Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Dvitėjinės “Masonite” sijos

Šis sprendimas ypač tinka pasyviems - energiją taupantiems, ekologiškiems, namams.
Nuotraukos

Šiuo metu sparčiai populiarėja dvitėjinės (I beams) sijos. Tai yra universalūs konstrukciniai elementai, naudojami namo sienų, perdangos ir stogo konstrukcijose. Šios sijos gaminamos iš džiovintos, mechaniškai išrūšiuotos ir mikrodygiais sujungtos, spygliuočių medienos. Naudojama mediena yra itin aukštos kokybės ir atitinka visus atsparumo reikalavimus.

Ši, palyginus, nesudėtinga ir paprasta gamybos technologija, leido nesunkiai įsitvirtinti ir pralenkti plieninių ir betoninių sijų gamintojus. Lyginant su plieninėm sijom, šios nėra tokios jautrios cheminei aplinkai, jų nepaveiks korozija, todėl puikiai tinka naudoti drėgnose patalpose. Medinės dvitėjinės sijos savo konstrukcijos lengvumu ženkliai lenkia betoninės sijas. Dėl mažo konstrukcijų svorio statant naujus ar rekonstruojant senus pastatus, pinga ir visa likusi konstrukcinė dalis t.y. pamatai, sienos, kolonos.

Vienas didžiausių Skandinavijos sijų gamintojų     “Masonite beams”, ne vienus metus tobulinęs ir puoselėjęs sijų gamybos ypatumus šiandien turi kuom didžiuotis. “Masonite” sijos yra nepakeičiamas, modernus produktas. Jomis, ne tik lengviau ir greičiau atliksite darbus, bet ir sutaupysite pingų. Tai statybinė medžiaga, kuri natūraliai sujungia du esminius statybos bruožus: optimalią laikomąją pjūvio jėgą ir stabilumą.

“Masonite” sijos maksimalius tempimo ir gniuždymo įtempius priima apatiniu ir viršutiniu flanšais, o jungiamasis tiltas mažiau dirba įtempiams, todėl technologiškai naudojama OSB 10 mm plokštė jungianti viršutinį ir apatinį flanšus. Šis sprendimas ne tik, taupo mediena, bet ir leidžia išgauti papildomai energetinio efektyvumo. Pagrindinis aspektas dėl ko vis daugiau žmonių tiek Skandinavijoje, tiek ir Lietuvoje renkasi “Masonite beams” tai jų kokybė ir techniniai rodikliai.

 

Tradiciniai, šiuo metu, naudojami elementai iš vientisos medienos, išleidžia iš vidaus į lauką nemažą kiekį šilumos, tuo tarpu naudojant “Masonite” dvitėjnes sijas galima užtikrinti, jog šilumos laidumas sumažės iki minimumo. Dėl savo unikalios formos jas galima papildomai apšiltinti, apšildant jungiamąjį tiltą. Šis sprendimas ypač tinka pasyviems - energiją taupantiems, ekologiškiems, namams. Kadangi pasyvaus namo tikslas yra mažinti šalčio tiltelius, “Masonite” sijos yra geriausias produktas statant būtent tokį namą.

 

Dėl aukštų techninių rodiklių “Masonite” sijos įgauna didelį pranašumą, savo plačiomis panaudojimo galimybėmis. Statybininkai džiaugiasi, sijų lengvumu ir nesunkiu apdirbimu su mažiausiais įrankių dėvėjimosi ir laiko kaštais. O projektuotojai puikiai pritaiko inžinerinių komunikacijų išvedžiojimus pro pačių sijų jungiamajį tiltą, taip sutaupant vidaus erdvę.

Sijos dažniausiai yra gaminamos standartinių matmenų: 200-500 mm pločio ir 6,4-13,3m. ilgio, tačiau klientui pageidaujant, galima rasti individualų sprendimą atitinkantį jo poreikius. Sijos turi didelę laikomąją galią, todėl tarpatramio ilgis gali siekti iki 10 metrų. Iš esmės, šios sijos yra profesionaliausias karkasinių namų perdengimo metodas. “Masonite beams” užtikrins ilgaamžius, saugius ir šiltus namus.

 

 

 

  • Lengvos - tai padidina darbo našumą ir leidžia patogiau montuoti.
  • Tvirtos – puikiai tinka naudoti ten kur veikia didelės lenkimo jėgos. Taip pat su jomis perdengsite didesnius tarpatramius.
  • Ilgos – maksimalus sijų ilgis 13,3 m, tai palengvina tolimesnę darbų eigą bei sukuria vientisą konstrukciją.
  • Tikslios – labai mažos matmenų nukrypimo paklaidos.
  • Sumažina šalčio “tiltelius” – per šias sijas yra atiduodama žymiai mažiau šilumos į aplinką. Be to galima papildomai pagerinti šilumines savybes apšiltinant jungiamąją dalį (OSB 10mm).
  • Praktiškos –inžinerines komunikacijas galima tiesti tiesiai per sijas.
  • Pristatymas – jūsų patogumui pristatysime tiesiai į statybvietę.
  • Skaičiuojame – paskaičiuojame pagal apkrovas ir parenkame kiekvienam objektui individualiai.