sprendimai, tinkami senų ir nenaudojamų židinių atnaujinimui:

- Keraminiai biožidinių įdėklai 

 

Ruby Fires gamintojas rekomenduoja naudoti olandišką skystą biožidinių kurą CL100, skirtą specialiai keraminiams degikliams. 

Su Ruby Fires biožidiniais kompelktuojami šie aksesuarai: keraminės malkos, akmenukai, malkų degimą imituojanti medžiaga bei malkų spragsėjimo garso dėžutė, žiebtuvėliai ir dujų balionėliai žiebtuvėliams.   

 

Visas asortimentas: http://www.dasfa.lt/lt/biozidiniai/biozidiniai-ruby-fires

Mūsų adresas:

UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius LT-09133

Mob.: +370 686 01411

Tel.: +370 5 2031515

El.p.: info@dasfa.lt

www.dasfa.ltĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visi šio mėnesio pasiūlymai vienoje vietoje
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires
PLANIKA - tai aukšta kokybė ir išskirtinis dizainas bei užtikrintas saugumas Jūsų namams.
PENETRON. Kristalinė betono hidroizoliacija.
Klinkerio ir keraminės plytos, klinkerinės plytelės už gerą kainą tiesiai iš gamintojų Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje.
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires ir Planika.
Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
Dabar vieno pažangiausių Vokietijos keraminių čerpių gamintojo ERLUS didelio gabarito keraminės čerpės tik nuo 10,20 Eur/m2 su PVM !
Įsigykite visas reikiamas stogo ir fasado apdailos medžiagas vienoje vietoje palankiausiomis kainomis!
NAUJIENA MAGE Roof & Building Components GmbH asortimente - lanksti sienų ir kaminų sandarinimo juosta poliizobutileno pagrindu (PIB)
Puiki proga pasitikti vasarą išsprendus betono konstrukcijų - tiek statomų, tiek jau pastatytų - hidroizoliavimo problemas! Kokybiška profesionali PENETRON betono hidroizoliacija (pagaminta JAV) - už ypač palankią kainą!
Tai puikus variantas norintiems įrengti įdomų ir originalų fasadą už palankią kainą.
RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta – saugumas ir jaukumas Jūsų namams
Plačiausias stogo dangų pasirinkimas ir pristatymas tiesiai iš gamyklų, puiki kaina, garantuota kokybė!
STONEL dekoratyvinis akmuo gaminamas iš betono.
ABC klinkergruppe TG10 čerpės - tai neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys.
Puikios kokybės ir itin neslidžios keraminės grindų plytelės VIGRANIT, gamintojas Roben GmbH (Vokietija) – tik dabar už AKCIJINĘ KAINĄ!
Sparčiai populiarėjant plokščioms keraminėms čerpėms Lietuvoje, norėtume Jums pristatyti didžiausio Europoje gamintojo TERREAL plokščias keramines čerpes.
UAB „DASFA ir Ko“ siūlo Jums Vokiečių gamintojo MAGE Roof & Building Components GmbH aukčiausios kokybės stogo priedus. Platus difuzinių plėvelių, sandarinimo, tvirtinimo ir saugos elementų pasirinkimas.
Naudojama deformacinių siūlių/trūkių sandarinimui pramoninės ir civilinės paskirties statiniuose.