Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biurų, prekybos salių ir gyvenamųjų patalpų vėsinimas

Schüco siūlo sprendimą, kuris padeda tausoti aplinką
Kontaktiniai duomenys
Upės g. 21
Vilnius
tel.: +370 5 2603026
faks.: +370 5 2640609
Nuotraukos

Biurų, prekybos salių ir gyvenamųjų patalpų vėsinimas

 

 

Europoje sparčiai populiarėja biurų, prekybos salių ir gyvenamųjų patalpų vėsinimas. Tradicinės oro kondicionavimo sistemos daugiausiai veikia su elektra maitinamais kondicionavimo kompresoriais. Šių oro kondicionavimo sistemų elektros energijos poreikis yra milžiniškas, o eksploatacinės išlaidos nuolat auga. Nereikia pamiršti ir aplinkos taršos, kuri sklinda iš elektrą gaminančių jėgainių. Prie šio teršimo ypač svariai prisideda aplinkybė, kad tradicinė oro kondicionavimo įranga didžiausio apkrovimo metu, t. y. vidurdienį veikia maksimaliu galingumu. Dėl šios priežasties daugelyje šalių tradicinių oro kondicionavimo sistemų naudojimas yra reglamentuotas.

Schüco siūlo sprendimą, kuris padeda tausoti aplinkąArchitektams,Elektra ir šiluma iš saulės energijos,Produktai,Saulės energijos panaudojimas vėsinimui

Schüco saulės vėsinimo sistemos naudoja saulę kaip pirminį energijos šaltinį. 98 % energijos poreikio, skirto šaldymo įrenginiui su šiluminiu kompresorium, gaunama iš saulės energijos. Kadangi vėsinimo sistema didžiausiu galingumu turi veikti tuomet, kai saulė šviečia intensyviausiai, saulės energiją kuo puikiausiai galima pritaikyti pasatų vėsinimui. Ant pastato stogo arba fasado įrengti saulės kolektoriai gamina aušinimo skysčio suspaudimui ir įkaitinimui reikalingą energiją, kurią nukreipia į kaupiklius. Pasiteisinusių standartinės gamybos komponentų, pasižyminčių mažu susidėvėjimo koeficientu, naudojimas leidžia užtikrinti patikimą sistemų darbą.

 

Vėsinimo įrenginiai

Schüco siūlo 15 kW ir 30 kW galios absorbcinius vėsinimo įrenginius, kurie yra skirti naudoti būtent saulės energiją. Pavyzdžiui, tokio dydžio įrenginiai kuo puikiausiai tinka naudoti biuruose ir parduotuvėse, mokymo ir posėdžių patalpose, kuomet siekiama suderinti komfortišką klimatą patalpoje ir aplinkos apsaugą. 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Schüco siūlo sprendimą, kuris padeda tausoti aplinką
Tai tobulas derinys mažiausioms energijos sąnaudoms