Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ar gali vamzdynų remontas būti paprastas greitas ir švarus?

Gali, jei naudosite unikalią AGAFLEX movų sistemą, kuri...
Nuotraukos

Vamzdynai yra tarsi kiekvieno gyvenamo būsto, būtų tai individualus namas ar didelis daugiabutis, arterijos, kuriomis ištisą parą cirkuliuoja vanduo. Laikui bėgant šios „arterijos“ dėvisi ir jas būtina keisti, nes, priešingu atveju rizikuojame, kad netikėtai trūkę vamzdžiai užlies ne tik mūsų, bet ir kaimynų turtą. Ar galima vamzdynų remontą atlikti greitai, saugiai ir švariai?

Anksčiau tai galėdavo atlikti tik kvalifikuoti santechnikai, šiandien situacija keičiasi ir kiekvienas mūsų gali pats greitai ir saugiai pasikeisti senus vamzdynus. Tai tapo įmanoma naudojant unikalią AGAFLEX movų sistemą, leidžiančią naujai pažvelgti į seniai žinomą santechnikos problemą. Visus santechnikos remonto darbus gerokai paspartina ir atpigina patikimos, universalios sistemos.

Tiek profesionalūs santechnikai, tiek ir meistrauti mėgstantys asmenys šiandien ieško sistemų, kurios leistų atlikti darbus ne tik kokybiškai ir patikimai, bet ir greitai. Viena tokių sistemų, leidžianti profesionalu pasijusti kiekvienam mūsų – „AGAFLEX“ jungtys. Šios jungtys leidžia sujungti vamzdžius be tokių varginančių procesų kaip sriegimas ir suvirinimas. Užveržiami užspaudimo žiedai užtikrina, kad vamzdžiai, nepaisant to, kokie skysčiai – vanduo, alyvos, degalai ar suslėgtas oras – jais cirkuliuos, per sujungimus bus sandarūs ir nekels papildomų rūpesčių, Be to, tai labai palengvina vamzdynų montažo sprendimus. Dar vienas akivaizdus „AGAFLEX“ sistemos pliusas yra tame, kad ji – universali. Sistemą galima naudoti kartu su cinkuotais ir necinkuotais plieniniais, variniais bei PE vamzdžiais.

„AGAFLEX “ gamina universalias užveržiamas movas iš ketaus, remontines – montažines apkabas ir balnus vandentiekio, nuotekų, centrinio šildymo, dujų bei suspausto oro vamzdynų remontui.

Užtikrina sandarumą

Užveržiamos „AGAFLEX“ movos naudojamos labai plačiai. Jos puikiai tinka montuojant suslėgto oro, vandens, alyvos ir degalų sistemas. Gaminių darbinis slėgis - PN4 suslėgtam orui bei PN10 vandeniui. Galima suslėgto oro temperatūra nuo -20 iki +70°C, o vandens temperatūra iki 80°C, ko visiškai užtenka standartinių buitinių poreikių patenkinimui.

Remontinių – montažinių apkabų ir balnų serija naudojama vamzdynuose iš cinkuoto plieno, PE, vario. Šie gaminiai tinka vandentiekio ir šildymo sistemoms, kurių darbinis slėgis yra PN10 – PN16, temperatūra – iki 90°C.

Plačios montavimo galimybės

Naujos kartos „AGAFLEX“ jungtys gerokai išplečia montavimo galimybes – vamzdžius galima lengvai sujungti be daug darbo, papildomos įrangos ir žinių reikalaujančių procesų – sriegimo ir suvirinimo. Jungtis patogu naudoti ir sunkiai prieinamose vietose. Taip pat sistema puikiai tinka jau esamo vamzdyno išplėtimui, ypač aktuali tampa avarinio vamzdyno remonto atveju, kai atsiradusias kiaurymes galima skubiai užtaisyti be specialių įrankių panaudojimo.

Lyginant tradicinę sistemą su „AGAFLEX“ greitai išryškėja pranašumai:

Keičiant vamzdynų detalę įprastu būdu sugaištama keturis kartus ilgiau nei dirbant su „AGAFLEX“ jungtimis.

Dirbant su „AGAFLEX“ detalėmis nereikia begalės specialių įrankių, užtenka turėti tik įrankį metalui pjauti ir veržliaraktį.

„AGAFLEX“ sistemoms montuoti užtenka vieno žmogaus, net neturinčio specialios kvalifikacijos. O įprastoms sistemoms montuoti reikalingi specialios kvalifikacijos montuotojai ir galybė įrankių.

Dažniausiai santechnikos montavimo ar remonto darbai asocijuojasi su netvarka ir nešvara namuose. Naudojant „AGAFLEX“ sistemas požiūris į santechnikos darbus keičiasi – tiek montuojant, tiek ir remontuojant patalpose užtikrinama švara.

Įprastų sistemų montavimas ir remontas pareikalauja didelių išlaidų (užmokestis darbuotojams, išlaidos remontui, medžiagoms). Tuo tarpu „AGAFLEX“ sistemos montavimo išlaidos bus kelis kart mažesnės. Jūs mokėsite tik už sujungimo elementų įsigijimą.

Vis dar abejojate ar jums pavyks patiems greitai ir švariai sutvarkyti atsiradusius įtrūkimus arba sujungti du vamzdžius? Žemiau pateiktose nuotraukose aiškiai matosi, kad tai - labai paprasta. Jums tereikia turėti jungiamąjį elementą ir paprasčiausią šeškiampį raktelį.

Užmaunate sandarininimo detalę ant probleminės vietos. Nereikia nei sriegti, nei virinti. Tiesiog paimate ir užmaunate (užkabinate).

Tada imate šešiakampį raktelį, varžtus ir detalę priveržiate. Viskas. Skylė saugiai ir patikimai užspausta, jokių papildomų rūpesčių ir vargų, jokių šiukšlių. Jungtis puikiai atlieka savo darbą ir patikimai laikosi ant vamzdžio, o jūs toliau galite saugiai eksploatuoti vamzdyną.

 

„AGAFLEX“ atstovas Lietuvoje UAB „Gerunda“.