Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

3 patarimai, kaip išsirinkti geriausia Automobilių servisą Kaune

Pateikiame kelis patarimus, kurie, tikimės, bent šiek tiek palengvins jūsų paieškas.
Nuotraukos

2021.05.23.

Nesvarbu, apie kokią paslaugą bekalbėtume, rasti patikimą šios teikėją yra iš tiesų sudėtinga. Tikėtina, jog ir jūs kelias savaites ar net daugiau vaikštote su, pavyzdžiui, gerokai per ilgais plaukais, nes kaip tik nebegalite lankytis pas savo nuolatinį kirpėją. Grožio salonai „mėtosi“ kone ant kiekvieno kampo, tačiau bet kam juk nepatikėsite savo plaukų, nesvarbu, jog šie ir atauga. O tuo tarpu „kreivarankių“ meistrelių atliktas mašinos „remontas“ gali turėti kur kas liūdnesnes pasekmes, susijusias ne tik su ilgiau besitęsiančiais nemalonumais be automobilio, bet ir finansinius nuostolius. Automobilių servisas „UAB Dizrida“ – patikimas jūsų partneris, aišku, kol atrasite čia dirbančius profesionalius meistrus, rizikuojate nukeliauti ir „klystkeliais“...

Kaip išsirinkti patikimą automobilių servisą?

Visuose miestuose, o ypač didmiesčiuose, remonto paslaugas teikiančių įmonių ar individualiai dirbančių meistrų tikrai netrūksta (o ką jau kalbėti apie „garažiukų“ meistrelius!), tad, atrodytų, automobilio „liga“ neturėtų būti tapatinama su pasaulio pabaiga. Iš tiesų, automobiliai genda ir nieko čia nepadarysi, tačiau rasti patikimą autoservisą, kaip liudija patirtis, yra iš tiesų nelengva. Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie, tikimės, bent šiek tiek palengvins jūsų paieškas.

Pasidomėkite buvusių klientų atsiliepimais

Kaip sakoma, ne žodžiais, o darbais mes tėvynę mylime...Teiginys, puikiai iliustruojantis ir remonto paslaugas teikiančiųjų darbą. Nesvarbu, kaip šie save begirtų, pasitikėti galima tik išanalizavus bent kelių buvusių klientų atsiliepimus apie gautą paslaugą. Pasisekė, jei galite remtis draugų ar pažįstamų rekomendacijomis: šie savo patirtį tikrai perteiks objektyviai. Kitas variantas tiesiog „paguglinti“. Aišku, kritiškai vertinkite įmonės internetinėje svetainėje esančius klientų atsiliepimus. Tikėtina, jog šie cenzūruojami ir dienos šviesą išvysta tik liaupses, neretai galinčios prasilenkti su realybe. Internetinėje erdvėje apstu tinklapių, kuriuose žmonės rekomenduoja arba, priešinga, siūlo iš tolo aplenkti vieną ar kitą paslaugos teikėją. Skirkite laiko ir dėmesį patraukusio autoserviso patikrinimui.

Pasidomėkite, kokias remonto paslaugas teikia autoservisas

Tikėtina, jog, net ir suteikus kokybiškas remonto paslaugas, netrukus atsiras ir kitas automobilio gedimas. Idealu, jei ir kito gedimo atveju galėtumėte kreiptis į tą patį, kruopščiai išsirinktą servisą. Vadinasi, įmonė turi teikti plačias remonto paslaugas. Kompiuterinė diagnostika – viena jų. Profesionali kompiuterinė diagnostika padeda išsiaiškinti esamus gedimus ir leidžia susidėlioti būsimo remonto veiksmų planą. Nesitikėkite, jog klaidas diagnozuos bet kas, siūlantis šios paslaugos atlikimą už kelis eurus. Priešingai, tokia paslauga gali suklaidinti ir neatskleisti tikrosios automobilio būklės. Kompiuterinės diagnostikos atlikimui reikalinga ne tik profesionali įranga, bet ir gebėjimas gautą informaciją tinkamai išanalizuoti.

Pasidomėkite jūsų automobilį taisysiančių meistrų patirtimi

Džiaugiamės, jog ir automobilių remonto srityje yra jaunų ir entuziastingų meistrų, noriai kimbančių į darbus bei suinteresuotų tobulėti, tačiau patirtis šiuo atveju tikrai yra aukso vertės. Žinodami, jog savo automobilį patikite ilgametę darbo patirtį turinčiam ir būtent konkrečioje srityje, pavyzdžiui, dyzelinių variklių remonte besispecializuojančiam meistrui, galėsite būti ramesni. Kaip tai išsiaiškinti, jei serviso interneto svetainėje nėra talpinamos darbuotojų biografijos? Belieka pamiršti drovumą ir tiesiog paklausti.

UAB „Dizrida“ – jūsų automobilio gydytojas

UAB „Dizrida“ specializuojasi lengvųjų ir sunkiųjų dyzelinių automobilių remonto srityje ir teikia platų susijusių darbų asortimentą. Įmonė gali pasigirti ne tik profesionaliu, ilgametę patirtį turinčiu kolektyvu, bet ir moderniausią įrangą. Tai – veiksniai, nuo kurių priklauso atliekamų transporto priemonių remonto darbų tikslumas bei kokybė.