Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Geoterminio šildymo sistemos įrengimas

Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantijas ir prižiūrime sistemas
Kontaktiniai duomenys
Dubysos g. 60A
LT-94107 Klaipėda
tel.: +370 611 22484
Nuotraukos

Geoterminio šildymo sistemos įrengimas

Geoterminis šildymas šiuo metu yra pats populiariausias ir efektyviausias šildymo būdas. Šilumos siurblys ima pirminę energiją iš grunto, gruntinio vandens ar oro ir paverčia ją šiluma, kuri naudojama pastatui šildyti ir buitiniam karštam vandeniui ruošti. Svarbiausia yra tai, kad gaunamas šilumos kiekis yra apie 4 – 5 kartus didesnis už sunaudotą energiją. Tai tikrai ekologiškas ir modernus šildymo būdas.

Šilumos siurblių gamyboje ir geoterminio šildymo sistemos montavime turime ilgametės patirties, kuri leidžia suskaičiuoti apie 1200 klientų ir įvykdytų sutarčių. Mūsų tikslas – kokybiški ir ilgaamžiai šilumos siurbliai bei atsakingai įrengta šildymo sistema tokiu būdu įgyvendinant užsakovų norus.

Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantijas ir prižiūrime sistemas, kad užtikrintume jų kokybišką ir nepriekaištingą darbą.
Taip pat atliekame serviso paslaugas tiek savo, tiek ir kitų įmonių įrengtoms geoterminio šildymo sistemoms. Turime puikų serviso personalą, kuris operatyviai reaguoja į gedimą, įvertinęs jį pasiūlo optimalų gedimo šalinimo variantą.


Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantijas ir prižiūrime sistemas