Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

Kauno Nemuno saloje vykusi šeimų sporto šventė pateikė staigmenų

Trečią kartą vykusi „Šeimų sporto šventė“ šįsyk sulaukė gausaus dalyvių būrio, joje teisėjavo pasaulio čempionai, o renginio finale laimingiesiems atiteko išskirtinis prizas.
Nuotraukos

2019.09.13.

Savaitgalį Kauno Nemuno salą sudrebino šeimoms skirta sporto šventė, kurioje netrūko iššūkių ir geros nuotaikos. Trečią kartą vykusi „Šeimų sporto šventė“ šįsyk sulaukė gausaus dalyvių būrio, joje teisėjavo pasaulio čempionai, o renginio finale laimingiesiems atiteko išskirtinis prizas.

Pasak organizatorės Gitanos Granickienės, renginys lūkesčius pateisino su kaupu, sulaukta kur kas daugiau dalyvių nei 2018 m., jie atvyko kartu su šeimomis ir palaikymo komandomis. „Jau planuojame kitų metų renginį. Stengsimės išlaikyti tą patį formatą, bet pažadame ir naujovių. Kaskart kyla vis naujų idėjų, nekantraujame jas įgyvendinti“, – ateities planais dalinasi organizatorė.

Populiariausia renginio rungtis buvo vaikų bėgimas, kuriame dalyvavo per 200 vaikų. Jie atkakliai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse. Kiekvienoje amžiaus grupėje prizais apdovanoti greičiausi berniukas ir mergaitė. Ropliukų turnyre dalyvavo net 40 mažųjų ropotojų.

Šventės naujiena, suaugusiems skirta rungtis – žmonų nešimas – taip pat sulaukė susidomėjimo. Joje jėgas išbandyti pasiryžo 14 porų. Dukart Pasaulio žmonų nešimo čempionai Vytautas ir Neringa Kirkliauskai išsamiai papasakojo apie šios rungties subtilybes, parodė galimus nešimo būdus.

Vytautas Kirkliauskas tikina, kad šioje rungtyje netaikė profesionalams skirtų kriterijų, todėl dalyvauti galėjo visi norintys. Jis džiaugiasi dalyvių drąsa ir pastebi, kad Lietuvoje atsiranda vis didesnis susidomėjimas šia sporto šaka. V. Kirkliauskas pasakoja besiruošiantis kitais metais vyksiančiam pasaulio čempionatui, kuriame su žmona žada siekti trečio pasaulio čempionų titulo.

Aktyvios šeimos ir daug pramogų

Renginyje kartu su šeima antrus metus iš eilės dalyvavusi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto trenerė  Virginija Bertašiūtė pasakoja, kad laisvalaikį leidžia aktyviai, stengiasi dalyvauti daugelyje renginių. Moters vyriausia 11 m. dukra laimėjo vaikų bėgimą, o jauniausia – bėgimą su augintiniais. Ji dalinasi, kad vaikai renginyje jautėsi puikiai, galėjo nevaržomai lakstyti ir žaisti.

Tuo tarpu kitos daugiavaikės šeimos mama Rugilė Sukackienė džiaugiasi sklandžiai vykusiu renginiu, kuriame kartu su jauniausiu vaiku dalyvavo ropliukų varžybose. Vyriausia paauglė dukra renginyje savanoriavo jau antrus metus. Renginio dalyvė teigia, šeimoje propoguojanti aktyvų gyvenimo būdą – daug važinėja dviračiais, vaikšto pėsčiomis.

Šventės metu vyko loterija, kurios metu visi varžybų dalyviai galėjo varžytis dėl pagrindinio prizo – skrydžio oro balionu. Prizą įsteigė „Kauno grūdai“. Laimingieji buvo paskelbti renginio finale.

Dalyviai taip pat lenktyniavo originalioje rungtyje – bėgime su augintiniais. Visi dalyvavę šunys buvo apdovanoti „Canis“ visaverčiu ėdalu, o laimėtojams įteiktos net kelios įspūdingo dydžio skanėstų pakuotės.

Renginyje vaikus džiugino spalvingi batutai, savo veiklą pristatė, edukacijas vedė Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai ir kitų organizacijų atstovai. Didžiulio vaikų susidomėjimo sulaukė policijos automobilis ir gatvių valymo mašina. Veikė kūrybinės dirbtuvės, vaikai išbandė jėgas kartingo sporte ir jodinėjo arkliukais.

Taip pat energingą pasirodymą surengė afrikietiškų būgnų perkusijos studija „Djembe vaikai“,  į renginį atvykę net su 50 būgnų. Visi norintys galėjo išbandyti šį egzotišką muzikos instrumentą ir pasimokyti juo groti.

Renginio metu netrūko degustacijų, o rėmėjai vaišino saldainiais, sultimis, riešutais, kukurūzais bei mineraliniu vandeniu.