Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Šilti lauko vazonai

Inovatyvūs šilti lauko vazonai buvo pristatyti Žalgirio arenoje vykusioje parodoje "Namų pasaulis"
Nuotraukos

 

Šilti lauko vazonai


Lauko vazonai skirti laukui ir namams pagaminti iš EPP (polipropileno) gavo naują vardą  "ŠILTIEJI VAZONAI". Ypač parodos lankytojams patiko vazonų lengvumas, jų atsparumas žemai temperatūrai iki -50°C. Dėl savo lengvumo labai išsiplečia jų panaudojimo galimybės.

Naujos statybos butai turi didelius erdvius balkonus, kuriuose šie lengvi vazonai leidžia apsisodinti žalia augmenija, susikurti jaukumą. O tai, kad nereikės šių vazonų žiemą įnešti į patalpą, nudžiugino daugelį. Pati vazono medžiaga yra gerai visiems žinomas patobulintas 'putplastis', kuris jau yra šiltinimo medžiaga - todėl vazonų nereikės žiemai apšiltinti, apvynioti ar kitaip apsaugoti žiemojantį augalą.


Vazonuose auginami augalai yra atsparūs žemoms temperatūroms, bet jie bijo staigių temperatūros svyravimų.   Vazono sienelė būtent ir sustabdo staigų šalčio skverbimąsi į vazono žemę. Taip augalas pasiruošia žiemoti lėčiau ir švelniau, nepatirdamas staigių temperatūros kritimų.

Kita gera Šiltųjų vazonų savybė - medžiaga, iš kurios pagamintas vazonas, yra elastinga, todėl šąlant žemei jis truputį deformuojasi, bet neskyla. Vazoną galima suskaldyti, suspausti ar sulaužyti tik naudojant per didelę fizinę jėgą.  Vazoną išmetant iš rankų ant žemės - jis neskyla ir nenuskyla. Ši savybė žiemą padeda išvengti netyčinio vazono sudaužymo kasant sniegą. Daugelis molinių ar plastmasinių vazonų būtent bijo stuktelėjimo sniego kastuvu.

Vazonai gaminami Olandijoje. Pasak gamintojų jie populiariausi Skandinavijos šalyse, į ten iškeliauja didžioji dalis produkcijos.


Turbūt šeimininkės susidūrė su problema norint nusipirkti vienodo stiliaus ir vienodo dizaino, bet skirtingų dydžių ar net modelių vazonų. Būtent šių Šiltųjų lauko vazonų gamintojas gamina tik dvi spalvas - juodą ir šviesiai pilką ir daug skirtingų modelių ir dydžių. Todėl, bet kada atėjus naujai idėjai, Jūs galėsite papildomai nusipirkti tos pačios spalvos ar modelio vazoną ir nesugadinsite jau esančios darnos. 

Prie išsirinktų vazonų galėsite prisiderinti ir gėlių lovelius ar vazonėlį terasos staliukui, kuris nebraižo paviršių.


Nuo šiol Šiltuosius laiko vazonus galėsite įsigyti elektroninėje parduotuvėje  www.ruta-meta.lt 

 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Labai populiarios užsienyje pavasarinių gėlių kompozicijos pas mus labai iš lėto populiarėja.
Prieskoninės žolelės vazonuose. Prieskoninių žolelių vazonai
UAB "Žalia svaja" augalų aikštelėje ypač gausus naujų rūšių magnolijų asortimentas
Statybos darbams einant į pabaigą, namo šeimininkai vis dažniau susimasto apie aplinką. Vieni svajoja turėti gražią, išpuoselėtą aplinką, kitiems reikia vaikų žaidimo aikštelės, nedidelio sodo ar vandens telkinio..
Nereikia pamiršti, kad įrengus vandens telkinį, jį reikia apželdinti, priešingai jis atrodys tiesiog neišbaigtas. Norint sukurti vandens telkinio ekosistemą, jame būtina pasodinti įvairių augalų, kurie yra prisitaikę augti mūsų kraštuose.
Štambinės ir krūminės šluotelinės hortenzijos - mūsų dekoratyvinių augalų pardavimo aikštelėje !!!
Nebūkime nuobodūs, puoškime savo namus ištisus metus
Taigi kiekvienam sklypui individualiai projektuojame apšvietimą ir parenkame šviestuvus pagal jau esamus augalus, ką norėsime ryškinti, o kur žaisime tik su šešėliais.
Inovatyvūs šilti lauko vazonai buvo pristatyti Žalgirio arenoje vykusioje parodoje "Namų pasaulis"
Naujiena - lauko vazonai pagaminti iš šiltinimo medžiagos
Vasarinių gėlių kompozicijos
Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį...
Šis želdinimo variantas tinka siekiantiems visur ir visada tobulybės.
Jauku, gražu, naudinga ir nauja
Ilgiausiai žydintys krūmai rudenį jau puošiasi įspūdingais žiedais
Dabar pats žydėjimo metas...