Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

10 patarimų renkantis klozetą namams

Norėdami išsirinkti tinkamiausią įrenginį, turėtumėte atsižvelgti į kelis svarbiausius aspektus
Nuotraukos

2018.02.19.

Klozetas yra vienas iš rečiausiai keičiamų santechnikos įrenginių, todėl jo pasirinkimui reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Tad norėdami išsirinkti tinkamiausią įrenginį, turėtumėte atsižvelgti į kelis svarbiausius aspektus – šie patarimai padės lengviau suprasti, kuris tualetas Jūsų namams tiktų labiausiai.

1. Apsispręskite, kuris tualeto tipas Jums būtų tinkamesnis. Vertinantiems paprastą priežiūrą ir šiuolaikišką stilių, patiks pakabinami unitazai, o ieškantiems paprasčiau montuojamo ir mažiau kainuojančio gaminio, tiks pastatomi įrenginiai.

2. Klozetų aukštis dažniausiai būna toks pats, tačiau prekyboje galima atrasti šiek tiek paaukštintų variantų, kurie ypač tinka judėjimo sutrikimų turintiems žmonėms.

3. Atkreipkite dėmesį, kad skiriasi klozetų plotis ir ilgis – šie parametrai ypač aktualūs tuomet, kai vonios kambario erdvė yra ribota.

4. Norint įsitikinti, kad klozetas tilps Jūsų pasirinktoje vietoje ir juo naudotis bus patogu, iš anksto vertėtų apgalvoti kambario išplanavimą ir tiksliai išmatuoti šiam įrenginiui skirtą vietą.

5. Atsižvelkite į vandens nuleidimo sistemą – dvigubas nuleidimas ilgainiui padės sumažinti išleidžiamo vandens sąnaudas.

6. Nepamirškite ir papildomų detalių, tokių kaip unitazo dangtis. Jis gali būti ryškus, įprastas ar lėtai nusileidžiantis, tad priklausomai nuo poreikių, galėsite išsirinkti Jums labiausiai patinkantį.

7. Svarbu žinoti, kad kokybiški unitazai padengti didesniu glazūros sluoksniu, todėl yra tvirtesni ir patikimesni.

8. Tokiomis savybėmis pasižyminčius unitazus dažniausiai siūlo patikimi, žinomi gamintojai. Gausų tokių klozetų pasirinkimą rasite Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje.

9. Atkreipkite dėmesį, kad skiriasi ir klozetų kaina, tad iš anksto turėtumėte nuspręsti, kiek pinigų ketinate skirti šiam pirkiniui.

10. Šiuolaikiniai unitazai gali būti ne tik klasikinės baltos spalvos, tad jeigu ieškote originaliai atrodančių sprendimų, išbandykite kur kas ryškesnius, dėmesį atkreipiančius variantus.

Vadovaudamiesi visais šiais patarimais, lengvai išsirinksite ilgaamžišką ir patogų gaminį, tad vertėtų atsakingai rinktis ir jo stilių. Atkreipkite dėmesį į kitus vonioje esančius įrenginius ir derinkite prie jų klozeto dizainą – taip pavyks sukurti vientisą ir jaukų vonios kambario interjerą.