Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Naujas varžtinis sujungimas surenkamojo gelžbetonio plokštėms HALFEN HEK Precast Coupler

Kompanija HALFEN, gaminanti įdėtines detales gelžbetonio gaminiams, siūlo naują sprendimo būdą – varžtines gelžbetoninių plokščių jungtis – HEK Precast Coupler.
Kontaktiniai duomenys
L. Asanavičiūtės g. 13A-35
Vilnius
tel.: +370 5 2425185
faks.: +370 5 2425185
mob.: +370 655 78565
info@denia.lt
www.denia.lt
Nuotraukos

Naujas varžtinis sujungimas surenkamojo gelžbetonio plokštėms HALFEN HEK Precast Coupler

Tiek Skandinavijoje, tiek ir Lietuvoje populiarėja surenkamojo gelžbetonio pastatai. Kartu su jų populiarumu didėja ir konkurencija, o vienas iš konkurencinio pranašumo sričių – montavimo greitis, todėl tiek gamintojai, tiek montuotojai ieško naujų sprendimo būdų. Kompanija HALFEN, gaminanti įdėtines detales gelžbetonio gaminiams, siūlo naują sprendimo būdą – varžtines gelžbetoninių plokščių jungtis – HEK Precast Coupler.

Tradicinis gelžbetoninių plokščių sujungimo būdas


Tradicinis gelžbetonio plokščių sujungimas vykdomas armatūros pagalba, plokščių išėmose-dėžutėse. Sujungus armatūrą dėžutės yra užbetonuojamos projekte nurodytos klasės, smulkiagrūdžiu betonu arba specialiais sausais montažiniais mišiniais.

Esminis šio gelžbetoninių plokščių sujungimo būdo trūkumas yra tas, kad jungiamas plokštes negalima iš karto apkrauti pilnai, būtina laukti kol pilnai sustings betonas.

Gelžbetonių plokščių sujungimas – HALEFN HEK Precast Coupler

Sprendžiant šią problemą nemažai padirbėjo kompanijos HALFEN inžinieriai, pasiūlę rinkai varžtinį gelžbetoninių plokščių sujungimo elementą HEK Precast Coupler.

Sujungimo elementas sudarytas iš šių dalių:

  • įvorės;
  • tvirtinimo elemento;
  • varžto;
  • poveržlės.

Tvirtinimo elemento sujungimo tolerancija – 10 mm. Tvirtinimo elementas leidžia gelžbetoninius elementus apkrauti pilnai iš karto po sujungimo ir tęsti montavimo darbus be stabdymų. Montavimo darbų taip pat neįtakoja ir oro sąlygos.

Varžtinis sujungimas HALFEN HEK Precast Coupler yra universalus, tie patys elementai yra naudojami tiesiuose, L ir T formos sujungimuose.


 

Pirmasis projektas Olandijoje

Įvorė ir tvirtinimo detalė yra įbetonuojamos į gelžbetonines plokštes gamybos metu. Tvirtinimo išėmų-dėžučių formavimui yra naudojami guminiai indėklai, kurie vėliau yra pašalinami.


Pirmasis projektas panaudojant sujungimo elementą HALFEN HEK Precast Coupler viso gelžbetoninio pastato surinkimui įgyvendintas 2016 m. Olandijoje: surenkamojo gelžbetonio daugiabutis „MorgenWonen“, kurį pastatė kompanija Westo Prefab Betonsystemen BV.

www.denia.lt


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
HALFEN tvirtinimo bėgiai – tai įbetonuojami plieniniai elementai, prie kurių gali būti tvirtinami įvairiausių ilgių ir formų elementai.
Plieninių sąvaržų ir atitinkamų komplektuojamų dalių sistema.
Fasadinio mūro fiksavimas
Žiediniai keliamieji įrenginiai, žiedinės kilpos
Mūro, betoninio monolito deformacinių siūlių sujungimo elementai
Balkono tvirtinimo elementai HIT leidžia panaikinti šalčio tiltelius
Kompanija HALFEN, gaminanti įdėtines detales gelžbetonio gaminiams, siūlo naują sprendimo būdą – varžtines gelžbetoninių plokščių jungtis – HEK Precast Coupler.
Kompanija HALFEN ir toliau plečia savo asortimentą, pasipildydama naujais produktais ir papildydama esamų produktų linijas.
Prekiaujame įdėtinėmis tvirtinimo detalėmis
Armatūra gelžbetoninių blokų sujungimui, atlenkiamoji armatūra HBT
Srieginės ir besriegės sujungimo movos HBS-05
Greitas, patikimas ir saugus sujungimas tarp apdailinio sluoksnio (natūralaus akmens) ir laikančios konstrukcijos.
Pastato konstrukcinių elementų garsą izoliuojanti sistema
Pastate įrengiami gembiniai balkonai pratęsiant monolitinio gelžbetonio perdangas.
Naudojant HALFIX sistemą galima greitai ir lengvai pakeisti patalpų paskirti be jokių specializuotų įrankių.