Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Kaip teisingai išsirinkti grindų dangą kiekviename kambaryje
Pagrindinis šio tyrimo tikslas - pateikti vaizdinį įrodymą, kad betono matricoje yra stebimas kristalų augimas, dėl kurio sumažėja betono pralaidumas ir padidėja ilgaamžiškumas.
Problema: šulinyje kaupiasi gruntinis vanduo. Su PENETRON skvarbiosios hidroizoliacijos sistemos medžiagomis lengvai ir patikimai hidroizoliuosite bet kokios paskirties betoninį šulinį. Aprašome, kaip mūsų partneriai atliko šį darbą.
Vienas efektyviausių būdų hidroizoliuoti ir apsaugoti betoną nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio.
Straipsniai
Šiaulietė Ieva Krivickienė kartu su vyru pagal specialybę nėra dizaineriai ar baldų restauratoriai, tačiau, kaip jie sako, vieną kartą pabandžius įgyvendinti iš pažiūros sudėtingą projektą, atsirado ir daugiau minčių
Šiandien daugelio jau nestebina vejos pjovimo robotai ar išmaniuoju telefonu valdoma namų apsaugos sistema
Šių metų kovo 3 dieną įvyks oficialus pirmojo Lietuvoje Pasyvaus vienbučio gyvenamojo namo...
Android programėlė "bft vartai" veikia praktiškai su visais Lietuvoje montuojamais į vartų automatiką gsm moduliais. Įsigydami garažo, kiemo vartus ar kelio užtvarą su įmontuotu gsm moduliu, galėsite nauodotis šia programėle, konfigūruoti bei vieno mygtuko paspaudimu atidarinėti vartus.
Norint išlaikyti tvirtas pozicijas šių dienų statybos rinkose nepakanka vien gerų savo srities profesinių įgūdžių
Daugelyje pasaulio valstybių, tarp jų ir Lietuvoje, sveikatos apsaugos darbuotojai
Pasak Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto (KTU SAF) mokslininko Evaldo Šerelio, šis betonas išsiskiria savo mechaninėmis ir ilgalaikiškumo savybėmis.
VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto docentė pažymi, kad
Šiaulių universiteto Botanikos sodo direktorė Asta Klimienė sako, kad jau galima pradėti ruošti daržą ant palangės ir patiems užsiauginti prieskoninių augalų ir lapinių daržovių
Didelis speigas, pastarosiomis dienomis sukaustęs Lietuvą, pridaro begalę bėdų individualių namų, sodybų, sodo namelių šeimininkams.