Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Romanetės internetu - virš 4000 rūšių!

Nuo šiol kokybiškas romanetes savo namams galite užsisakyti internetu. Romanetes siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o romanečių kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairūs romanečių mechanizmai. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Kontaktiniai duomenys
Miglės g. 22-1, Riešės k.
LT-14263 Vilniaus r.
tel.: +370 616 31019
info@dekoria.lt
www.dekoria.lt, www.yellowtipi.lt
Nuotraukos

Romanetės veikia specialaus mechanizmo dėka ir traukiant mechanizmo grandinėlę jos susilanksto  į gražias klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą.  Jei renkatės romanetes savo namams, pirmiausiai pagalvokite kokio tipo romanetės bus geriausias sprendimas jūsų langams.

Romanečių pagrindiniai tipai:

Pirmiausiai įvertinkite kiek turite vietos lango viršuje ar nišoje, tai vieta skirta romanečių mechanizmui ir klostėms. Tada nuspręskite ar geriau rinktis romanetes, kurios pilnai susiklostuoja - Capri romanetės

Jei turite daugiau vietos viršuje lango,  rinkitės romanetę  su dekoratyvine kloste apačioje - Padva arba Florence romanetes.

Jei jau turite karnizus, geriau rinkitės romanetes, kurios kabinamos ant karnizų - Verona.

Pačiomis puošniausiomis romanetėmis galime pavadinti Austrijietes , jos pasižymi įspūdinga dekoracija apačioj

 Ieškote praktiško sprendimo savo langams? Labai populiarus ir praktiškas sprendimas yra dieninės ir naktinės romanetės viename - Duo romanetės.  Šios dviejų dalių romanetės atlieka skirtingas funkcijas, viršuje yra naktinis audinys, kuris paslėps patalpas nuo dienos šviesos, o apačioje – dieninė užuolaida. Abi romanetės valdomos viena nuo kitos nepriklausomais virveliniais mechanizmais, todėl vieną romanetę galima pakelti, o kitą nuleisti. 

Romanečių audinys:

Jei pageidaujate savo patalpose turėti kuo daugiau šviesos ir romanečių paskirtis yra tik šiek tiek suteikti namams privatumo, tada rinkitės lengvesnius, plonesnius, šviesesnius audinius. Tokie audiniai puikiai tinka svetainėje ar virtuvėje, kur daugiausiai laiko praleidžiame dieną, skatome ir natūrali šviesa yra reikalinga. Tačiau miegamojo kambariui geriau rinktis labiau užtemdančius audinius, tokius kaip Blackout, kurie visai nepraleidžia šviesos, arba storesnius, sunkesnius, tamsesnius audinius.  Vidutinio svorio ir sunkūs audiniai romanetėms yra geras pasirinkimas, jei jums romanetė turi atlikti tam tikras funkcijas: paslėpti nuo pašalinių akių, sulaikyti šaltį arba šilumą. Daugiau audinių užuolaidoms ir romanetėms rasite čia>>>

 Apsilankykite www.dekoria.lt ir sužinokite daugiau apie romanetes. 

Dekoria.lt - tai viena didžiausių Lietuvoje, įvairių tekstilės gaminių internetinė parduotuvė.  Pas mus rasite daugiau nei 50.000 TEKSTILĖS GAMINIŲ. Mes esame tekstilės įmonė turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukščiausią gaminių kokybę ir geriausią aptarnavimą. Romanečių siuvimas internetu- www.dekoria.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Tinkamas kilimas vaikams ne tik užtikrins izoliaciją nuo šaltų grindų, bet ir užbaigs kambario interjero stilių, suteiks interjerui puikų akcentą.
Nuo šiol kokybiškas užuolaidas savo namams galite užsisakyti lengvai - internetu. Užuolaidas siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o kaina paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti svetainėje savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairios kolekcijos skirtingiems interjerams. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Nuo šiol kokybiškas romanetes savo namams galite užsisakyti internetu. Romanetes siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o romanečių kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairūs romanečių mechanizmai. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Didelis pasirinkimas įvairiausių staltiesių, stalo takelių, servetėlių. Kokybiški audiniai, nemokami audinių pavyzdžiai. Siuvame staltieses pagal jūsų stalų išmatavimus, kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti pageidaujamus staltiesės išmatavimus ir iš karto matysite kainas.