Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

DEMILEC – aukščiausios kokybės poliuretano putos

Visi šiltinimo būdai turi savo privalumų, bei trūkumų, belieka įsivardinti prioritetus, kas yra svarbiausia pastato savininkui
Nuotraukos

2020.10.21.

Artėjant 2021 - iesiems metams, kai keisis naujai statomų pastatų energetinio naudingumo klasės reikalavimai, vis aktualesnis tampa pastato sandarumas, kurį išgauti tradicinėmis šiltinimo medžiagomis tampa sudėtingiau. Visi šiltinimo būdai turi savo privalumų, bei trūkumų, belieka įsivardinti prioritetus, kas yra svarbiausia pastato savininkui - “mažesnės šildymo sąskaitos”, “ilgaamžiškumas”, “medžiagos ekologiškumas”, o gal sutaupyti “čia ir dabar” neatsižvelgiant į kokybę, bei ilgalaikes perspektyvas jeigu rinktusi kokybiškas šiltinimo medžiagas?

Pasirinkus purškiamas putas galima apšiltinti pastato vietas kurias tradicinėmis medžiagomis tinkamai apšiltinti sudėtinga, taip pat išvengiama storo fasado šiltinimo sluoksnio, nes pasiekti reikalaujamas varžas  su tradicinėmis šiltinimo medžiagomis reikėtų apie 50 - 60 cm šiltalo, to pasekoje sudėtingėja pastato konstrukcija, didėja sąnaudos ir statybų laikas – teigia įmonės “Maksimali Šiluma“ vadovas. Poliuretano putos naudojamos tiek naujų namų statyboje, tiek renovuojant pastatus, šiltinant šlaitinius stogus, perdangas, pąmatus, renovuojant medinius ar rąstinius namus, taip pat karkasinių namų šiltinimui. Kanados gamintojo DEMILEC poliuretano putos plačiai naudojamos ne tik gyvenamųjų statyboje, sėkmingai šiltinami ir pramoniniai pastatai. Atsižvelgiant į poreikius ir galimybes ieškome individualaus sprendimo atsižvelgiant ar poliuretano putos naudojamos pastato viduje ar išorėje. Naudojame uždarų porų poliuretano putas DEMILEC HEATLOK HFO ir atvirų porų poliuretano putas DEMILEC SEALECTION 500, kurios atitinka aukščiausius standartus, patvirtintos  IBC Tarptautinio statybos kodekso tarnybos vertinimu, sertifikuotos ABAA, WARNOCK HERSEY ir NAHB. GREENGUARD aukso apdovanojimas.  Darbai atliekami greitai ir kokybiškai dėka galingos hidraulinės technikos (JAV gamintojo), kas yra svarbu atsižvelgiant į šiuolaikinius tempus, kai pastato šiltimas tradicinėmis šiltinimo medžiagomis trunkantis savaitėmis ar mėnesiais tampa prabanga skaičiuojantiems laiką. Norėdami konsultacijos visada galite kreiptis į įmonę “Maksimali šiluma”.

Kas tai – DEMILEC poliuretano putos?

- Tai sertifikuota oro barjerinė sistema, užtikrinanti pastato sandarumą.

- Kanados įmonės gaminamos poliuretano putos

- Poliuretano putos DEMILEC pripažintos profesionalų visame pasaulyje kaip vienas kokybiškiausių       produktų rinkoje.

- DEMILEC poliuretano putos, tai aplinkai nekenksmingas produktas gaminamas laikantis Montrealio protokolo reikalavimų, be CFC, HCFC, formaldehido, chloro ir kitų lakiųjų junginių ardančių ozono sluoksnį. 

- DEMILEC HEATLOK HFO poliuretano putos pagamintos iš perdirbto plastiko, sojų pupelių aliejaus, putintojas – vanduo.

- Gamintojas yra viena didžiausių poliuretano pramonės platforma Huntsman building solution (HBS) įsigijusi ir apjungusi žinomiausius poliuretano putų prekinius ženklus – DEMILEC, ICYNENE, LAPOLLA.

Augantis DEMILEC poliuretano putų poreikis

Ne visos rinkoje esančios poliuretano putos atitinka reikalavimus norint jas naudoti pastato viduje, užsakovai kruopščiai, bei atsakingai besirenkantys kuo šiltins pastatą, būtinai atkreipia dėmesį į sertifikatus leidžiančius poliuretano putas purkšti pastato viduje, be abejonės tai lemia DEMILEC poliuretano putų pranašumą lyginant su tradicinėmis šiltinimo sistemomis.

Taip pat griežtėjant statybų reikalavimams pereinama prie racionalių sprendimų renkantis šiltinimo medžiagas pastatui, siekiant didesnės varžos naudojant plonesnį šiltinimo sluoksnį, bei užtikrinant pastato sandarumą besiūliu vientisu šiltinimo sluoksniu išvengiant šalčio tiltų, per storų sienų ir medžiagos sukritimo. Taip pat tausojant savo sveikatą, nes DEMILEC poliuretano putos tinkamos alergiškiems, bei astma sergantiems žmonėms, neskleidžia kenksmingų medžiagų, tinkamos sąlyčiui su maistu, tai deklaruojama patvirtinančiuose sertifikatuose. Atsižvelgiant į poveikį globaliniam atšilimui, dažnas užsakovas renkasi būtent DEMILEC poliuretano putas, nes tai aplinkai nekenksmingas produktas gaminamas laikantis Montrealio protokolo reikalavimų, be CFC, HCFC, formaldehido, chloro ir kitų lakiųjų junginių ardančių ozono sluoksnį.

DEMILEC poliuretano putų pranašumai?

- Tinka naudojimui patalpose kuriose būna alergiški, bei astma sergantys asmenys.

- Stabdo alergenų ir teršalų patekimą į pastatą.

- Sertifikuotos ir atitinka griežčiausius statybų organizacijų reikalavimus (NAHB, ECOLOGO, USDA).

Ilgametė patirtis, profesionalų rekomendacijos, patenkinti klientai patvirtina, kad kokybe garsėjančios DEMILEC poliuretano putos yra pirmaujančios pasaulyje.

Apie įmonę

Pagrindinė įmonės “Maksimali šiluma” veikla pramoninių, bei gyvenamųjų pastatų šiltinimas poliuretano putomis, užtikrinant kokybę bei ilgaamžiškumą. Todėl paslaugas atlieka tik kvalifikuoti specialistai, atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, pasiūlome geriausią sprendimą, dirbame tik su aukštos kokybės produktais, suteikiame garantiją, bei nemokamą konsultaciją.

Pirmieji Lietuvoje pradėjome dirbti su DEMILEC poliuretano putomis, atsižvelgę į situaciją  rinkoje įvertinome poreikį kokybiškoms poliuretano putoms už racionalią kainą.

Sąmoningumas vertinant globalinio atšilimo situaciją pasaulyje, mūsų nepaliko abejingais, todėl stengiames savo šalyje informuoti žmones apie galimybę prisidėti prie klimato kaitos mažinimo renkantis šiltinimo medžiagas atsakingai prieš save, bei visuomenę.

Taip pat suteikiame galimybę mūsų partneriams paslaugas atlikti kokybiškai, platiname DEMILEC produktus kitiems rangovams, skatiname  rinktis kokybiškas poliuretano putas rinktis ne tik galutinius vartotojus, bet ir rangovus. Konsultuojame, bei apmokome darbui su DEMILEC medžiagomis, kadangi esame šio produkto naudojimo pradininkai Lietuvoje, turime sukaupę ne tik žinias, bet ir realią patirtį. Taip pat pristatome savo šalyje bei rytų Europoje poliuretano purškimo įrenginius patenkinančius pirkėjo poreikius, būtent to pirkėjo kurio tikslas - įsigyti patvarų, profesionalų įrenginį.

Didžiuojames tapę parneriais su ilgamete JAV korporacija - PMC Polymac poliuretano putų ir poliurėjos purškimo įrenginių gamintoja.