Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Tvirtinimo sprendimas multifunkcinėms patalpoms HALFEN HALFIX System 53/34

Naudojant HALFIX sistemą galima greitai ir lengvai pakeisti patalpų paskirti be jokių specializuotų įrankių.
Kontaktiniai duomenys
L. Asanavičiūtės g. 13A-35
Vilnius
tel.: +370 5 2425185
faks.: +370 5 2425185
mob.: +370 655 78565
info@denia.lt
www.denia.lt
Nuotraukos

Statant šiuolaikinius pastatus tausojami ne tik energetiniai ištekliai, bet ir pastato erdvės. Visuomeninių pastatų atveju pakankamai svarbus klausimas yra renginių bei sporto erdvių funkcionalumas. Sprendžiant šią problemą, pasaulinis tvirtinimo lyderis – kompanija HALFEN pristato tvirtinimo sistemą multifunkcinėms patalpoms HALFIX System 53/34.

Greitas patalpų paskirties pakeitimas su HALFIX sistema

Naudojant HALFIX sistemą galima greitai ir lengvai pakeisti patalpų paskirti be jokių specializuotų įrankių. Tai ypač efektyvu mokyklų, darželių ar kitos paskirties pastatų sporto ir renginių salėse. HALFIX sistemos pagalba sporto įranga ir kiti laikantys elementai yra greitai pritvirtinami arba pašalinami.

Tai leidžia sporto patalpas greitai pritaikyti specialioms sporto šakoms: krepšiniui, lauko tenisui, tinkliniui, alpinizmui, šokiams ar kultūriniams renginiams.  Naudojant HALFIX sistemą yra užtikrinamas efektyvesnis pastato erdvių išnaudojimas.


HALFIX sistema

HALFIX sistemą sudaro C tipo cinkuotas plieninis profilis 53/34 (1), tvirtinimo plokštelės (2) ir varžtai (3). Vienas sistemos privalumų yra tai, kad tvirtinimo profiliai yra įleidžiamo už patalpos apdailos plokščių, o prieiga prie jų laisva. Tvirtinimo profiliai yra išdėstomi vertikaliai visame patalpos sienų perimetre tam tikru atstumu.

Tvirtinimo vietos įrengimui yra naudojamos plokštelės, kurios montuojamos profilio viduje. Plokštelės yra laisvai stumdomos visame profilio aukštyje  ir jame įtvirtinamos specialiais varžtais.

Tvirtinimo plokštelėse yra išfrezuotos rakto formos ertmės, skirtos greitai varžtų fiksacijai. Įrangos tvirtinimo kronšteinai yra įleidžiami į tvirtinimo plokštelės ertmes ir nuleidžiant žemyn užfiksuojami.ĮMONĖS PASIŪLYMAI
HALFEN tvirtinimo bėgiai – tai įbetonuojami plieniniai elementai, prie kurių gali būti tvirtinami įvairiausių ilgių ir formų elementai.
Plieninių sąvaržų ir atitinkamų komplektuojamų dalių sistema.
Fasadinio mūro fiksavimas
Žiediniai keliamieji įrenginiai, žiedinės kilpos
Mūro, betoninio monolito deformacinių siūlių sujungimo elementai
Balkono tvirtinimo elementai HIT leidžia panaikinti šalčio tiltelius
Kompanija HALFEN, gaminanti įdėtines detales gelžbetonio gaminiams, siūlo naują sprendimo būdą – varžtines gelžbetoninių plokščių jungtis – HEK Precast Coupler.
Kompanija HALFEN ir toliau plečia savo asortimentą, pasipildydama naujais produktais ir papildydama esamų produktų linijas.
Prekiaujame įdėtinėmis tvirtinimo detalėmis
Armatūra gelžbetoninių blokų sujungimui, atlenkiamoji armatūra HBT
Srieginės ir besriegės sujungimo movos HBS-05
Greitas, patikimas ir saugus sujungimas tarp apdailinio sluoksnio (natūralaus akmens) ir laikančios konstrukcijos.
Pastato konstrukcinių elementų garsą izoliuojanti sistema
Pastate įrengiami gembiniai balkonai pratęsiant monolitinio gelžbetonio perdangas.
Naudojant HALFIX sistemą galima greitai ir lengvai pakeisti patalpų paskirti be jokių specializuotų įrankių.