Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

LAS kortelė

STANDARTINĖ kortelė
Kontaktiniai duomenys
Trinapolio g. 9B
Vilnius
tel.: +370 5 2104433
Nuotraukos

Standartinės kortelės mokestis - 30 Lt. vieneriems metams. 
LAS Standa
rtinės kortelės turėtojui suteikiamos visos LAS bei "Show your Card!" nuolaidų sistemos  nuolaidos (apie 25000 nuolaidų Europoje ir dar daugiau visame pasaulyje), o techninės pagalbos paslaugos yra teikiamos su 50 proc. nuolaida:

  • Transportavimas po autoįvykio
  • Transportavimas techninio gedimo atveju 
  • Smulkus remontas kelyje rato keitimas automobilio užvedimas saugiklių, žvakių keitimas kuro pristatymas
  • Kiti remonto kelyje darbai

Už remonto metu panaudotas medžiagas sumoka LAS kortelės turėtojas. Raktai, spynos, signalizacija, ratų montavimas nepatenka į paslaugas, teikiamas su 40 proc. nuolaida. Techninio gedimo atveju techninės pagalbos tarnyba vietoje sutvarko gedimus, jeigu pataisyti vietoje nepavyksta, automobilis transportuojamas iki artimiausios stovėjimo aikštelės, automobilių remonto dirbtuvių, kliento gyvenamosios vietos, bet ne toliau kaip 100 km. atstumu.
Autoįvykio atveju transporto priemonė transportuojama iki artimiausios stovėjimo aikštelės, artimiausių remonto dirbtuvių arba LAS kortelės turėtojo gyvenamosios vietos, bet ne toliau kaip 100 km atstumu. Transportavimų kiekis neribojamas. Transporto priemonės transportuojamos tik pateikus kelių policijos pažymą apie autoįvykį.

Norėdami  įsigyti LAS kortelę turite:

  • kreiptis į savo miesto LAS autoklubą
  • turėti pasą
  • sumokėti mokestį


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
STANDARTINĖ kortelė
Turintiems LAS korteles
LAS PLIUS kortelės turėtojui suteikiamos visos LAS bei "Show your Card!" nuolaidų sistemos nuolaidos (apie 25000 nuolaidų Europoje ir dar daugiau visame pasaulyje), o techninės pagalbos paslaugos yra teikiamos nemokamai