Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Baikerių naktys 2016

Šventė, verta ypatingo dėmesio, nes kitais metais
Nuotraukos

Kaunas, paskutinis pavasario savaitgalis, prekybos miestelis „Urmas“, laikas – vidurdienis. Maždaug taip būtų galima pradėti istorija apie kauniečių motoklubų  „Steely Pegasus MC ir „Forever Free MCC – organizuojamą vieną linksmiausių pavasario moto renginių – Baikerių naktis.

Šventė, verta ypatingo dėmesio, nes kitais metais Baikerių naktys vyks jubiliejinį, dešimtąjį kartą ir organizatoriai žada... Ką žada organizatoriai kitiems metams, kol kas laikysime paslaptyje, tačiau staigmenų tikrai bus, o kol kas pasižvalgykime, kas Baikerių naktyse vyko šiemet.

Panašu, kad šventė, artėjančio jubiliejaus proga, baigia išaugti savo „vaikiškus drabužėlius“ ir ateityje Baikerių naktys gali tapti dar penktadienį prasidedančiu, didelių dviejų dalių renginiu. Juolab, kad galimybės ir sąlygos tam yra – pirmoji dalis, vykstanti Urmo prekybos miestelyje, pamažėl, bet vis labiau auga ir plečiasi, antroji dalis, vykstanti Jadagonyse, visus traukia savo žavinga gamta, kuri, esant tokiam puikiam orui, koks buvo prabėgusį savaitgalį, tampa puikiu prieglobsčiu pavargusiems nuo miesto šurmulio.

Pirmoji, taip vadinama dieninė dalis, šiemet pateikė nemažai malonių staigmenų. Viena jų – Burgerių fiesta, į kurią kvietė kilnojami senoviniai vargonai ir kurios metu buvo kepami įspūdingi tiek kvapu, tiek ir skoniu, burgeriai, kurie netgi buvo dalinami nemokamai. Tad nenuostabu, kad prie kilnojamos lauko virtuvėlės nusidriekė didžiulė burgerių laukiančių tautiečių eilė.

Netoliese, po stogeliu, kur nepasiekė šeštadienį šilumos negailėjusi saulutė, vyko vaikų piešimo konkursas – Nupiešk savo svajonių burgerį. Pradžioje kiek nedrąsūs mažieji dailininkai vėliau įsidrąsino ir šaligatvis pasipuošė pačių keisčiausių ir netikėčiausių burgerių piešiniais, o konkurso dalyviai vėliau galėjo pasimėgauti spurgomis.

Labai tikėtina, kad ypatingai daug dėmesio sulaukusi Burgerių fiesta, jau kitais metais gali taip neatsiejama sudėtine Baikerių naktų dalimi ir renginį papildančiu konkursu, kadangi norinčių paragauti burgerių netrūko. Organizatoriai, renginiui augant, galėtų pagalvoti ne tik apie Mis biker rinkimus, bet ir apie skaniausio ar originaliausio burgerio konkursą.

Kol vienoje Urmo aikštelėje buvo piešiama ar skanaujami burgeriai, kitoje rinkos motociklininkai – čia vyko tradicinės figūrinio važiavimo varžybos su įspūdingu priziniu fondu. Vėliau, prieš pajudant kolonai, savo sugebėjimus demonstravo enduro meistrai.

Vakarinė dalis, kaip ir anksčiau, vyko netoli Kauno esančiuose Jadagonyse. Įdomu, keliai į šį regioną pastaruoju metu tvarkomi būtent tam, kad motociklininkams būtų patogiau pasiekti šventės vietą ar tai tiesiog sutapimas?

Pagrindinės vakarinės dalies renginys – Mis biker 2016 rinkimai – sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo. Ir tai suprantama, nes scenoje pasirodė 12 išskirtinio grožio merginų, pretenduojančių pasipuošti specialiai konkursui užsakoma karūną bei pasipuošti juostomis, tačiau tuo pat metu poilsinės teritorijoje vyko ir daugiau renginių.

Išleidus į orientacinį ralį motociklininkus, buvo galima klausyti grupių pasirodymų, stebėti kovas ar tiesiog džiaugtis gražiu oru ir puikia gamta.

Nežinau kaip siejasi grožis ir kovinės sporto šakos, tačiau tarptautinis MMA Džiudžitsų turnyras „Baikerių naktų“ taurei laimėti jau tapo tradiciniu. Šį kartą ringe savo sugebėjimus demonstravo ne tik vaikinai, tačiau ir dailiosios lyties atstovės, aiškiai parodžiusios, jog merginos moka kautis ne ką prasčiau negu vaikinai.

Trokštantys aštrių pojūčių žiūrovai galėjo išmėginti savo jėgas komandinėse dažasvydžio varžybose ar pabūti „gyvu jauku“ šunų mokyklos „Nuaras“ keturkojams auklėtiniams, mokantiems ne tik ramiai sėdėti laukiant šeimininkų nurodymų, bet ir, esant reikalui, sulaikyti piktavalius.

Visgi pagrindiniu šventės akcentu, kaip ir kasmet, tapo „Mis biker“ finalas. Nors visos 12 merginų buvo puikios ir vertos karūnos tačiau, deja, „Mis biker“ galėjo tapti tik viena. Šiais metais daugiausia balso teisę turinčių žiūrovų simpatijų sulaukė Simona Visokinskaitė, kuriai žiuri ir skyrė „Mis biker 2016“ titulą. Nedaug nuo nugalėtojos atsilikusios Viktorija Nacionyntė ir Emilija Smaidrytė tapo pirmąja ir antrąja „Vice Mis“. Savo kūno lankstumu ir gracija visus sužavėjusi Vaiva Gylytė išsivežė „Mis Gracijos“ titulą, o ryškių bruožų Viktorija Skorkaitė tapo „Mis Foto“.

Tradiciškai, renginys baigėsi paryčiui, kai miegas ir nuovargis įveikė net pačius atkakliausius, tad organizatoriams, galvojantiems apie jubiliejines, dešimtąsias „Baikerių naktis“ yra laiko peržiūrėti ligšiolinę renginio koncepciją ir, tarkim, pradėjus jį penktadienį, surengti naktinį orientacinį ralį, naktines dažasvydžio varžybas ar panašų naktinį renginį, kuris, sprendžiant iš to, kaip žiūrovai neskubėjo miegoti, turėtų nemažą pasisekimą. Galbūt toks renginys taps viena iš kitų metų renginio, kuriam organizatoriai jau pradėjo ruoštis, staigmenų? Palauksim, pamatysim. Juolab, kad laukti liko ne tiek jau daug – tik kiek daugiau negu 360 dienų...

 

Tekstas ir nuotraukos V. Misevičiaus

 

Prim.lt

 

Baikerių naktys 2016