Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Langai. Naudingi patarimai

Langai iš plastikinių profilių (Plastikiniai langai) yra labai sandarūs ir uždaroje padėtyje praleidžia labai mažai oro. Rezultate patalpose padidėja drėgmės, kuri išsiskiria ant išorinių konstrukcijų šaltesnių paviršių, tai yra, ant stiklo paketų kondensato pavidalu, o stipraus šalčio metu ant stiklo paketų aliumininio rėmelio srityje - apledėjimo pavidalu.
Nuotraukos

Reguliarus patalpų vėdinimas.

Langai iš plastikinių profilių (Plastikiniai langai) yra labai sandarūs ir uždaroje padėtyje praleidžia labai mažai oro. Rezultate patalpose padidėja drėgmės, kuri išsiskiria ant išorinių konstrukcijų šaltesnių paviršių, tai yra, ant stiklo paketų kondensato pavidalu, o stipraus šalčio metu ant stiklo paketų aliumininio rėmelio srityje - apledėjimo pavidalu.Tokių reiškinių atsiradimo pašalinimui pirmiausiai būtina sumažinti oro drėgmę patalpoje reguliaraus vedinimo pagalba, kas nereikalauja papildomų lėšų, arba įrengiant ventiliacijos ir kondicionavimo sistemas. Gerai savijautai oro reliatyvi drėgmė neturetų viršyti 55%.

Kaip prižiūrėti polivinilchloridines langų konstrukcijas.

Pagal cheminę sudėti PVC nėra atsparus rūgščių tirpalams. Todėl rėmus reikia valyti muilu arba specialiomis valymo priemonėmis, kurių sudėtyje nėra tirpiklių, abrazyvinių medžiagų arba acetono. Priemones plastmasės priežiūrai galima įsigyti specializuotose parduotuvėse. Geriau įsigyti skystas valymo priemones. Valoma minkštu medvilniniu skudurėliu, valymo skysčiui leidžiama nudžiūti, po to rėmas nušluostomas sausu arba drėgnu skudurėliu.

Guminių sandarinimų priežiūra.

Sandarinimo gumos pagamintos iš šiuolaikiškos medžiagos. Kad pailgėtų jų tarnavimo laikas, tai yra, išsilaikytų elastingumas ir sugebėjimas sulaikyti vėją ir lietų, būtina jas vieną-du kartus per metus nuvalyti ir sutepti specialiomis priemonėmis. Darbui naudojama šluostė su geromis sugeriančiomis savybėmis. Taip jūs padėsite lango sandarinimo gumoms išlikti elastingomis ir atspariomis vandeniui.

Lango rankenėlės priežiūra.

Jeigu lango rankenėlė atsilaisvino, būtina pakelti po ja esančią dekoratyvinę plastmasinę plokštelę, pasukti ją iš vertikalios padėties į horizontalią ir priveržti varžtus.

Vandens nutekėjimas.

Kiekviename plastikiniame lange yra numatyti vandens nutekėjimo kanalai lange susikaupusiai dregmei nutekėti. Vandens nutekėjimo kanalai yra lango rėmo apatinėjė dalyje, juos galima lengvai pastebėti atidarius lango sąvarą. Būtina sekti kanalų stovį ir, kai reikia, išvalyti juos nuo nešvarumų.

Furnitūros priežiūra.

Jūsų plastikiniai langai įrengti su kokybiška furnitūra (atidarančiu mechanizmu). Furnitūros veikimo laiko prailginimui ir nepriekaištingos išvaizdos išlaikymui būtina mažiausiai du kartus metuose visas judančias dalis sutepti alyva, kuri neturi savo sudėtyje rūgšties ir dervos. Priežiūrai nenaudokite priemonių, kurios gali pakenkti prieškoroziniam apsauginiam sluoksniui.

Priemonės, kurios padės Jums išvengti padidintos drėgmės patalpose ir pašalinti jos neigiamą įtaką:

Vėdinkite visas patalpas 3-4 kartus per dieną po 15 minučių (ypač miegamąsias patalpas).
Vėdinimo laiku langai turi būti pagal galimybę plačiau atidaryti (ne atversti), tai užtikrina efektyvų vėdinimą per trumpesnį laiką.
Neleistinas temperatūros sumažėjimas patalpoje žemiau 15º C.

www.norvilangai.lt