Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Jei reikėtų išrinkti populiariausią individualių buitinių nuotekų tvarkymo būdą, tai, be abejonės, būtų biologiniai valymo įrenginiai.
Visi šiltinimo būdai turi savo privalumų, bei trūkumų, belieka įsivardinti prioritetus, kas yra svarbiausia pastato savininkui
Pastato stogas, tiksliau – stogo danga, neabejotinai yra viena svarbiausių pasirinkimų statant naują pastatą ar renovuojant seną.
Aptarsime kokie būna vandens šaltiniai, kokia yra eiga įsirengiant vandens filtrus namuose ir kokios vandens filtrų rūšys būna.
Straipsniai
Norint išlaikyti tvirtas pozicijas šių dienų statybos rinkose nepakanka vien gerų savo srities profesinių įgūdžių
Daugelyje pasaulio valstybių, tarp jų ir Lietuvoje, sveikatos apsaugos darbuotojai
Pasak Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto (KTU SAF) mokslininko Evaldo Šerelio, šis betonas išsiskiria savo mechaninėmis ir ilgalaikiškumo savybėmis.
VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto docentė pažymi, kad
Šiaulių universiteto Botanikos sodo direktorė Asta Klimienė sako, kad jau galima pradėti ruošti daržą ant palangės ir patiems užsiauginti prieskoninių augalų ir lapinių daržovių
Didelis speigas, pastarosiomis dienomis sukaustęs Lietuvą, pridaro begalę bėdų individualių namų, sodybų, sodo namelių šeimininkams.
Nuo­sa­vas na­mas ne­to­li par­ko ar­ba miš­ko, su di­de­le man­sar­da, aps­ta­ty­tas mi­ni­ma­liu skan­di­na­viš­ku sti­liu­mi. Toks yra lie­tu­vių sva­jo­nių būs­tas, par­odė lap­kri­čio pa­bai­go­je at­lik­ta apk­lau­sa.
Artėjant gražiausioms metų šventėms, darbymetis prasideda ne tik tiems, kas rūpinasi dovanomis
Stikliniai paviršiai, suteikiantys interjerui erdvės pojūtį, pritaikomi
Šiluma, kurią skleidžia infraraudonųjų spindulių šildytuvai, įsiskverbia į kūną iki 4 cm, nors oras įkaista tik iki 45-55° C. Ja gali naudotis ir tie, kurie paprastai nepakelia karščio: vaikai, jautresni ar pagyvenę žmonės, ligoniai, sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis.