Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Šių metų Dakaro ralyje keliavusi ir naujienas ralio gerbėjams Lietuvoje pranešdavusi komanda „iGo2Dakar“ ruošiasi savo ketvirtajam Dakarui, kuris startuos 2021 metų sausio pradžioje.
Ateinančių, 2021-ųjų, metų Dakaro ralyje, kuris turėtų prasidėti sausio 3 d. Džidoje, Saudo Arabijos mieste, „TOYOTA GAZOO Racing“ dalyvaus su keturiais ekipažais.
Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) pradeda ypatingos reikšmės reformą, skirtą įnešti teigiamų pokyčių varžybų teisėjavime jau nuo ateinančio sezono
Įpusėjus rudeniui ne tik baigiasi automobilių sporto sezonas, tačiau ir prasideda lenktynininkų pasiruošimas sunkiausiomis pasaulio lenktynėmis pripažintam Dakarui.
Straipsniai
Savaitgalis Smalininkų kartodrome, esančiame netoli Jurbarko, buvo neeilinis.
Praėjusį savaitgalį vykusį šeštąjį „Moterų ralį“ laimėjo trijų moterų – Eglės Vaičiulytės, Lauros Kazbarienės ir Indrės Pažūsytės – komanda.
Organizatorių teigimu, dėl karantino šis ralis ypatingas: teko keisti renginio datą, pirmą kartą riboti dalyvių skaičių.
Savaitgalį Biržuose vykęs tradicinis istorinių automobilių suvažiavimas „Nesenstanti Klasika“ atseikėjo tiek ratuotos egzotikos, kad net didžiausi technikos gurmanai prisipažino buvę maloniai nustebinti.
Beveik visi istoriniai automobiliai, menantys tarpukario ar dar senesnius laikus, paprastai turi vieną bendrą bruožą
Šį sekmadienį „Liqui Moly“ Lietuvos motociklų plento čempionatas persikėlė į Estiją, Parnu trasą.
Vaidotas Žala ir Andrieks Malnieks nugalėjo „Žemaitijos ralyje“. „Agrorodeo“ ekipažas šeštadienį Kelmės apylinkėse laimėjo 11 greičio ruožų iš 12-os ir bendroje įskaitoje užtikrintai iškovojo pirmąją vietą.
Šiais metais Lietuvos automobilių ralio čempionato (arba MAXI įskaitos) ekipažų laukia 7 skirtingi greičio ruožai, kuriuos – išskyrus vieną – reikės įveikti po du kartus.
Sekundės, skiriančios nugalėtojus, aršiausi konkurentai, apsikabinantys po įnirtingos kovos, daugybė šypsenų ir gerų emocijų pasiekus finišą ir įveikus dvi dienas trukusias varžybas
Penktadienį vykusiose elektromobilių varžybose „Ignitis ON: pažink Lietuvą“ greičiausiu ekipažu klasėje iki 50 kWh talpos baterijos tapo Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas, vairavę „Peugeot e-208“ elektromobilį.