Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Ką kam geriausia dovanoti per gimtadienį?

Nuotraukos

2022.12.12.

Pirmiausiai įvertinkite tai, kam bus skirta jūsiškė gimtadienio dovana. Vienokia dovana tiks moteriai, kitokia vyrui. Svarbiausia, kad dovana visiškai pasiteisintų ir nebūtų nuobodi, negalinti nustebinti ir pradžiuginti to žmogaus, kuris ją gaus.

Kokioms dovanoms neliktų abejinga moteris?

Pirmiausiai, jei vyras renka dovaną moteriai, jis turi gerai pažinti jos pagrindinius pomėgius, net slapčiausias svajones. Tik tada jam pavyks pelnyti nuoširdų jos palankumą. Įprastai reta moteris liktų abejinga kokybiškam masažui ir SPA procedūroms, kurios ne tik atpalaiduoja kūną, bet ir suteikia dvasinę palaimą. Panašų efektą gali pasiekti ir dovanų čekis grožio procedūroms ar dovanų rinkinys moterims, kuriame būtų kosmetikos priemonės, papuošalai, įvairūs aksesuarai, kvepalai, kava, saldžios ir gardžios dovanos. Eilinio gimtadienio proga merginai galima padovanoti ir metinę kurio nors moterims skirto žurnalo prenumeratą ar ją galinčią sudominti vertingą knygą.

Kokį gimtadienio dovanos variantą rinktis poroje gyvenantiems asmenims?

Jei vyras nori įteikti dovaną savo širdies damai, ar atvirkščiai – moteris nori gimtadienio proga pradžiuginti savo brangiausiąjį, tada geriausia rinkti abu tenkinant dovanos variantą. Tai galėtų būti laisvalaikio ar poilsio dovana dviem, kuri porai garantuotų daugybę nuotaikingų ir širdžiai mielų akimirkų būnant kartu.

Idealus atvejis – savaitgalis prabangiame viešbutyje su SPA paslaugomis, įspūdinga kelionė į kurią nors užsienio šalį ar ramus poilsis kaimo turizmo sodyboje. Pastarasis variantas labiausiai tiktų didmiestyje gyvenančiai porai, nes leistų jai nors kelias dienas atitrūkti nuo kartais labai įkyrinčio ir varginančio miestietiškos gyvensenos šurmulio.

Ką per gimtadienį dovanoti vyrams?

Moters gyvenimo kelyje dalyvauja daugybė vyriškos giminės atstovų. Tai būna ne tik tėvas, krikštatėvis, broliai, pusbroliai, seneliai iš tėvo ir motinos pusės, sužadėtinis ar sutuoktinis, bet ir geri draugai, bendradarbiai ar kaimynai. Atsižvelgiant į santykių su jais pobūdį, reikėtų parinkti tai atitinkančias dovanas. Svarbu, kad jos atitiktų dovanos gavėjų lūkesčius, kad dovana nesukeltų jiems žiovulio ir neverstų jų apsimetinėti, jog dovana jiems neišpasakytai patiko. Idealu, kai dovana jos gavėjui sužadina malonius išgyvenimus ir palieka atmintyje neišblėstantį įspūdį.