Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Londonas – dinamiškiausias miestas visoje Europoje

Londonas buvo įvertintas kaip dinamiškiausias miestas visoje Europoje
Nuotraukos

 

Londonas buvo įvertintas kaip dinamiškiausias miestas visoje Europoje, praneša dienraštis „The Evening Standard“.

Jungtinės Karalystės (JK) sostinę pastaruoju metu gaubė neramumai – londoniečius atakavo teroristai, „Grenfell Tower“ daugiabutį ištiko baisi tragedija, o padėtį dar labiau apkartino Parlamento rinkimai ir „Brexit“ derybos. Tačiau pasirodo, kad nepaisant sostinę užklupusių nelaimių ir įtampos, Londonas vis dar yra laikomas pirmaujančiu kosmopolitiniu miestu.

Turto valdymo bendrovė „Savills Investment“ skyrė JK sostinei dinamiškiausio miesto visoje Europoje titulą. Vertindama bendrovė atsižvelgė į šešias skirtingas kategorijas: naujoves, inspiraciją, įsitraukimą, susisiekimą, investavimą ir infrastruktūrą.

Londonas gali būti pakankamai brangus miestas gyventi, tačiau JK sostinė pirmauja kūrybingumu ir naujovėmis verslo, mados, maisto, technologijų, pramogų ir menų srityse.

„Kaip didelė ir energinga sostinė, Londonas yra pagrindinis pasaulinis veikėjas ir pirmaujantis miestas menuose, prekyboje, švietime, pramogose, madoje, moksle ir turizme. Tai yra talentų židinys ir šis miestas sumaniai juos išlaiko kurdamas įtraukiančią ir įkvepiančią aplinką“, - tikino bendrovės „Savills Investment“ tyrimų vadovas Irfan Younus.

Dinamiškiausių miestų Europoje dešimtukas:

  1. Londonas
  2. Paryžius
  3. Kembridžas
  4. Amsterdamas
  5. Berlynas
  6. Miunchenas
  7. Dublinas
  8. Stokholmas
  9. Edinburgas
  10. Ciurichas

 

Info