Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Staltiesės internetu - virš 4000 rūšių jūsų namams!

Didelis pasirinkimas įvairiausių staltiesių, stalo takelių, servetėlių. Kokybiški audiniai, nemokami audinių pavyzdžiai. Siuvame staltieses pagal jūsų stalų išmatavimus, kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti pageidaujamus staltiesės išmatavimus ir iš karto matysite kainas.
Kontaktiniai duomenys
Miglės g. 22-1, Riešės k.
LT-14263 Vilniaus r.
tel.: +370 616 31019
info@dekoria.lt
www.dekoria.lt, www.yellowtipi.lt
Nuotraukos

Staltiesės internetu - virš 4000 rūšių jūsų namams!

Kaip teisingai pasirinkti staltiesę savo namams?

Staliesę geriausia rinktis tokios pat formos koks yra jūsų kambario stalas – kvadratinę, ovalią, apskritą, trikampę. Žinoma galimi įvairūs variantai, ant  apskrito stalo tiks ir kvadratinė staltiesė arba galima užtiesti netgi dvi: apačioje – ilgą apskritą, ant viršaus – kitos spalvos trumpesnę stačiakampę. Įvairių staltiesių formų rasite čia>>> 

Koks yra tinkamas staltiesės dydis? Būtų gerai, kad ant pietų stalo tiesiamos staltiesės kraštai iš visų pusių nusvirtų ne mažiau kaip 15 cm, dažniausiai rekomenduojama nuo 25-40 cm.  Iškilmingai vakarienei staltiesė gali būti ir ilgesnė, iki žemės, tačiau kasdieniniam naudojimui tokio ilgio staltiesė gali būti nepatogi. Daugiau stalo dekoravimo pavyzdžių rasite čia>>>

Kaip apkaičiuoti staltiesės dydį?
Išmatuokite savo stalo ilgį,  plotį ir prie gauto skaičiaus pridėkite po 40 cm.  Pvz. jeigu stalo matmenys – 160 ir 160 cm, jums puikiai tiks staltiesė, kurios matmenys – 200 cm ir 200 cm. Galite rinktis šiek tiek ir didesnę staltiesę. Jeigu renkatės staltiesę apvaliam stalui  išmatuokite jo skersmenį. Pvz. jei stalo skersmuo yra 120 cm, o jūs norėtumėte, kad staltiesės kraštai nusvirtų 40 cm, jums reikės staltiesės, kurios skersmuo yra 160 cm. Svarbu renkantis medvilnines ar linines staltieses, kad įvertintumėte jų galimą susitraukimą, ant kokybiškų audinių jis būna nurodytas naudojimosi intrukcijose.
Staltiesės spalvą derinkite prie namų interjero, kitos namų tekstilės.  Klasika yra balta staltiesė, tačiau vis labiau populiariesnės darosi pastelinės staltesės su margais stalo takeliais ar servetėlėmis, ar margos staltiesės priderintos prie kitos namų tekstilės.  Įvairių stalo takelių rasite čia>>>

Taip pat renkantis staltiesę svarbu atsižvelgti į jūsų indus, jei jie yra margi, tada rekomenduojama vienspalvė staltiesė, o ant margos geriau dėkite baltus arba vienspalvius indus.

Apsilankykite www.dekoria.lt, čia rasite daugiau nei 4000 rūšių staltiesių.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Tinkamas kilimas vaikams ne tik užtikrins izoliaciją nuo šaltų grindų, bet ir užbaigs kambario interjero stilių, suteiks interjerui puikų akcentą.
Nuo šiol kokybiškas užuolaidas savo namams galite užsisakyti lengvai - internetu. Užuolaidas siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o kaina paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti svetainėje savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairios kolekcijos skirtingiems interjerams. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Nuo šiol kokybiškas romanetes savo namams galite užsisakyti internetu. Romanetes siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o romanečių kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti savo langų išmatavimus ir iš karto matysite kainas. Platus kokybiškų audinių pasirinkimas, įvairūs romanečių mechanizmai. Atsiunčiame nemokamai į jūsų namus iki 8 pasirinktų audinių pavyzdžių.
Didelis pasirinkimas įvairiausių staltiesių, stalo takelių, servetėlių. Kokybiški audiniai, nemokami audinių pavyzdžiai. Siuvame staltieses pagal jūsų stalų išmatavimus, kainą paskaičiuojame automatiškai internete. Jums tereikia įvesti pageidaujamus staltiesės išmatavimus ir iš karto matysite kainas.