Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Sakoma, kad gražus namas puošia jūsų sodą, bet jam dar daugiau grožio suteiks ir tinkamai prižiūrima veja.
Pavasarį atbunda gamta, o kartu su ja ir noras vėl kibti į darbus sode ar darže. Jau metas genėti vaismedžius, pasiruošti dirvožemį sodinimui ir iš esmės susitvarkyti aplinką.
Žalioji augalų oazė gali džiuginti visus metus, o ją susikurti nėra sunku žinant vos kelias svarbias taisykles.
Ekspertai dalijasi patarimais, kaip pasirinkti geriausiai dirvai ir augalams tinkančius substratus ir trąšas, kad jie džiugintų ne tik savo grožiu, bet ir gausiu derliumi.
Straipsniai
Galbūt įsigijote sodo namelį arba sodybą? Gal pasistatėte namą ir atėjo metas tvarkyti aplinką? O gal tiesiog nusprendėte atnaujinti aplinką, kurioje gyvenate? Kokie augalai labiausiai tiktų realizuoti jūsų sumanymui, ką reikėtų atsiminti?
Pavasariniai darbai sode yra pagrindiniai per visą sezoną, nuo jų priklausys ar džiaugsimės augalų grožiu visą sezoną.
Pelargonija vis grįždavo ir tebegrįžta į mėgstamiausių dekoratyvinių augalų olimpą, nes paprasčiausiai yra viena iš gražiausių ir pusę metų žydinti kambarinė ir lauko gėlė.
Beveik kiekviename sodo sklype ar šalia namelio kaime auga agurkai.
Kai kurių magnolijų žiedai skleidžia malonų aromatą... Turime retos geltonos spalvos žiedais !!!
Nuo šiol Me­džių ir krū­mų vei­si­mo, ve­jų bei gė­ly­nų įren­gi­mo tai­syk­lės ga­lios ne tik so­di­nant žel­di­nius vals­ty­bi­nė­je ir sa­vi­val­dy­bių že­mė­je, bet ir pri­va­čio­se val­do­se.
Šią vasarą ne tik liepos paskubėjo – nužydėjo dar birželį, bet ir skuba tikros rudeninės gėlės – jurginai. Tad pasakojimas apie juos.
Šiuolaikinis interjeras sunkiai įsivaizduojamas be kambarinių augalų. Tačiau šiuolaikinis žmogus nuolat skuba, bėga, tad kad augalai žaliuotų ir patalpą puoštų, reikia pasirinkti ištvermingus, daug priežiūros nereikalaujančius augalus tokius kaip sanseverija ar fikusas.
Viena iš pagrindinių gražios ir sveikos aplinkos sąlygų - tinkamas laistymas. Yra kelios galimybės tai daryti: laukti lietaus, laistyti rankiniu būdu, įsirengti pusiau automatinę arba automatinę laistymo sistemą. Kurį būdą pasirinksite - apsprendžia jūsų poreikiai bei finansinės galimybės. Mes dažniausiai rekomenduojame automatinę laistymo sistemą.
Šiaulių universiteto Botanikos sodo direktorė Asta Klimienė sako, kad jau galima pradėti ruošti daržą ant palangės ir patiems užsiauginti prieskoninių augalų ir lapinių daržovių