Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Intriguojanti premjera: trileryje „Maksas Angeris“ žiūrovai išvys ir lietuvių aktorę

Žiūrovų dėmesiui pristatomas naujas serialas, prie ekranų sukviesiantis visus trilerio žanro gerbėjus.
Nuotraukos

2021.07.13.

Žiūrovų dėmesiui pristatomas naujas serialas, prie ekranų sukviesiantis visus trilerio žanro gerbėjus. Iš aštuonių epizodų sudarytas serialas „Maksas Angeris“ nukelia 25 metus į praeitį, kai Rusijai gresia lemtingi rinkimai – demokratijos tęsimas per Borisą Jelciną ar grįžimas prie to, kas buvo. Seriale žiūrovai išvys ne tik tokias pasaulinio lygio žvaigždes kaip Adamas Lundgrenas ar Evin Ahmad, bet ir lietuvių aktorę Ievą Andrejevaitę.

Naujasis „Viaplay“ serialas „Maksas Angeris“ (angl. „Max Anger – with One Eye Open“) sukurtas pagal populiarią knygų trilogiją apie šį veikėją. Trileryje pasakojama apie buvusį karį Maksą Angerį (Adamas Lundgrenas), kuris gyvena ramų gyvenimą, dirba Švedijos konsultacijų bendrovėje „Vector“ verslo analitiku ir palaiko naujus santykius su savo kolege ruse Paši (Evin Ahmad). Maksas pradeda įtarti, kad Paši yra šnipė, o kai ji vėliau dingsta, šis viską meta, kad ją surastų. Tai veiksmo kupinos kelionės pradžia, kurioje Maksas susiduria su savimi ir savo istorija.

„Labai laukiu „Makso Angerio“ premjeros, puikiai praleidau laiką vaidindamas Maksą, bus įdomu vėl pasinerti į tą pasaulį“,  ̶  sakė A. Lundgrenas. Be jau minėtųjų A. Lundgreno („Löwander šeima“, „Niekada nevalykite ašarų be pirštinių“), E. Ahmad („Snabba Cash“, „Lietus“) ir lietuvės I.Andrejevaitės, seriale vaidina ir tokios švedų žvaigždės kaip Johanas Rheborgas, Joelis Spira, Linus Wahlgrenas , Malin Crépin, Peras Ragnaras ir Annika Hallin.

„Maksas Angeris“ yra „Nice Drama“ ir „Twelve Town“ kurtas serialas, prie kurio savo pagalba prisidėjo Šiaurės šalių kino ir televizijos fondas bei „Nordsvensk Filmunderhållning“. „REinvent“ atsakingas už platinimą, o serialo prodiuseriai yra Lejla Bešić ir Janas Marnellis. Pagrindinis serialo autorius - Mikaelis Newihlas, „NENT Group“ vykdomoji prodiuserė  ̶  Sara Askelöf.

„Mane žavi mintis, kad yra laikas, kuris formuoja ateitį, ypatingas įvykis, pakeičiantis pasaulį ir darantis įtaką kelioms ateinančioms kartoms. Mūsų serialas sukasi aplink įvykį, kuris, manau, sukūrė pasaulį, kuriame gyvename šiandien, o pats siužetas pasakojamas per asmeniškas ir patrauklias gyvenimo istorijas“,  ̶  sako Mikael Newihl.

Žiūrovai visus serialo „Maksas Angeris“ epizodus jau dabar gali išvysti per „Viaplay “.

Straipsnio kategorijos