Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Užuolaidos internetu - virš 10.000 užuolaidų rūšių.

Nuo šiol kokybiškas užuolaidas savo namams galite užsisakyti lengvai - internetu. Užuolaidas siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o kaina paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti svetainėje savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairios kolekcijos skirtingiems interjerams. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Kontaktiniai duomenys
Miglės g. 22-1, Riešės k.
LT-14263 Vilniaus r.
tel.: +370 616 31019
info@dekoria.lt
www.dekoria.lt, www.yellowtipi.lt
Nuotraukos

Prieš pasirinkdami užuolaidas peržvelkite pagrindines jų rūšis ir pasirinkite tinkamiausias savo namų interjerui.

Jeigu renkatės naktines užuolaidas, pagrindinės  užuolaidų rūšys:

  • Pieštukinio klostavimo užuolaidos yra pačios populiariausios užuolaidos, jos viršuje turi juostelę, kurią sutraukiant yra išgaunamas natūraliai atrodantis raukimas. Šios užuolaidos yra universalios ir tiks įvairiausių stilių interjerams – nuo klasikos iki moderno.
  • Žiedinio klostavimo užuolaidos labiausiai tinka modernesnio stilio interjerams, jos suteikia namams modernumo, tvarkingumo ir prabangos. Galite rinktis įvairias žiedų spalvas,  dydžius, formas, kurie geriausiai atitinka jūsų dizaino poreikius.
  • Kilpinio klostavimo užuolaidos pakabintos ant kilpelių atrodo nuostabiai įvairių stilių namuose, tačiau labiausiai jos tiks provanso, romantiškuose, klasikiniuose interjeruose. Kilpelės puikiai tiks jei nenorite paslėpti karnizų grožio, o suderinus karnizo ir audinio spalvas galite gauti nuostabų rezultatą.  
  • Užuolaidos turinčios paaukštintą viršūnėlę. Šias užuolaidas renkasi klasikinio, prabangesnio stiliaus mėgėjai. Užuolaidų išskirtinumas yra toks, kad jos nesibaigia kartu su karnizo aukščiu, tačiau dar kelis centimetrus yra pakilusios virš jo, tarsi sudarydamos karnizui karūnėlę.

Jei ieškote dieninių užuolaidų, jas geriausiai derinti jau prie esančių naktinių užuolaidų. Pagrindinės dieninių užuolaidų rūšys yra pieštukinio, žiedinio ir kilpinio klostavimo užuolaidos.

Užuolaidų audinio raštai:

Užuolaidos gali tapti svarbiausiu interjero akcentu, arba tiesiog neutraliai įsilieti į aplinką. Stambiai, ryškiai raštuotas užuolaidos audinys yra puikus pasirinkimas jei  pageidaujate, kad užuolaidos taptu vienu pagrindiniu erdvės akcentu, tačiau jei jūsų patalpa yra nedidelė, geriaus rinkitės smulkesnius, švelnesnius raštus, nes stambūs raštai optiškai sumažina patalpą. Audinių raštai gali būti įvairūs – geometrinės figūros, kurios tinkamesnės moderniame interjere, gėlės, juostelės, taškeliai – klasikiniame ir provanso interjere, kvadratėliai, vienspalviai – skandinaviškame. Daugiau užuolaidų audinių internetu galite įsigyti čia>>>

Apsilankykite www.dekoria.lt ir sužinokite daugiau apie užuolaidas.

Dekoria.lt - tai viena didžiausių Lietuvoje, įvairių tekstilės gaminių internetinė parduotuvė.  Pas mus rasite daugiau nei 50.000 TEKSTILĖS GAMINIŲ. Mes esame tekstilės įmonė turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukščiausią gaminių kokybę ir geriausią aptarnavimą. Daugumą gaminių siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o kainą paskaičiuojame automatiškai internetinėje parduotuvėje www.dekoria.lt

 

 

 

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Tinkamas kilimas vaikams ne tik užtikrins izoliaciją nuo šaltų grindų, bet ir užbaigs kambario interjero stilių, suteiks interjerui puikų akcentą.
Nuo šiol kokybiškas užuolaidas savo namams galite užsisakyti lengvai - internetu. Užuolaidas siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o kaina paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti svetainėje savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairios kolekcijos skirtingiems interjerams. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Nuo šiol kokybiškas romanetes savo namams galite užsisakyti internetu. Romanetes siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o romanečių kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairūs romanečių mechanizmai. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Didelis pasirinkimas įvairiausių staltiesių, stalo takelių, servetėlių. Kokybiški audiniai, nemokami audinių pavyzdžiai. Siuvame staltieses pagal jūsų stalų išmatavimus, kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti pageidaujamus staltiesės išmatavimus ir iš karto matysite kainas.