Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Kaip būstą atsinaujinti greitai, protingai ir neištuštinant visos santaupų sąskaitos. Užtenka žinoti kelis triukus, kurie padės jums tai padaryti.
Kokiomis taisyklėmis vadovaujantis sukurti industrinį stilių, skaitykite toliau ir susipažinkite su pagrindinėmis ypatybėmis.
Atnaujinant ar įsirengiant būstą, interjero ekspertai pataria aklai nesivadovauti tuo metu vyraujančiomis dizaino tendencijomis.
Turbūt nėra dienos, kad neišgirstume apie vieną ar kitą naujovę ar išradimą, jų netrūksta ir šilumos gamybos bei gyvenamųjų patalpų šildymo srityje.
Straipsniai
Pa­sak in­ter­je­ro di­zai­ne­rių, ku­riant būs­to in­ter­je­rą la­biau­siai rei­kia at­siž­velg­ti į sa­vi­nin­ko sko­nį ir no­rus...
Pasak interjero dizainerių, kuriant būsto interjerą labiausiai reikia
Medžio variacijų bei baltos ir juodos spalvų dermė kitąmet taps tik populiaresnė
Planuojant atnaujinti namų interjerą, mintyse sukasi apvalūs skaičiai ...
Jei pribrendo laikas naujiems namų stiliaus pokyčiams, kartais užtenka pakeisti
Minimalizmas, šviesių spalvų koloritas, natūralios medžiagos ir kokybė – tai pagrindiniai skandinaviško stiliaus virtuvės akcentai, kurie vis labiau populiarėja ir Lietuvoje
Jei be ban­gų mū­šos ne­įsi­vaiz­duo­ja­te sa­vo poil­sio, ga­li­te jū­rą įsi­leis­ti ir į sa­vo na­mus.
Namus nesunkiai galima atnaujinti ryškiaspalviu kilimėliu ar naujomis pagalvėlėmis
Dėl savo praktiškumo ir funkcionalumo, ritininės užuolaidos užkariavo
Kuriant vonios patalpą be architekto ar dizainerio rekomendacijų, būtina viską iki smulkmenų susiplanuoti: nuo baldų ir įrangos išdėstymo vonioje iki stiliaus paieškų.