Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Netikėčiausios prekės, kurias gali įsigyti internetu

Interneto platybės – ideali vieta prekybai. Tiesa, ne visi parduoda kasdieniškus ar labai jau gerai mums pažįstamus produktus.
Nuotraukos

2019.10.25.

Interneto platybės – ideali vieta prekybai. Tiesa, ne visi parduoda kasdieniškus ar labai jau gerai mums pažįstamus produktus. Šiek tiek panaršius, nesunku rasti labai įdomių ir netikėtų prekių, kurių galima įsigyti internetu. Vienų gausa stebina, kitos prekės, rodos, net nepagalvotum, kad gali būti pardavinėjamos internetu. Kaip bebūtų, štai kelios netikėčiausios prekės, kurias galite įsigyti internetu.

Tiesa, kaip bebūtų liūdną, į Lietuvą pristatomi tikrai ne visi daiktai...  

„Atstovo paslaugos“ eilėse

Patikėkite, tikrai ne jus vieną erzina stovėjimas eilėse. Tačiau su požiūriu „Ką padarysi, teks stovėti“, nebereikia taikytis. Internetinė platforma TaskRabbit siūlo jums pasisamdyti savo „Taskerį“ (angl. užduočių vykdytoją), kuris už jus pastovės eilėje į restoraną, renginį ar naujo iPhone pristatymą.

Galbūt ši dalis pasirodys kiek komiška, tačiau „Taskeriai“ turi savo reitingą, skirtingus įkainius pagal patirtį bei įgūdžius...

Tikrų žmonių griaučiai

Visai nebūtina tokiai šventei kaip Helovynas arba laboratorijos inventoriui pirkti skeleto repliką, jeigu galite įsigyti ir tikrų žmonių griaučius. Skullsunlimited – tikrų gyvūnų kaulus bei skeletus parduodanti įmonė, kur galite įsigyti mažą žiurkėno kaukolę arba visą Homo Sapiens skeletą. Tiesa, už pastarąjį „produktą“ teks gerokai paploninti piniginę.

Prezervatyvai

Tai, kad prezervatyvai parduodami internetu nėra super-duper naujiena. Tačiau kas yra netikėta, tai didžiulis kainos ir pasirinkimo skirtumas lyginant fizines ir internetines parduotuves. Prezervatyvai internetu perkami pigiau, o ir įvairovė lenkia eilinės parduotuvės sekciją prie kasos ar vaistinę. Nenuostabu, kad didžiąją dalį šios kontraceptinės prekės pirkėjų sudaro internautai.

1500 boružėlių

Kaip manote, kiek verta vienos boružėlės gyvybė? Jeigu spėjote, kad 0,2 cento + pristatymas – buvote teisūs! Keista ir kurioziška, kad įprastai pamatę vabalėlį arba gyvį šalia siuntinio turinio pasišlykštėję žmonės mielai perka šimtus ar net tūkstančius boružėlių maišeliuose. Šiuo metu pardavėjai jau yra pristatę per 500 tūkst. boružių, o „gyvo pristatymo garantija“ tikrai intriguoja. Be abejonės – didžioji dalis pirkėjų yra ūkininkai ir sodininkai, kuriems boružės padeda atsikratyti kenkėjais.

Urano rūda

Ne, ji ne iš Černobylio ir ne, ji parduodama tikrai legaliai, Amazon platformoje. Sertifikatais ir teisiniais straipsniais apginkluotuose pardavimo skelbimuose rasite visiškai teisiškai sąžiningai parduodamą menkai radioaktyvią urano rūdą. Kaip teigia pats pardavėjas, branduolinio reaktoriaus ar ginklo su jais nepasigaminsite, tačiau išbandyti Geigerio skaitiklį ar atlikti branduolinio pobūdžio eksperimentą tikrai pavyks.