Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Renginių
Video
Katalogo kategorijų

"Sapiens music" kanale atgijo nauja dainos "Kalėdos" versija

Šią savaitę atlikėjas Marijus Bernotas pristato naują, legenda tapusios dainos „Kalėdos“, vaizdo klipą.
Nuotraukos

2020.12.23.

Šią savaitę atlikėjas Marijus Bernotas, dar visiems gerai žinomas slapyvardžiu Marukas, atstovaujantis 2001 metais pasirodžiusią grupę „Sportas”, pristato naują, legenda tapusios dainos „Kalėdos“, vaizdo klipą. Ironiškas ir šypseną keliantis šventinis hitas apie tylią naktį, Betliejų ir aguonų kefyrą po dviejų dešimtmečių antram gyvenimui prikeltas su nauju skambesiu pasirodo projekte „Sapiens Music“.

Klipą galite žiūrėti čia: https://youtu.be/MyWuJfu_rLc

„Šiandien, kuomet visi susiduriame su sunkumais, norėjosi padovanoti klausytojams gerų emocijų ir pozityvumo, kurio mums dabar labai reikia. Su komanda norėjome pasveikinti mūsų ištikimus klausytojus artėjančių švenčių proga. Esu labai dėkingas Marukui už indėlį ir norą pasidalinti savo energija su mumis visais",-sako klipo režisierius, projekto „Sapiens Music“ sumanytojas Saulius Baradinskas. Šio projekto tikslas - priartinti atlikėją prie žiūrovo, parodyti, jog galima nebijoti savo pažeidžiamumo ir padovanoti išskirtinius pasirodymus. „Dažnai žvelgiame į muzikos atlikėjus iš toli - jie mums atrodo laimingesni, stipresni ir sėkmingesni negu mes patys esame. Sukūrėme erdvę, kur kiekvienas atlikėjas gali dalintis savo gyva muzika iš arčiau. Šiame projekte, pasitelkdami muziką ir apnuogindami atlikėjų emocijas, mes suteikiame galimybę žiūrovams užmegzti kontaktą su jų širdimis ir kūryba“, - teigia Saulius.

Beveik dvidešimt metų tą patį kūrinį „Kalėdos“ atliekantis Marijus Bernotas juokiasi, jog šis singlas jam visuomet suskamba naujai: „neturiu jaunatviško grožio, iš arti man filmuotis sunku, todėl stengiuosi koncentruotis į tai, ką sugebu geriausiai - kūrybą. Aš stengiuosi deliverinti, bet neužknisti savo klausytojų, todėl specialiai šiam pasirodymui sukūriau autentišką aranžuotę su sintezatoriais - pats išgavau visus garsus, rankiniu būdu sukiodamas rankenėles, ir nenaudojau jokių prieš tai sukurtų pavyzdžių. Visada kūrinį galima atgaivinti, jį atliekant naujai -  tuomet jis nenusibosta. Tokiu būdu stengiuosi šią dainą palaikyti gyvą - juk žmonės vis tiek nori Kalėdų…”.

Grupės „Sportas“ šventiniu vaizdo klipu vainikuojami pirmieji vasario mėnesį startavusio muzikinio projekto „Sapiens Music“ darbo metai, per kuriuos Youtube kanale pasirodė pusė šimto Lietuvos atlikėjų vaizdo klipų. Vos po kelių mėnesių vienerių metų sukaktį minėsiančio kanalo muzikiniai klipai buvo peržiūrėti jau beveik 2 milijonus kartų. Pats projektas pritraukė ir žymius veidus, ir savo muzikinę karjerą tik pradedančius atlikėjus. „Sapiens Music” kanale įsiamžino A. Mamontovas, A. Kaušpėdas, V. Bareikis, E. Jennings bei žinomos Lietuvos grupės: „8 Kambarys“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Baltasis Kiras“ ir kt. Taip pat savo kūrybą pristatė jaunieji kūrėjai, tokie kaip: Ruta Mur, grupės „Velvet“ ir „Mėlyna“, debiutavusios šių metų muzikiniuose konkursuose „Garažas“ ir „Novus“.

Šis projektas yra unikalus savo formatu. Ypatingai šiuo metu, kai trūksta žmogiškojo kontakto, muzikinių koncertų, „Sapiens Music“ leidžia patirti atlikėjus iš arčiau - be kaukių, grimo, išpuoselėtų kostiumų. „Sapiens Music” išskirtinis braižas - intymus atlikėjo santykis su vaizdo kameros objektyvu padeda transliuoti emocijas, būdingas kiekvienam žmogui. Toks formatas padeda kalbėti ir apie emocinę sveikatą, priimti savo jausmus. Režisieriaus teigimu, ,,atlikėjai irgi yra žmonės, turintys savo išgyvenimus ir patirtis, kuriuos sudeda į savo kūrybą. Atviri atlikėjų pasirodymai apgaubia tikrumu ir tai yra išskirtinis šių vaizdo klipų bruožas.“ 

Pagrindinis projekto finansinis rėmėjas yra Lietuvos kultūros taryba. Taip pat prie projekto finansavimo prisidėjo ir Vilniaus miesto savivaldybė.