Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Gilesnė pažintis su Lenkija

Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Kontaktiniai duomenys
Konstitucijos pr. 12 - 23
LT-09308 Vilnius
tel.: +370 687 39249
mob.: +370 600 07211
secular.business@gmail.com, info@zelesa.lt
www.zelesa.lt, www.kelioniuorganizatorius.lt
Nuotraukos

Gilesnė pažintis su Lenkija

 

 

Lenkija –  Jūsų malonumui Durešo smėlio paplūdimiai, skaidri, smaragdinė Adrijos jūra bei  nuošalios egzotiškos įlankėlės. Čia Jūsų laukia antikos ir viduramžių paminklai, musulmonų mečetės, vienuolynai ir „Tūkstančio langų miestas" – Beratas, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Sausio mėnesį laikraštis „New York Times“ paskelbė kasmetinį sąrašą šalių, kurios yra vertos turistų dėmesio. Albanija užėmė 4-tą vietą šiame sąraše. Didžiulio įvertinimo sulaukė išsaugota švari pakrantė, daugybė istorinių vietų, nebrangūs viešbučiai ir saugus poilsis.  

Lietuva - Čenstachova–Opolė–Vroclavas–Ksionž pilis–Valbžichas–Osvencimas–Vadovicė–Velička–Krokuva–Erelių lizdų kelias–Pieskova Skala pilis–Lichenas - Lietuva


Kelionės programa:

1 diena.
Vakare išvykstate iš Lietuvos. Tranzitas per Lietuvą, Lenkiją su trumpomis techninėmis pertraukėlėmis ir  sustojimais poilsiui. Kelionė  per Lenkiją į Slovakiją.

2 diena. Iš ryto aplankome Jasna Gora – didžiausią ir garsiausią Lenkijos piligrimystės centrą - Čenstachovos vienuolyną. Tai pats i\įspūdingiausias Lenkijos vienuolynas, garsėjantis stebuklingu Juodosios Madonos  paveikslu. Į šią vietą atvyksta apie 3-4 mln katalikų piligrimų bei turistų iš viso pasaulio.

Toliau keliaujame į Opolės miestą
, į kurį retai kada užsuka tautiečiai, nors mietas žavi savo nepakartojama architektūra, kanalais ir Lenkų dainų festivaliu. Opolės miestas yra vienas seniausių Lenkijoje - pirmą kartą paminėtas845 m. Opolė garsėja savo gausiais istoriniais ir architektūriniais paminklais, tradicijomis ir kultūra – tai tikras muziejus po atviru dangumi. Dauguma jų susitelkę aplink Turgaus aikštę, kurią supa baroko stiliaus namai. Ši aikštė įkūnija senoviškosios Opolės grožį.

Opolė savo dydžiu yra nedidelė, tačiau turi savo žavesį: gausi augmenija bei daugybė miestą supančių fontanų. Vienas tokių – viduramžiais akmenimis išgrįsta Mlynovka, tekanti pačioje miesto širdyje. Tai viena gražiausių miesto vietų, kurioje malonu pasivaikščioti ir pasigėrėti istorinio miesto senamiesčio vaizdais. Centrinėje senamiesčio dalyje, supamoje gražiausių pastatų, rymo miesto rotušė. Opolėje verta pamatyti istorines bažnyčias ir vienuolynus su jų1280 m. siekiančiais fragmentais, Piastų dinastijos palaikus ir milžinišką bokštą, pilies griuvėsius. Birželio mėnesį kasmet vyksta Lenkų dainų festivalis.

 Vakare  atvykstame į Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinę  – Vroclavą. Pageidaujantys galės aplankyti nuostabų muzikos ir vandens fejerijos koncertą! Siūlome aplankyti vieną didžiausių  fontanų Europoje. Jis užima 1 hektaro plotą, yra sudarytas iš 300 įvairių purkštukų,  dugne sukomponuota 800 spalvinių taškų, dėl kurių vanduo formuoja neįtikėtino grožio muzikos reginį. Vroclovo fontanas prilygsta fontanams Dubajuje, Barselonoje ir Hurgadoje! Vakare vyksta nepakartojamas lazerių šou. Milijonai lašelių skrieja į 20-40 m. aukštį sukurdami vandens ekraną. Vandens čiurkšlės keičia savo šokio figūras pagal įvairią muziką nuo klasikinės Bethoveno, Vagnerio iki roko kompozicijų ir šiuolaikinės populiariosios muzikos. Visa tai sukelia vaikišką susižavėjimą ne tik vaikams. Tokio šou negalima praleisti! Vėlai vakare atvykimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje 3*.

3 diena. Pusryčiai. Kitas mūsų pažinties objektas – netoli Valbžicho įsikūrusi *Ksionž pilis. Tai trečia pagal dydį pilis Lenkijoje, didžiausia tvirtovė Silezijos regione, XIII a. pabaigoje pastatyta ant didingos  uolos šalia Pelčnicos upės, 395 m. virš jūros lygyje. Ją supa 315500 akrų gamtos rezervato miškas. Pilis dažnai vadinama „Žemutinės Silezijos perlu“. Tokio dydžio statinys - labai retas Europoje. Ksionž pilis dabar yra istorinis pastatas, kuriame yra meno galerija, du restoranai ir netgi trys viešbučiai, atidaryti ištįsus metus. Svečius pribloškia jos dydis, architektūrinių statinių įvairovė, audringa istorija ir unikali vaizdinga vietovė. Šioje pilyje yra apie 400 kambarių. Amžių eigoje pilis ėjo iš vienų didikų rankų į kitas, buvo griaunama ir vėl atstatoma. Antrojo pasaulinio karo metu pilį okupavo naciai, pilis buvo jų projekto „Milžinas“ dalis. Kalbama, kad joje lankėsi ir A. Hitleris. Vėliau, 1945 m. ją užėmė Raudonoji armija. Visi meno kūriniai buvo pavogti ar sunaikinti.

Ekskursijos metu pasigrožėsite puikia architektūra, monumentalios pilies vaizdais, kerinčiomis terasomis ir sodais su fontanais.

Atvykstame į Valbžichą. Trumpa pažintis su jo senamiesčiu, važiuojant autobusu ir pėsčiomis. Valbžichas priklauso Silezijai. Tai vienas seniausių (daugiau nei 4000 m.) ir svarbiausių Lenkijos miestų. Valbžicho miestas savo istorijos metu ėjo iš vienų šalies rankų į kitas. Iš pradžių jį valdė lenkų kunigaikščiai. Vėliau – čekų karaliai vengrai. Po to – Prūsija ir vėl Lenkija. Kartu Valbžichas buvusi Europinių karų arena. Greta Valbžicho miesto driekiasi kaimyniniai Pelėdų kalnai. Antrojo pasaulinio karo metu vokiečiai sumanė šiuose kalnuose požeminės slėptuvės. Tiksli jų paskirtis iki šiol niekam nežinoma. Dauguma kurių šiuo metu jau yra neprieinamos arba užtvinusios vandeniu. Turistams atidaryta požeminė 2 km ilgio trasa, traukianti į „požeminį miestą“ turistus iš įvairių pasaulio šalių. Čia kalbama apie „paslaptingąjį trikampį“ – Osovką-Valimą-Valbžichą. Galbūt šį požeminį miestą iškasę vokiečiai planavo įkurti fiurerio slaptavietę? Iki šiol to niekas nenustatė. Anuomet vykdyti darbai buvo įslaptinti šifru „Riese“ – „Milžinas“. Kalbama, kad čia buvo slepiamas Hitlerio kariuomenės išvoktas auksas ir kad čia gali slypėti paslaptingai dingęs Gintaro kambarys.

Po pietų grįžtame į Vroclavą: apžvalginė ekskursija po „Šventą Europos perlą tarp kitų miestų“ istorinį senamiestį. Į Vroclavą atvykdavo karaliai, imeratoriai, prezidentai! Jie apsistodavo Turgaus aikštėje, dvaruose „Po auksine saule“, „Po septyniais rinkėjais“ arba dar kitaip vadinama - „Po žydra saule“. Kiekvienas valdovas perkeldavo į Vroclavą savo šalies kultūrą ir architektūrą, taip susijungus skirtingiems architektūriniams stiliams atsirado nepakartojamas miesto vaizdas. Šiandien šios rezidencijos – patys gražiausi dvarai Turgaus aikštėje, o Rotušė laikoma tikru gotikos ir Renesanso stiliaus mišinio perlu. Tai miestas pietvakarių Lenkijoje, Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinė. Jis išsidėstęs prie Odros (Oderio) upės.

Istorijos eigoje Vroclavas priklausė lenkams, čekams, austrams, vengrams ir vokiečiams. Jame gyveno valonai, žydai, italai, rusai. Čia maišėsi tautos, kultūros ir religijos, tačiau miestui tai buvo tik naudinga. XIV a. Vroclave gyveno apie 20 tūkst. žmonių ir jis tapo vienu didžiausių Europos miestų.1397 m. miestas buvo įtrauktas į galingą prekybinę-politinę Hansos sąjungą. Jai priklausė šiaurinės Vokietijos, Reino slėnio, Švedijos, Lenkijos, Latvijos ir kitų šalių miestai. Šios sąjungos nariai gaudavo milžiniškus pelnus monopolizuodami Europos prekybą, įtakodami jos politiką.

Jūs susipažįstate su miesto širdimi – Turgaus aikšte, viena didžiausių ir gražiausių Lenkijoje;

Druskos aikšte, datuojama 1240 m. ir supama senovinių baroko, klasicizmo, secesijos, modernizmo ir pokariu atstatytų Renesanso stiliaus pastatų; Tumo sala (tai sala Odrėje), seniausia miesto dalimi (IX a.); gotikine Šv. Jono Krikštytojo katedra. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į koplyčias: Šv. Marijos (XIV a. vidurys), vyskupo Pšeclavo (XVII a. pabaiga), Rinkėjų (1716-1724 m.). Pasinaudokite galimybe pasimėgauti Vroclavo miesto panorama iš apžvalginės aikštelės!

Vroclavas taip pat garsus ir linksmomis detalėmis: nuo 2001 m. jo gatvėse pradėtos statyti nykštukų figūrėlės, kurių dabar priskaičiuojama virš 300 ir jau tapusiomis turistų traukos taškais. Pasirūpinsime ir gurmaniškais malonumais. Galėsite paskanauti lenkų virtuvės patiekalų: gardžių ekologiškų avies sūrių, mėsos delikatesų, „koldūnų“, virtinukų su spirgučiais, žuvies, o alaus mėgėjai galės mėgautis garsiuoju lenkų alumi „Żywiec“. Laisvas laikas mieste apsipirkti, pavalgyti bei nepamiršti suvenyrų giminaičiam . Nakvynė 3* viešbutyje. 

4 diena. 7.00-7.45 Pusryčiai. Keliaujame į *Aušvico memorialinį muziejų Osvencime. Osvencimas – tai pats didžiausias Hitlerio konclageris, kuriame II-ojo Pasaulinio karo metu buvo nukankinta 1,5 mln kalinių. Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas Osvencimas yra išsaugotas nepaliestas. Muziejų sudaro krematoriumų, dujų kamerų griuvėsiai, geležinkelio platforma ir kiti buvusios stovyklos objektai. Tai Holokausto simbolis, įkurtas buvusioje nacių koncentracijos stovykloje. Pažintis su genocido vieta. Kasmet čia organizuojamas „gyvųjų maršas“: tūkstančiai žydų iš įvairių pasaulio šalių ir lenkų jaunimas pražygiuoja nuo Aušvico stovyklos vartų iki Tautų kankinystės paminklo Bžezinkėje pagerbdami genocido aukas.

Vėliau vykstame link šventų vietų – į Šventojo tėvo miestą Vadovicę, kur gimė ir vaikystę praleido popiežius Karolis Jozefas Wojtyla, vėliau tapęs Krokuvos kardinolu. Dėmesio verta Švč. Mergelės Marijos  bazilika, Jono Pauliaus II namas muziejus, Šv. Petro bažnyčia, pastatyta kaip padėka už išgelbėjimą per pasikėsinimą bandant 1981 m. jį nužudyti. Bažnyčią šventino pats Jo Šventenybė popiežius Jonas Paulius II 1999 m., antrosios pastoracinės piligrimystės į savo gimtą miestą metu. Laisvas laikas suvenyrų įsigijimui ir garsiųjų popiežiaus vaikystėje mėgtų kreminių pyragėlių ragavimui.

Siūloma ekskursija į Vadovicės *Miniatiūrų parką – muziejų po atviru dangumi, kuriame demonstruojamos sumažintos architektūros statinių, technikos ir gamtos objektų kopijos.Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

5 diena. 7.00-7.45 Pusryčiai.  Atvykimas į Veličką. Čia yra viena didžiausių ir seniausių Europoje *druskos kasyklų. Šachtos gylis – 340 m., o  bendras koridorių ilgis – daugiau nei 35 km. Požeminiais šachtos stebuklais pasigrožėti iš viso pasaulio atvyksta daugybė turistų. Oras šachtoje turi gydomųjų savybių. Po žeme yra įrengta sanatorija. Kasyklos veikia jau 700 metų. Čia nusileisite į 135 m gylį ir grožėsitės žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsite su šachtos ir druskos kasybos istorija. Ekskursijos trasa veda per trijuose lygiuose išsidėsčiusius koridorius ir patalpas, iškastus nuo 64 iki 135 m gylyje. Pasivaikščiojimas požeminėmis galerijomis reikalauja atitinkamo fizinio pajėgumo: ekskursijos trasos ilgis - apie 2,5 km, ekskursija prasideda nusileidimu apie 400 laiptelių žemyn (atgal kilsite liftu). Lankoma kasyklos dalis – tai tik nedidelis požeminių koridorių labirinto, besitęsiančio apie 300 km per 9 lygius, fragmentas. Laisvas laikas su galimybe įsigyti šio UNESCO paveldo paminklo suvenyrų.     

 Važiuojame apžiūrėti nuostabiai gražaus ir paslaptingo menininkų ir muzikantų miesto, kurį lydi legendos ir mieli lenkiški pokštai. Atspėjote – jūsų laukia ekskursija po senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Senojoje Krokuvos dalyje yra apie 6000 istorinių įžymybių. Grožimės senąją Lenkijos sostinę neskubėdami. Miestas žavi savo architektūra bei istorija. Lenkai sako: „Norintys sužinoti Lenkijos ateitį, turi apsilankyti Varšuvoje, o norintys perprasti lenkus turi pažinti Krokuvą“.    

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: Paminklas Žalgirio mūšio 500–osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bazilikos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai,  Vavelio kalva - čia yra didingi rūmai - Lenkijos-Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra. Dabar *Vavelio Karalių pilyje galima pamatyti lenkų karalių buičiai skirtą ekspoziciją: kambarius, sosto salę, arsenalą ir lobyną. Katedroje palaidoti lenkų karaliai, didieji lenkų poetai Adomas Mickevičius, Julijus Slovackis ir kiti, o taip pat politiniai veikėjai Tadas Kosciuška, Juzefas Pilsudskis, Juzefas Poniatovskis, Vladislavas Sikorskis. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys savarankiškai tęsia pažintį su centrine istorinės Krokuvos dalimi. Siūlome pasivažinėjimą po istorines Krokuvos gatves karieta (1 val.)

Laisvas laikas, o pageidaujančius pakviesime į papildomą ekskursiją pėsčiomis rusų kalba -*„Žydiškas Kazimieras ir Podgužė“. Kazimiero rajono istorija prasideda nuo 1335 m., kai karalius Kazimieras Didysis išleido  privilegiją, reguliuojančią teisinę jo vardu pavadinto miesto padėtį. Šiuo metu Kazimieras – tai populiariausias Krokuvos rajonas su savo turtinga istorija ir tradicijomis. Jo vakarinėje dalyje stūkso gotikinė Šv. Katerinos bažnyčia ir Tėvų Paulinų bažnyčia. Kazimiero Turgaus aikštėje yra seniausias Lenkijoje Etnografijos muziejus. Rytinėje dalyje rasite buvusį žydų rajoną. Išliko 7 sinagogos, Judaizmo muziejus, XVI a. žydų kapinės. Kitame Vyslos krante Podgužės rajone žydų geto vietoje pastatytas Tautos atminties muziejus. Kazimiere ir Podgužėje buvo filmuojamos Steveno Spielbergo filmo „Šindlerio sąrašas“ scenos. Dabar Kazimiero rajonas yra viena madingiausių Krokuvos dalių, kurioje lig šiol stovi sinagogos, išlikusios senosios kapinės, veikia kavinės ir parduotuvės. Aplankysite „Kazimiero galerijas“, esančias ant Vyslos kranto. Jei nemėgstate minias žmonių skubančių gatvėmis – Jums kaip tik čia. Centro plotas 36 200 kv.m. Čia rasite parduotuves: C&A, Cubus, Promod, Reserved, New Yorker, House, Top Secret, Empik, Reporter, Cropp, Bata, Zara ir H&M, Morgan, Sephora, Marrionaud, Superpharm, W.Kruk, Apart, Svarowski, Kobe, Kaligraf, Swiss, Zibi, Stradivarius ir daugelį kitų. Prekybos centre yra įsikūrusios kavinės, restoranai, elitinis supermarketasAlma.

Siūlome apsilankyti restorane Kazimieras *vakarienės metu vyksta žydiškos muzikos koncertas (2 val.) Vėlai vakare – grįžimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

6 diena. 7.00-7.45 Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio. Keliaujame į  nuostabaus grožio Pieskova Skala pilį, kurią XIV a. pastatė Kazimieras Didysis, iki šiol tai yra vienintelis Lenkijoje išlikęs dvaras, veikiantis kaip muziejus. Prie jos atvykstame Erelių lizdų keliu. Šis objektas pirmą kartą paminėtas1315 m. Kadaise - gotikinė pilis, kuri gynė Krokuvą nuo priešų puldinėjimų. Dėl savo padėties ji buvo neįveikiama.

 Pilyje eksponuojami viduramžių epochos kūriniai, menantis XVI-XVIII a. kultūros pasiekimus. Pieskovo uolos pilis rekonstruota renesanso stiliumi, kuri išliko iki mūsų laikų. Dabartinį pilies vaizdą įgavusi 2000 m., šiandien yra sudaryta iš 4 salių. Pilį apžiūrėsime iš lauko, nes iki 2016 m. ji uždaryta restauracijai. „Erelių lizdų“ kelias vingiuoja toliau pro senas Juros periodo kalkakmenio uolas ir atveda link stebuklingos – „Heraklio kuokos“.

 Su trumpais sustojimais tęsiame kelionę per Lenkiją į Licheną - Lenkijos piligrimų centrą, kurį lydi popiežiaus Jono Pauliaus II, 2014 m. balandžio 27 d. paskelbtu šventuoju, vardas. Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė 3* viešbutyje.

 7 diena. 7.00-9.00 Pusryčiai. Pageidaujantys gali dalyvauti rytinėse mišiose. Pėsčiomis pasiekiame Senąjį Licheną. Bažnyčioje reikia būti 5.45. Apeigų pradžia 6.00. Grožimės  dieviškąja Licheno Nekaltosios Mergelės ikona. Mišios baigiasi 7.00.  

Po mišių, su gidu vystame į ekskursiją po Golgotą ir Sanktuariumą, vietą, kurioje yra  saugomos šventosios relikvijos. Švenčiausios Licheno Dievo Motinos bazilika - pati didžiausia Lenkijos šventovė, aštuntoji pagal dydį Europoje ir dvyliktoji - pasaulyje. Ši šventa vieta garsi visame pasaulyje. Licheno šventovė pradėta statyti 1852 metais už viso pasaulio lenkų surinktas aukas. Švenčiausios Licheno Dievo Motinos bazilikos statyba truko 10 metų. Nepaisant šios vietovės lankytojų persekiojimų ši vieta buvo gausiai lankoma ir tapo žinoma ne tik Lenkijoje, bet ir visame pasaulyje. Iki1939 m. čia užregistruota apie 3000 įvairių malonės aktų ir stebuklingų išgijimų. Bazilika yra Lenkijos Katalikų bažnyčios Votumas (dėkingumo dovana) Didžiajam Jubiliejui - Krikščionybės 2000 metų sukakčiai. Ji pašventinta 2004 metų birželio 12 dieną. 2005 metų vasario 25 dieną popiežius Jonas Paulius II suteikė šiai šventovei mažosios bazilikos vardą. Šventovę supa98 ha parkas su puikiais paminklais ir gėlynais.

Siūloma ekskursija – „Kryžiaus kelias Gromblinskio miške“. Legenda teigia, kad Dievo Motina pasirodė sužeistam kareiviui, kuris atsidėkodamas pakabino Dievo Motinos atvaizdą Gromblinskio miške („puszcza grąblińska“). 1850 m. Nekaltoji Mergelė pasirodė piemeniui Mikołaj Sikatka, kurio paprašė perkelti paveikslą į pagarbesnę vietą. Nekaltoji Mergelė numatė šventovės ir vienuolyno įsteigimą Lichene. Iš čia turėjo sklisti Dievo motinos šlovė. Dėl anuomet išsipildžiūsios choleros epidemijos pranašystės, žmonės pradėjo miniomis plūsti prie Nekaltosios Mergelės portreto. Sergantys pasveiko, o mirštantys išsigelbėjo. Nuo šio įvykio ir prasidėjo stebuklingojo Dievo Motinos atvaizdo garbinimas. Laisvas laikas.

Tęsiame kelionę per Varšuvą. Sostinė Varšuva – gražus ir sparčiai besivystantis kultūrinis centras. Tai šiuolaikiškas, aktyviu naktiniu gyvenimu pasižymintis miestas, patrauklus ne tik jaunimui, bet ir istorijos bei architektūros mylėtojams.

 Ekskursija po istorinį Lenkijos sostinės senamiestį. Pažintis su nepakartojama Varšuva, kurios centras per Antrąjį pasaulinį karą buvo negailestingai sulygintas su žeme ir tik gyventojų išsaugotų fotografijų, paveikslų ir piešinių dėka, buvo kruopščiai restauruotas. Varšuvos atkūrimas vertinamas kaip tautos žygdarbis ir 1980 metais Varšuvos  senamiestis („Stare Miasto“) buvo įrašytas į UNESCO paveldo sąrašą. Ekskursija po „Stare Miasto“ istorinį centrą: Rūmų aikštė, Žygimanto kolona, Karalių pilis, gotikinė Šv. Jono katedra, Jėzuitų bažnyčia, Turgaus aikštė ir kt.

Išvykdami iš Varšuvos pakeliui grupės pageidavimu galėsime aplankyti milžinišką prekybos centrą М-1, kur rasite maisto produktų, prekių vaikams, rūbų, avalynės, aksesuarų, kosmetikos, Lenkijos ir žymiausių pasaulio gamintojų prekių.

8 diena.

Kelionė per Lenkiją su trumpomis pertraukėlėmis ir  naktiniais sustojimais poilsiui. Į Lietuvą atvyksime apie vidurdienį.

 

Kaina 297 Eur 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Maloniai kviečiame Jus į trijų dienų kelionę po Kaliningrado sritį, vakarinį Rusijos regioną.
Ekskursinis turas su poilsiu prie Kaspijos jūros Baku
Atrask žemės rojų kartu su mūsų kelionės įmone.
Organizuojame parodų lankymą Suvalkuose
Suteikiame visą Jus dominančią informaciją
Užsisakyti kelionę
Aktyvus poilsis, pramogos, gamtos stebuklai, smaragdinė šilta jūra su smėlio paplūdimiais, didingi vienuolynai, nuostabūs kraštovaizdžiai, užburianti Adrijos jūros pakrantė, gamtos stebuklai, įdomi bei kruopščiai kelionių ekspertų atrinkta programa. Daugiau informacijos: http://kelioniuorganizatorius.lt/
529.00 €
Jūsų laukia 8 dienos prie Adrijos jūros.
Pažintinė kelionė. (8d.) Kaina 297 Eur
Pažintinė kelionė. (7d.)
Tai ir pažintis su Gruzija (Sakartvelu) ir kartu puikus poilsis prie jūros Batumyje. 12 dienų/11 naktų
IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS, kuris galioja tik Jums ir Jūsų šeimos nariams!!!
Parodų lankymas Suvalkuose
Augustavas – Balstogė – Supraslio stačiatikių vienuolynas – Hitlerio būstinė – Šv. Lipkos vienuolynas – Studena
89.00 €
Visiems verslo klientams padedame suorganizuoti kelionę į Suvalkus
Kiek­vie­nam tu­ris­tui ga­li­me pa­siū­ly­ti ke­lio­nę pa­gal po­reikius, interesus bei ga­li­my­bes
Stebuklingas Savaitgalis ir Poilsis
Pažintinė kelionė po įspudingiausias Slovakijos vietoves
Poilsinė kelionė. (14d.) Jūsų laukia 7 dienų poilsis prie Adrijos jūros pakrantės.
Pažintinė kelionė. (5d.)