Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Infraraudonųjų spindulių saunų nauda žmogaus organizumui

Infra spindulių lempa saunoje pirmą kartą buvo panaudota daugiau nei prieš šimtmetį.
Nuotraukos

Infra spindulių lempa saunoje pirmą kartą buvo panaudota daugiau nei prieš šimtmetį. Kuomet Thomas Edison buvo ką tik išradęs elektros lemputę. Pirmosios saunos bandė pateisinti jų efektyvumą  40-čia smulkių reguliarių lempučių. Ankstyvosios saunos tuomet pasiteisino ir buvo nustatyta, kad būtent šios saunos pašalina toksinus greičiau nei tradicinės saunos. Tačiau jos nėra labai paplitusios ir apie jas ne visi žino.

Infraraudonųjų spindulių saunos terapijos metu saugiai ir veiksmingai yra pašalinami toksiški metalai iš žmogaus organizmo, pašalinamos įvairios nuodingos cheminės medžiagos, išgydomos lėtinės ligos bei infekcijos.

Oda yra pats didžiausias ir svarbiausias mūsų kūno organas. Būtent per odą mes pašaliname daugybę kenksmingų toksiškų medžiagų. Saulės poveikis, sintetiniai rūbai, maudynės chloruotame vandenyje daro milžinišką žalą mūsų odai. Taip pat negatyviai veikia ir mūsų blogos emocijos: pyktis, baimė, kaltės jausmas, stresas ir kt. Šilumos efektas saunoje leidžia odai kvėpuoti, o prakaituojant pro prakaito liaukas viską kas negatyvu pašalinti. Taip mes išvalome savo organizmą, mūsų oda tampa elastingesnė bei skaisčiau švyti.

Prakaitavimas daugumai žmonių dažniausiai labai padidėja po kelių mėnesių  kasdienio saunos naudojimo. Nuolatinis saunos naudojimas taip pat sėkmingai gali sumažinti padidėjusį kraujo spaudimą bei  pagerinti arterijų elastingumą. Pirtis – labiausiai naudinga širdies reabilitacijoms ir kraujagyslių ligoms gydyti, artrito, alergijų, odos ligų ir cheminio jautrumo šalinimui.

Straipsnio kategorijos