Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Šiemet namų interjere karaliaus Ultra Violet spalva

„Pantone“ – tai pasaulinės reikšmės spalvų institutas, kuris kasmet renka vieną tiek interjere, tiek kitose srityse dominuojančią spalvą. „Pantone“ rinkti metų spalvas pradėjo 2000-aisiais ir tęsia šią tradiciją iki šiol.
Nuotraukos

2018.02.07

„Pantone“ – tai pasaulinės reikšmės spalvų institutas, kuris kasmet renka vieną tiek interjere, tiek kitose srityse dominuojančią spalvą. „Pantone“ rinkti metų spalvas pradėjo 2000-aisiais ir tęsia šią tradiciją iki šiol. Spalvos nėra renkamos atsitiktinai: atsižvelgiama į tai, kas tuo metu vyrauja pasaulyje. Rinkimai trunka dvi dienas, o po intensyvių diskusijų galų gale pristatoma ateinančių metų spalva.

2018-ųjų metų spalva - violetinė

Šiemet mados ir interjero industrijose įsivyraus ryškumas. „Pantone“ institutas metų spalva išrinko ultra violet, arba kitaip – ultravioletinę spalvą. Tai – ryški ir sodri spalva. Visų namų nuspalvinti kosmosą primenančiais violetiniais atspalviais tikrai nebūtina, tačiau šios spalvos akcentų 2018 metais rekomenduojama turėti kiekvienuose namuose. Violetinė dera su daugeliu kitų atspalvių, todėl, pavyzdžiui, violetiniai roletai, galėtų ypač pagyvinti būsto interjerą.

Ryškioji violetinė gražiai dera su juoda, balta, pilka ir net kremine spalva. Taip pat neprašausite derindami ją su tamsiai mėlyna. Tai vienas kitam artimi atspalviai. Jei vis dar abejojate, ar violetinė spalva tiktų interjerui, nepriimkite itin drastiškų sprendimų ir apsiribokite mažomis detalėmis.

Nuo interjero stiliaus ir violetinės spalvos derinimo namuose

Net jei Jūsų namuose vyrauja labai modernus stilius, violetinė spalva irgi gali pritapti. Jei bijote, kad išrinktasis metų atspalvis yra ryškus Jūsų namams, pabandykite rinktis šiek tiek šviesesnį ar tamsesnį spalvos toną. Visgi, jei miegamajame langą puoš ultravioletinės spalvos roletai, o ant lovos gulės pora spalvine palete derančių pagalvėlių, net ir tokia ryški spalva nesugriaus bendros harmonijos.

Jei domina roletai Kaune ar Vilniuje, bene didžiausią langų uždangų asortimentą gali pasiūlyti „Domus Lumina“ salonai. Čia rasite violetines naktines užuolaidas, medines žaliuzes, spalvingus ir funkcionalius roletus, be to galėsite gauti profesionalų konsultaciją.

Langų uždangų ekspertai ir dizaineriai taip pat akcentuoja, kad violetinė spalva gali tikti ir vintažinio stiliaus interjerui. Aišku, čia labiau nei roletai, rekomenduojamos storo audinio užuolaidos, tačiau susikurti autentišką stilių net ir remiantis tendencijomis galima tikrai nesunkiai. Pateikiame kelis patarimus.

  • Kambarys atrodys jaukesnis, jei kabinsite storesnio audinio naktines užuolaidas ar roletus. Jeigu norite išlaikyti harmoniją ir neperkrauti kambario ryškiomis spalvomis, paieškokite dar vieno akcento, kad ir visai nedidelio, kuris galėtų būti ryškesnis. Net jeigu tai paveikslas su levandomis ar mažas violetinis kilimas – išlaikyti balansą yra tiesiog būtina.

  • Moderniuose namuose dažniau vyrauja balta spalva. Vienas ryškus akcentas gali įnešti į šaltas patalpas jaukumo, gyvumo. Be to, violetinė spalva skatina kūrybišką mąstymą, tad ją drąsiai galite rinktis darbo ar vaikų kambariui. Užuolaidų salonų „Domus Lumina“ specialistai siūlo drąsiai kabinti šios spalvos užuolaidas. Prie langų uždangų galite derinti ir spalvingas lentynas.

  •  Bijantiems ryškumo, tačiau norintiems patalpoms suteikti nors kiek žaismingumo, siūloma rinktis švelnesnius violetinės spalvos variantus ir jais puošti langus, pavyzdžiui, tai gali būti šiek tiek raudono atspalvio turinti violetinė.

Ryškių spalvų roletai, o ypač ultravioletinio atspalvio, namuose atrodys originaliai ir gražiai, jeigu prieš tai įvertinsite ir kitus patalpoje esančius daiktus, spalvinę gamą, interjero stilių. Šio tipo uždangos puikiai tiks prie kreminių ar baltų sienų, juodo metalo šviestuvų ar toršerų, o taip pat pilkos spalvos grindų. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandykite kažką naujo. Juk ši spalva skirta kūrybiškumui skatinti.