Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta

RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta – saugumas ir jaukumas Jūsų namams
Kontaktiniai duomenys
Kareivių g.19-118
LT-09133 Vilnius
tel.: +370 686 01411
faks.: +370 5 2031517
ddaiva@dasfa.lt
www.dasfa.lt, www.penetron.lt
Nuotraukos

Tokio tipo įdėklai neturi atvirų rezervuarų, todėl, priešingai nei daugumos kitų gamintojų, RubyFires įdėklai yra daug saugesni. Netgi parvertus įdėklą, biokuras iš jo neišbėgs. Biokuras tai skystas specialus bioetanolis biožidiniams.

RubyFires įdėklas turi įmontuotą specialią keramikinę medžiagą, panašią į keraminę plytą, kuri sugeria biokurą. Uždegus biožidinio įdėklą dega ne pats įpiltas kuras, o  tik jo garai. Būtent dėl šios sugeriančios medžiagos bioetanolio naudojimas tampa saugesnis bei ekonomiškesnis. Dėl unikalios keramikinės plytos biokuras dega daug švariau, nepalieka nuosėdų ir neskleidžia jokio kvapo.

RubyFires įdėklas taip pat turi papildomą keramikinę vilną. Ši speciali vilna įdėklo perpildymo atveju, sugeria biokuro perviršį ir neleidžia jam išsilieti į išorę – tokiu būdu apsaugoma nuo gaisro pavojaus.

Dar vienas RubyFires įdėklo privalumas: pripildyti įdėklo negalima tol, kol yra atvira degimo anga. Tik uždarius degimo angą, atsiveria specialus rezervuaras (speciali angelė), dažniausiai esantis kairėje įdėklo pusėje, skirtas įdėklo pripildymui biokuru.

www.dasfa.lt

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visi šio mėnesio pasiūlymai vienoje vietoje
Pristatome ekologiškus biožidinius RubyFires
RubyFires Įdėklai biožidiniams su keramikine plyta – saugumas ir jaukumas Jūsų namams
Klinkerio ir keraminės plytos, klinkerinės plytelės už gerą kainą tiesiai iš gamintojų Belgijoje, Vokietijoje, Olandijoje.
UAB „DASFA ir Ko“ siūlo Jums Vokiečių gamintojo MAGE Roof & Building Components GmbH aukčiausios kokybės stogo priedus. Platus difuzinių plėvelių, sandarinimo, tvirtinimo ir saugos elementų pasirinkimas.
Nuo 2017 metų sausio 1 d. galioja naujas statybos techninis reglamentas, pagal kurį naujai projektuojami ir statomi namai privalo atitikti A energetinę klasę.
IŠPARDUODAMAS SANDĖLIO/GAMYKLOS LIKUTIS! VOKIŠKOS fasadinės klinkerinės plytelės, mažai įgeriančios, atsparios šalčiui. Tinka klijuoti lauke fasadams, tinka ir viduje interjerui. Kai kurias pozicijas turime vietoje. Kiekis ribotas!
8.00 €
Kokybiška profesionali PENETRON betono hidroizoliacija (pagaminta JAV) - ekonomiška, kokybiška, paprasta naudoti, už ypač palankią kainą!
Tai puikus variantas norintiems įrengti įdomų ir originalų fasadą už palankią kainą.
PENETRON. Kristalinė betono hidroizoliacija.
Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui
NAUJIENA MAGE Roof & Building Components GmbH asortimente - lanksti sienų ir kaminų sandarinimo juosta poliizobutileno pagrindu (PIB)
UAB DASFA ir Ko siūlo ROBEN GmbH vokiečių gamintojo fasadines klinkerines plyteles su 15% NUOLAIDA! Atstovaujame Vokiečių gamintoją Lietuvoje
A ENERGETINĖ KLASĖ – tai sandarus, sveikas ir šiltas namas. Įrengiant pastato atitvarines konstrukcijas svarbu užtikrinti vientisą, orui nelaidų vidinį apvalkalą. Tinkamai parinktos ir įrengtos medžiagos užtikrins Jums pastato ilgaamžiškumą bei nepriekaištingą gyvenimo kokybę.