Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Viskas apie sėdynių užvalkalų priežiūrą ir remontą

Kalbant apie automobilio sėdynes ir jų apmušalus, situacija
Nuotraukos

Nesvarbu, naują ar naudotą automobilį perkame. Kiekvienu atveju tikimės, kad pirkinys džiugins ir tarnaus ne vienerius metus. Jau yra įprasta, kad prieš įsigyjant transporto priemonę, žmonės patikrina važiuoklę, įdėmiai apžiūri kėbulą, turintys daugiau žinių įvertina ir variklio būklę. Tai suprantama, nes šių dalių defektai vėliau gali brangiai kainuoti.

 

Kalbant apie automobilio sėdynes ir jų apmušalus, situacija kiek kitokia. Aptrinta sėdynė bendrai automobilio eksploatacijai netrukdo, tad dažnas naudoto automobilio pirkėjas nelabai tuo, iš pradžių, rūpinasi. Dėmesio sėdynėms, paprastai, nerodo ir naujų transporto priemonių savininkai, įsitikinę, kad naujas daiktas privalo tarnauti ilgai. Deja, praktika rodo, kad klysta tiek vieni, tiek ir kiti.

Nutrinta sėdynė naudotame automobilyje ganėtinai greitai pradeda erzinti, nauji apmušalai, jeigu jais tinkamai nesirūpinama, nusidėvi greičiau, negu priklausytų.

„Mes dirbame tam, kad tiek vieni, tiek kiti būtų patenkinti savo pirkiniu, o sėdynės tarnautų kiek priklauso arba „atgimtų“ antram gyvenimui“, pastebi UAB „Imrė“ direktorė Rita Gineikienė. – „Sėdynių „priežiūros“ srityje dirbame jau 15-ka  metus. Sukaupėme nemažą praktinio darbo patirtį, sekame rinkos naujienas ir esame pervilkę bei atnaujinę nesuskaičiuojamą kiekį automobilinių sėdynių. Tiek lengvųjų automobilių, tiek ir komercinio transporto, o taip pat persiuvame ir vaikiškas auto kėdutes.“

„Kiek teko pastebėti, mūsų paslaugomis mielai naudojasi ne tik senų automobilių, kurių sėdynės suteptos ar susidėvėjusios, tačiau pačios transporto priemonės vis dar naudojamos, savininkai bet ir naujų automobilių pirkėjai.“ – pasakoja R. Gineikienė – „Sąlyginai visus mūsų klientus būtų galima suskirstyti į dvi dideles kategorijas: 1) tie, kurie nenori ar negali keisti transporto priemonės, tačiau supranta, kad sėdynes keisti laikas; 2) tie, kurie įsigiję naują transporto priemonę, nori, kad visos jos detalės džiugintų kaip galima ilgiau. Sprendimai abiem atvejais yra panašūs – užvalkalai, saugantys sėdynių audinį nuo nusidėvėjimo ar susitepimo. Tik kiek skiriasi darbų apimtys. Jeigu sėdynė sena, ją, prieš pervelkant, būtina restauruoti – įklijuoti poroloną į susidėvėjusią vietą, pataisyti sėdimąją dalį ar atlošą, vaikiškoms autokėdutėks  įsiūti paminkštinimus kurie būna susidėvėję ir užvilkti nauju užvalkalu.

 

Kalbant apie naujas sėdynes, viskas kiek paprasčiau, nes užtenka, pasidarius tikslius lekalus pagal kiekvieną modelį, pagal kliento pageidavimus (kombinuotus iš kelių spalvų ar ekoodos ir audinio) pasiūti naujus, patvarius (trijų sluoksnių) originalų audinį saugančius nuo dulkių , bei mechaninių pažeidimų užvalkalus. Ypatingai tai aktualu, kai įsigyjamas darbinis transportas. Dažniausiai juo bus į objektus ar avarijos vietas vežiojami darbininkai, tad reikia, kad sėdynės būtų ne tik tvirtos, bet ir „apmautos“ purvams ir drėgmei atspariais užvalkalais. Tam puikiai tinka lengvai valoma ekooda. Juk žymiai paprasčiau po darbo dienos nuvalyti užvalkalus, negu siurbti ar chemiškai valyti sėdynės audeklą.“

„Klientui pageidaujant, užvalkalus galime pasiūti tiek autobuso, tiek ir mikroautobuso sėdynėms bei jų galvų atramoms. Jeigu autobusas bus naudojamas korporatyviniais tikslais, užvalkalus galima papuošti įmonės logotipu – tokios, atrodytų, smulkios detalės, ne tik teigiamai nuteikia autobusų keleivius, bet ir prisideda prie įmonės prestižo kėlimo.“ – pastebi „Imrės“ vadovė.

„Beje, į mus „pagalbos“ gali kreiptis ne tik automobilių, bet ir motociklų vairuotojai. Pastebėjome, kad lietuviai mėgsta šias transporto priemones. Jų, vis gražesnių, su įmantresniais piešiniais, mūsų gatvėse kasmet daugėja, tačiau, deja, nė vienas aerografijos meistras, papuošęs motociklą nauju piešiniu, nesugebės sutvarkyti jo sėdynės. Ne jo sritis. Užtat tai galime padaryti mes. Ir ne tik sutvarkyti suplyšusią ar išsidėvėjusią seną sėdynę, bet ir, motociklininkui pageidaujant, pasiūti naują, labiau derančią prie jo „dviračio plieninio žirgo. – kiek kita tema pokalbį pakreipia pašnekovė. – „Paprastai lengvojo automobilio (5 vietų) sėdynių užvalkalų pasiuvimas užtrunka 2-3 dienas. Vaikšką kėdutę galime persiūti ir per 1 dieną. Jeigu užvalkalus norima papuošti logotipais, tai labai individualu ir reikia derinti kiekvienu atveju atskirai. Naują sėdynę motociklui galime pasiūti per 2 dienas.

Turite klausimų? Norite pasitarti? Kreipkitės ir mielai jums pagelbėsim.“ – baigdama pokalbį pažada R. Gineikienė.

 

 

Prim.lt