Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

10 faktų, kuriuos verta žinoti apie polistireninį putplastį

Statybinės medžiagos šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, tad, nieko keista, kad dauguma žmonių tiesiog neturi laiko, kad galėtų susipažinti su visais galimais pasirinkimais.
Nuotraukos

2019.12.19.

Statybinės medžiagos šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, tad, nieko keista, kad dauguma žmonių tiesiog neturi laiko, kad galėtų susipažinti su visais galimais pasirinkimais. Tačiau, ar gali būti greitas bei paprastas būdas susipažinti su statybine medžiaga? Tikrai taip, pavyzdžiui, sužinoti 10 svarbių faktų apie FF – EPS – polistireninį putplastį.

  1.  Efektyvesnis nei tradicinis baltos spalvos polistireninis putplastis

Dauguma žmonių puikiai pažįsta tradicinį, baltos spalvos polistireninį putplastį, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad tikrai ne daugelis jų žino, jog FF – EPS yra net 30 proc. efektyvesnis. Taigi, jei sprendžiate klausimą, ką įsigyti – tradicinį baltos spalvos polistireninį putplastį ar FF – EPS, akivaizdu, kad antrasis variantas yra kur kas geresnis.

  2.  Galima įsigyti internetu

Ne paslaptis, kad šiandien dauguma žmonių ypač palankiai vertina tuos gaminius, kuriuos galima įsigyti internetu, nes toks apsipirkimo būdas leidžia sutaupyti laiko,  o taip pat ir išvengti papildomų nepatogumų. Belieka tik pridurti, kad polistireninis putplastis yra vienas tų gaminių, kurį galima įsigyti internetu.

  3.  Gaminant nelieka atraižų

Augant žmonių sąmoningumui, vis palankiau yra vertinami tie gaminiai, kuruos gaminant nelieka jokių atraižų ar kitų atliekų. Belieka tik pridurti, kad polistireninis putplastis šiuo atveju yra iš tiesų geras pasirinkimas, nes gaminant šią žaliavą, nelieka atraižų.

  4.  Perdirbamas visu 100 proc.

Polistireninis putplastis – daugeliui žmonių šis pavadinimas skamba kaip neturintis nieko bendra su ekologija ar gamtos išsaugojimu, tačiau yra ne visai taip: svarbu paminėti faktą, kad polistireninis putplastis yra perdirbamas visu 100 proc.

  5.  Gaminamas iš pilkojo polistireno žaliavos

Daugeliui, ko gero, būtų įdomu sužinoti, iš ko yra gaminama ši statybinė medžiaga – pasirodo, jos gamybai yra naudojamas pilkojo polistireno žaliava.

  6.  Tinka ne tik tinkuojamiems fasadams apšiltinti

Dauguma žmonių galvoja, kad polistireninis putplastis yra tinkamas tik tinkuojamiems fasadams apšiltinti. Iš tiesų – nieko panašaus: reikia akcentuoti, jog ši medžiaga gali būti naudojama ir plokščiųjų stogų, grindų bei kitų konstrukcijų apšildymui.

  7.  Pasižymi ypač paprastu montavimu

Reikia paminėti ir dar vieną svarbų faktą, kad polisterininis putplastis arba tiesiog FF –EPS, pasižymi ir ypač paprastu montavimu. Taigi, tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris pageidauja sklandžių statybų bei optimalios jų trukmės.

  8.  Puikiai tinka didelio energinio efektyvumo pastatams

Didelio energinio efektyvumo pastatai šiandien yra ypač populiarus pasirinkimas. Tačiau tik nedidelė dalis žmonių žino faktą, kad polistireninis putplastis  puikiai tinka statant tokio pobūdžio pastatus.

  9.  Plokštės formuojamos specialiose formose

Dauguma žmonių galvoja, kad šios plokštės yra pjaustomos iš blokų. Vis dėlto, nieko panašaus – jos yra formuojamos specialiose formose. Dėl šios priežasties yra užtikrinamas duomenų tikslumas.

 10.  Puikiai tinka kiekvienam, mėgstančiam ekonomiškus sprendimus

Na, o pabaigai – dar vienas, labai paprastas, tačiau ne ką mažiau svarbus faktas: polistireninis putplastis yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kurį domina ekonomiškos investicijos – jūsų laukia puikus kainos ir kokybės. santykis.

Dauguma žmonių yra linkę tvirtinti, kad informacijos apie statybines medžiagas rinkimas – sudėtingas arba nuobodulį keliantis procesas. Vis dėlto, kaip matyti, yra ir labai greitų būdų sužinoti viską, kas svarbu, apie statybines medžiagas. Laiko sugaišote tikrai nedaug, tačiau gavote pakankamai informacijos, apie polistireninį putplastį.