Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Pirmą kartą vairuotojams suteikta galimybė populiariuosius čekų modelius rinktis su prabangiausia „Laurin & Klement“ apdaila.
Neseniai pristatytame ketvirtosios kartos „Škoda Superb“ dėmesį traukia naujos koncepcijos salonas.
„Aston Martin“ automobilius gamina jau daugiau nei 110 metų, bet būtent pastarieji metai laikomi vienu ryškiausių proveržių gamintojo istorijoje.
Antrosios kartos „Škoda Kodiaq“ visureigio galios sistemų asortimentas išsiplėtė – pirmą kartą šį modelį galima įsigyti su hibridine pavara.
Straipsniai
Japonijos gamintojas „Mazda“ išplėtė modelių gamą ir visuomenei pristatė didžiausią savo SUV – naująjį CX-60. Tai
„Volvo Trucks“ išmanioji automatizuota pavarų dėžė „I-Shift“ tapo dar greitesnė. Dėl greitesnės transmisijos reakcijos sklandžiau važiuos tiek dyzeliniai, tiek elektra varomi sunkiasvoriai sunkvežimiai.
Prieš 20-metį jutikliniai ekranai buvo savotiška neištyrinėta ir negirdėta technologija.
Šiemet dėl geriausio vardo varžysis 12 komercinių automobilių. Trečdalis jų – varomi vien elektra.
Dažnai žmonės degalams išleidžia daugiau pinigų nei nuomai ar maistui, o naftos kainoms staiga pakilus į neregėtas aukštumas, situacija darosi ypač sudėtinga.
Kodėl derėtų atidžiai rinktis vasarines ir ar galima vasaros metu sudėvėti senas žiemines padangas?
Per trumpą laiką vienu geidžiamiausių vidutinio dydžio miesto visureigių tapęs „Mazda CX-5“ modelis 2022-uosius pasitiko atsinaujinęs.
Kalbant apie naujo automobilio pirkimą, įprastai vertinami tokie kriterijai kaip jo kaina, eksploatacijos kaštai, gamintojo suteikiama garantija ir panašiai.
„Lexus“ pasidalijo visa galerija nuotraukų ir animuotų vaizdų, kuriuose – naujos kartos elektros energija varomas sportinis automobilis
Kompanija „Volvo Trucks“ yra elektra varomų sunkvežimių pardavimo lyderė Europoje, 2021 m. užėmusi 42 proc. rinkos, rodo naujausia statistika.