Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Stalviršių gamyba

Virtuvės ir vonios stalviršiai iš natūralaus akmens
Nuotraukos

Stalviršiai yra vieni iš svarbiausių interjero elementų. Geras ir kokybiškas stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį.

Labai dažnai graži, stilinga ir moderni stalviršių žaliava pasižymi prastomis techninėmis savybėmis, nesugeba atsilaikyti prieš kasdienių darbų krūvį - raižosi, skyla ar trupa. Itin patvarios ir fiziniam poveikiui atsparios medžiagos dažnai būna grubios, neskoningos ir sunkiai pritaikomos interjere. Bene geriausiai ir plačiausiai virtuvės bei vonios stalviršių gamyboje naudojama medžiaga yra natūralaus akmuo.

Besirinkdami žaliavą stalviršiams turėtumėte žinoti, jog stipriausias ir patvariausias iš minėtų akmenų yra granitas, tad granito stalviršius derėtų rinktis ieškantiems itin patvaraus ir ilgaamžio gaminio. Įvairių marmurų, travertinų atsparumas fiziniam poveikiui ir rūgštims - šiek tiek mažesnis, šių akmens stalviršių priežiūrai derėtų skirti daugiau laiko nei granito stalviršiams, tačiau marmurų ar travertinų paletėje galite rasti itin įspūdingų tekstūrų ir faktūrų, tapsiančių išskirtiniu Jūsų namų interjero elementu.

Kiekvieno stalviršio gamyba vykdoma invidualiai, pagal pateiktą ar kartu sukurtą projektą.

 

Baigėsi pasiūlymo galiojimo laikas