Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistema

Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
Kontaktiniai duomenys
Kareivių g.19-118
LT-09133 Vilnius
tel.: +370 686 01411
faks.: +370 5 2031517
ddaiva@dasfa.lt
www.dasfa.lt, www.penetron.lt
Nuotraukos

PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistema

 

Siūlome unikalią PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistemą, daugelyje pasaulio šalių naudojamą virš 50 metų ir pripažintą statybos profesionalų!

PENETRON sistemos cheminiai komponentai 60 cm. (atskirais atvejais iki 90 cm.) įsiskverbia į drėgno betono struktūrą, reaguoja su betono sudedamosiomis dalimis, užpildydami betono poras, kapiliarus ir mikro įtrūkimus netirpiais, chemiškai atspariais kristalais. Tokiu būdu, apsaugą vandens pralaidumui iki W14 ir daugiau įgauna visa betono konstrukcija. Apdorojimas PENETRON 20% padidina betono stiprumą bei iki 100 ciklų padidina atsparumą šalčiui. Leidžiamas apdoroto betono kontaktas su geriamu vandeniu.

Betonas, apdorotas PENETRON, įgyja atsparumą karbonatų, chloridų, sulfatų, nitratų, taip pat bakterijų, grybelių, dumblių ir jūros organizmų poveikiui. Nesudaro membraninės plėvelės ant betono paviršiaus, išlieka betono pralaidumas garui.

Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui:

  • PENETRON – sausas mišinys, skirtas surenkamų ar monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų, paviršių ir tinko sluoksnių iš cemento-smėlio skiedinių hidroizoliacijai per visą storį.
  • PENECRETE – sausas mišinys, skirtas įtrūkimų, siūlių, sudūrimų, sujungimų, sąsajų, komunikacijų įvadų statiškai apkrautose surenkamose ir monolitinėse betono konstrukcijose hidroizoliacijai.
  • WATERPLUG – sausas mišinys, skirtas greitam slėginių pratekėjimų likvidavimui konstrukcijose, pagamintose iš betono, akmens, plytų.
  • PENEPLUG – sausas mišinys, skirtas momentiniam slėginių pratekėjimų sulaikymui konstrukcijose, pagamintose iš betono, akmens, plytų (gali būti naudojamas po vandeniu).
  • PENETRON ADMIX – priedas, skirtas surenkamų ir monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų bei gaminių hidroizoliacijai per visą storį betonavimo/gamybos metu.

PENETRON efektyvu, profesionalu, tačiau paprasta ir ekonomiška naudoti.

PENETRON medžiagos sudaro hidroizoliacinį sluoksnį, kurio nereikia prižiūrėti, remontuoti arba keisti, hidroizoliacinės savybės išlieka visą betono gyvavimo laikotarpį. Lyginant su kitais hidroizoliavimo būdais, PENETRON yra labai ekonomiškas dėl mažos medžiagų išeigos (0,8-1,1 kg/m2), nedidelių darbo sąnaudų bei nesudėtingo paviršių paruošimo ir padengimo technologijos.

 UAB DASFA ir Ko vienintelis oficialus Penetron® atstovas Lietuvoje.

www.penetron.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visi šio mėnesio pasiūlymai vienoje vietoje
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires
PLANIKA - tai aukšta kokybė ir išskirtinis dizainas bei užtikrintas saugumas Jūsų namams.
PENETRON. Kristalinė betono hidroizoliacija.
Klinkerio ir keraminės plytos, klinkerinės plytelės už gerą kainą tiesiai iš gamintojų Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje.
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires ir Planika.
Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
Dabar vieno pažangiausių Vokietijos keraminių čerpių gamintojo ERLUS didelio gabarito keraminės čerpės tik nuo 10,20 Eur/m2 su PVM !
Įsigykite visas reikiamas stogo ir fasado apdailos medžiagas vienoje vietoje palankiausiomis kainomis!
NAUJIENA MAGE Roof & Building Components GmbH asortimente - lanksti sienų ir kaminų sandarinimo juosta poliizobutileno pagrindu (PIB)
Puiki proga pasitikti vasarą išsprendus betono konstrukcijų - tiek statomų, tiek jau pastatytų - hidroizoliavimo problemas! Kokybiška profesionali PENETRON betono hidroizoliacija (pagaminta JAV) - už ypač palankią kainą!
Tai puikus variantas norintiems įrengti įdomų ir originalų fasadą už palankią kainą.
RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta – saugumas ir jaukumas Jūsų namams
Plačiausias stogo dangų pasirinkimas ir pristatymas tiesiai iš gamyklų, puiki kaina, garantuota kokybė!
STONEL dekoratyvinis akmuo gaminamas iš betono.
ABC klinkergruppe TG10 čerpės - tai neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys.
Puikios kokybės ir itin neslidžios keraminės grindų plytelės VIGRANIT, gamintojas Roben GmbH (Vokietija) – tik dabar už AKCIJINĘ KAINĄ!
Sparčiai populiarėjant plokščioms keraminėms čerpėms Lietuvoje, norėtume Jums pristatyti didžiausio Europoje gamintojo TERREAL plokščias keramines čerpes.
UAB „DASFA ir Ko“ siūlo Jums Vokiečių gamintojo MAGE Roof & Building Components GmbH aukčiausios kokybės stogo priedus. Platus difuzinių plėvelių, sandarinimo, tvirtinimo ir saugos elementų pasirinkimas.
Naudojama deformacinių siūlių/trūkių sandarinimui pramoninės ir civilinės paskirties statiniuose.