Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Deformacinių siūlių sistema - PENEBAND

Naudojama deformacinių siūlių/trūkių sandarinimui pramoninės ir civilinės paskirties statiniuose.
Kontaktiniai duomenys
Kareivių g.19-118
LT-09133 Vilnius
tel.: +370 686 01411
faks.: +370 5 2031517
ddaiva@dasfa.lt
www.dasfa.lt, www.penetron.lt
Nuotraukos

Deformacinių siūlių sistema - PENEBAND

Aprašymas: deformacinių siūlių ir judančių trūkių sandarinimo sistema. „PeneBand“ sistemą sudaro:

- „PeneBand“ juosta – elastinga polimerinė gumos pavidalo juosta;

- „PenePoxy“ medžiaga – vienkomponenčiai klijai, pagaminti modifikuoto polimero pagrindu.

Paskirtis: naudojama deformacinių siūlių/trūkių sandarinimui pramoninės ir civilinės paskirties statiniuose.

Sistemos savybės:

  •  Paprasta naudoti;
  •  Didelis juostos ir klijų elastingumas;
  •  Klijai puikiai sukimba su daugeliu medžiagų (betonu, metalu, plastiku);
  •  Atspari UV spindulių poveikiui;
  •  Ilgaamžė (išlieka efektyvi daugiau nei 50 metų);
  •  Atspari daugeliui agresyvių aplinkų;
  •  Medžiagos pagamintos iš aukštos kokybės polimerų, netoksiškos ir visiškai saugios žmonėms, gyvūnams bei aplinkai;
  •  Galima naudoti po vandeniu.

Techniniai duomenys:

1. „PeneBand“ juosta

2. Klijai „PenePoxy“

* – išmatuota, esant 20°C temperatūrai ir 50 % oro drėgnumui

** – išmatuota po 28 dienų, esant 20°C temperatūrai ir 50 % oro drėgnumui

Pakuotė: „PeneBand“ – 25 m rulonas, „PenePoxy“ – 600 ml tūbelė (paketas).

Laikymo sąlygos:

1. Juosta – galima sandėliuoti ir laikyti be aprobijomų.

2. Klijai – 12 mėn. nuo pagaminimo datos tinkamomis sąlygomis, originalioje, uždaroje ir nepažeistoje pakuotėje sausoje patalpoje, esant temperatūrai nuo -50 °C iki +80 °C.

Transportavimas: galima vežti visomis transporto priemonėmis.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Deformacinių siūlių sandarinimo technologija

Darbus atlikti, kai konstrukcijų paviršiaus temperatūra yra nuo +5 °С iki +35 °С

Paviršiaus paruošimas: prieš pradėdami darbą, tinkamai paruoškite darbinį paviršių. Nepakankamai tvirto betoninio pagrindo fragmentus reikia pašalinti mechaniniu būdu (vandens srove, smėlio srautu, naudojant galinę deimantinę frezą ir pan.). Prieš padengiant medžiagą nuo betono paviršiaus iki pat struktūriškai tvirto betono turi būti kruopščiai nuvalyti bet kokie nešvarumai.

Nelygius betoninio paviršiaus ruožus, trukdančius sandariai priglusti hidroizoliacinei juostai, reikia pataisyti itin tvirtu remontiniu mišiniu (pavyzdžiui, „Skrepa M500“ remontiniu mišiniu).

Esant slėginių protėkių per deformacinę siūlę, juos reikia pašalinti greitai kietėjančiomis medžiagomis „Peneplug“ arba „Waterplug“. Didelio vandens srauto protėkius pašalinti „PenePurFoam NR“ arba  „PenePurFoam R“ medžiagomis.

Atliekant vandens slėgio sulaikymo darbus deformacinės siūlės ertmę rekomenduojama užpildyti poliuretanine derva „PenePurFoam 1K“.

Siekiant iš anksto užtikrinti gerą „PenePoxy“ klijų ir betono paviršiaus surišimą, taip pat kad būtų patogu dirbti, esant galimybei betoninį paviršių reiktų išdžiovinti.

Juostos parinkimas: Pasirenkamas juostos plotis priklauso nuo siūlės pločio ir numatomo siūlės deformacijos dydžio.

Jei nėra duomenų apie galimų siūlės deformacijų pobūdį ir dydžius, reikia naudoti ne siauresnę kaip vidutinio siūlės pločio juostą plius 200 mm.

Naudojimo būdas: Naudodami glaistiklį, paruoštą betoninį paviršių padenkite nenutrūkstamu lygiu klijų sluoksniu. Klijų sluoksnio storis turi būti 2-3 mm, o jo plotis iš kiekvienos siūlės/įtrūkio pusės turi būti ne mažesnis kaip 80 mm.

Klijus „PenePoxy“ galima naudoti ant bet kokio drėgnumo paviršiaus, taip pat ir ant esančio po vandeniu. Ant drėgno paviršius klijus naudokite paspausdami paviršių, kad išstumtumėte orą ir vandenį.

Juostos dengimas: Juosta „PeneBand“ tiesiama ant klijų sluoksnio. Hidroizoliacinę juostą uždėkite ant klijų, suformavę ją kilpos forma siūlės zonoje (žr. pav.), ir sandariai išlyginkite ją (pavyzdžiui, plastikiniu voleliu), kol oras bus visiškai pašalintas. Klijai turi išsispausti palei juostos šonus 5-7 mm. Užglaistyti juostos kraštus išspaustais klijais 10-15 mm. Juostas tarpusavyje klijuoti užleidžiant vieną ant kitos. Vienos juostos galas ant kitos turi būti užleistas ne mažiau kaip 100 mm.

Svarbu, kad juosta būtų stipriai prispausta prie klijų sluoksnio apie 24 val. (tam tikslui galima panaudoti 80 mm pločio ir 3 mm storio metalinę plokštę ir 6-8 mm skersmens inkarą (ankerį) kas 100-150 mm, arba 100 mm medinį kaištį). Užsandarinant judančius trūkius, juosta klijuojama per visą plotį, o trūkio ertmė užpildoma klijais „PenePoxy“.

Atliekant darbus po vandeniu, prispaudimui naudojama ne mažiau kaip 80 mm pločio ir ne mažiau kaip 3 mm storio metalinė plokštė (kampas), kas 150 mm pritvirtinta prie 8 mm skersmens inkarų. Kai klijai polimerizuojasi, plokštė nenuimama. Kai sandarinamos didelio ilgio siūlės, juostos suklijuojamos viena su kita, perdengiant jų galus (vienos juostos galas turi uždengti ne mažiau kaip 100 mm kitos juostos pradžios).

Juostos dydžio (pločio) pasirinkimas priklauso nuo siekiamų tikslų ir parenkamas pagal  kiekvieną konkretų atvejį, remiantis projektavimo ir tyrimo etape atliktais skaičiavimais. Jei duomenų apie galimą siūlės deformacijos pobūdį ir dydį nėra, reikia naudoti juostą, kurios plotis ne mažesnis už vidutinį siūlės plotį, pridedant 200 mm, be to, būtinai reikia suformuoti kompensacinę kilpą. Periodiškai ir nuolat vandens veikiamų judančių trūkių, kurių ertmės sudaro 0-40 mm, sandarinimui naudojama 100-200 mm pločio ir 1 mm storio juosta. Sandarinant deformacines siūles ten, kur jas nuolat veikia vanduo, reikia naudoti ne mažiau kaip 200 mm pločio ir 1,2 mm storio juostą. Jei „PeneBand“ sistema patiria mechaninį poveikį, reikėtų apsaugoti ją nuo pažeidimo, įrengiant  metalinius kompensatorius arba konvejerinę juostą ant inkarų.

Išeiga: kai bendras klijų sluoksnio storis 2 mm, o plotis 200 mm (po 100 mm iš abiejų siūlės/trūkio pusių) 1 bėginiam metrui reikės 400-600 ml (600 ml pakuotės) klijų.  

Atsargumo priemonės: atlikdami darbus, naudokite gumines pirštines ir apsauginius akinius. Uždarose patalpose būtina užtikrinti ventiliaciją. Rekomenduojama rankas ištepti specialiu apsauginiu kremu. Saugokitės, kad klijų nepatektų į akis, ant atvirų žaizdų, venkite ilgalaikio klijų kontakto su neapsaugotomis odos vietomis. Medžiagai patekus ant odos, nuvalykite ją tirpikliu, po to nuplaukite vandeniu. Patekus į akis, nedelsiant praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.

Aplinkos apsauga: Nesukietėję klijai teršia vandenį, todėl draudžiama juos pilti į gruntą, nuotekas. Reikia palaukti, kol medžiagos likučiai sukietės, po to produktą utilizuoti kaip statybines atliekas.

Gamintojo garantija: „PeneBand“ sistemos montavimo darbai turi būti atliekami griežtai pagal šias rekomendacijas arba prižiūrint patyrusiam specialistui. Gamintojas garantuoja, kad gaminamos medžiagos neturi defektų, atitinka suformuluotus standartus, o jose esantys komponentai sudaro atitinkamas proporcijas. Garantija taikoma pagamintos medžiagos kokybei, bet ne tada, kai ji naudojama nekontroliuojant firmos-gamintojos atstovui.

Platesnė informacija: http://www.penetron.lt/naudojimo-instrukcija2.html 

Mūsų adresas: 
UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius 
Mob.8 687 24841 
Tel. 8 5 2031515. 
El.p.: office@dasfa.lt ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visi šio mėnesio pasiūlymai vienoje vietoje
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires
PLANIKA - tai aukšta kokybė ir išskirtinis dizainas bei užtikrintas saugumas Jūsų namams.
PENETRON. Kristalinė betono hidroizoliacija.
Klinkerio ir keraminės plytos, klinkerinės plytelės už gerą kainą tiesiai iš gamintojų Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje.
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires ir Planika.
Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
Dabar vieno pažangiausių Vokietijos keraminių čerpių gamintojo ERLUS didelio gabarito keraminės čerpės tik nuo 10,20 Eur/m2 su PVM !
Įsigykite visas reikiamas stogo ir fasado apdailos medžiagas vienoje vietoje palankiausiomis kainomis!
NAUJIENA MAGE Roof & Building Components GmbH asortimente - lanksti sienų ir kaminų sandarinimo juosta poliizobutileno pagrindu (PIB)
Puiki proga pasitikti vasarą išsprendus betono konstrukcijų - tiek statomų, tiek jau pastatytų - hidroizoliavimo problemas! Kokybiška profesionali PENETRON betono hidroizoliacija (pagaminta JAV) - už ypač palankią kainą!
Tai puikus variantas norintiems įrengti įdomų ir originalų fasadą už palankią kainą.
RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta – saugumas ir jaukumas Jūsų namams
Plačiausias stogo dangų pasirinkimas ir pristatymas tiesiai iš gamyklų, puiki kaina, garantuota kokybė!
STONEL dekoratyvinis akmuo gaminamas iš betono.
ABC klinkergruppe TG10 čerpės - tai neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys.
Puikios kokybės ir itin neslidžios keraminės grindų plytelės VIGRANIT, gamintojas Roben GmbH (Vokietija) – tik dabar už AKCIJINĘ KAINĄ!
Sparčiai populiarėjant plokščioms keraminėms čerpėms Lietuvoje, norėtume Jums pristatyti didžiausio Europoje gamintojo TERREAL plokščias keramines čerpes.
UAB „DASFA ir Ko“ siūlo Jums Vokiečių gamintojo MAGE Roof & Building Components GmbH aukčiausios kokybės stogo priedus. Platus difuzinių plėvelių, sandarinimo, tvirtinimo ir saugos elementų pasirinkimas.
Naudojama deformacinių siūlių/trūkių sandarinimui pramoninės ir civilinės paskirties statiniuose.